18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szop pracz co twarde miał życie....

Halman • 2024-04-04, 08:44

albo pani mundurowa pudłowała...

Heliar

2024-04-04, 14:30
To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w k***e mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.

elim

2024-04-04, 14:35
Sama kula nie zabija, zabijają skutki które ona wywoła, tutaj pewnie była jakaś słaba pukawka i pani nie trafiła w ważne życiowo organy.

skrabex

2024-04-04, 14:49
Con4terPro96 napisał/a:

jak miał wściekliznę to dobrze zrobiła - ch*j tam że musiała 6 czy tam 10 razy strzelić - ledwo bo ledwo ale sobie poradziła



ona nawet mowi, ze on ma wscieklizne

feniks777

2024-04-04, 14:53
w 16 sekundzie, laska mowi ze z pewnoscią jest wściekły. Troche taki zombie wiec pewnie dlatego do konca atakowal.
jedynym bledem ze celowala w korpus nie w czache

smc

2024-04-04, 15:25
Szop zachował spokój. Jakby spróbował uciekać, pewnie by ją zwolnili z roboty...

Dobry ziomek ten szop.

Subhuti

2024-04-04, 16:00
Nie dało sie złapać w siatke i wypuścić do lasu?

Bul_od_bytu

2024-04-04, 16:10
Heliar napisał/a:

To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w k***e mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.



Gazówka, z której wypadają łuski po strzale, a w miejscu rozpylenia gazu aż ziemia lata w powietrzu.
Baba pociąga za spust gdy tylko broń znajdzie się przed nią, bez celowania o tak z wymachu jak już dopadła ją panika.
Na zwierzę rozmiaru szopa ty byś chciał jakiego kalibru używać? 5.56 NATO czy od razu .50 BMG żeby nawet strzępów futra nie trzeba było zbierać?
Jak strzelec ch*jowy to raczej nie wina broni. 8 kulek w szopa i ten dalej dycha. To, że ma wściekliznę nie oznacza, że jest k***a niezniszczalny. Jeden celny strzał w łeb i nie ma opcji żeby nie padł.

Verdi napisał/a:

I ten film zamyka dyskusje czemu zmywarki muszą zarabiać mniej od ludzi

:piwo:

WERFI

2024-04-04, 16:41
Uchowaj panie od bab w policji, straży, gdziekolwiek k***a

Heliar napisał/a:

To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w k***e mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.




Leżał po kulce już, docisnąć butem do ziemi i druga kula dla pewności i po sprawie a tutaj cały magazyn i nadal się frygał xD

DDragonDD

2024-04-04, 17:39
bercisko napisał/a:

Jak już musiała zabić to mogła to zrobić jedną kulą a nie robić ze zwierzaka żywą tarczę.



Szop pracz ma dość mała głowę na dodatek ciągle się dość żwawo ruszał nic dziwnego że nie mogła bezpośrednio trafić. Człowiek a małe zwierzę to jednak duża różnica.

Pawehan

2024-04-04, 18:13
Subhuti napisał/a:

Nie dało sie złapać w siatke i wypuścić do lasu?



Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.

Sam raz musiałem odj***ć kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.

Co dalej chcielibyście to pogłaskać???

Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni ch*ja nie umie strzelać .

JanzDukli

2024-04-04, 18:55
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Bambinizm to ciężka choroba psychiczna

Trollge1985

2024-04-04, 19:14
ussesus napisał/a:

Ruszał się to w mózg nie mogła trafić.
Ciekawe czy wy byście trafili mądrale.



Co ty gadasz człowieku? Oglądałeś ten film w ogóle? Przecież ta szmata miała tyle okazji aby strzelić mu w głowę xD

Pawehan

2024-04-04, 19:53
Trollge1985 napisał/a:

Co ty gadasz człowieku? Oglądałeś ten film w ogóle? Przecież ta szmata miała tyle okazji aby strzelić mu w głowę xD



Zwierze się rzuca, ma drgaqwki ,może zaatakować widziałem to na własne oczy . Próbowałes strzelać z kopiącej spluwy w taki ruchomy mały cel? Babka się po prostu bała . Wszyscy jesteście k***a mądrzy przed komputerem .

mit2

2024-04-04, 20:06
Tymczasem kiedyś mój Ojciec i Dziadek jednym uderzeniem pięści zabijali króliki na obiad. Ja używałem pałki, bo wtedy nie miałem tyle siły. Uroki życia na wsi ;-)

Żeby się zaraz bambiniści nie obsrali - to było kiedyś, późne lata 90te.

Subhuti

2024-04-04, 20:50
Pawehan napisał/a:

Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.
Sam raz musiałem odj***ć kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.
Co dalej chcielibyście to pogłaskać???
Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni ch*ja nie umie strzelać .



Teraz już wiem o tym więcej. Dziękuje za wyjaśnienie.