18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szop popełnia samobójstwo

Koolka • 2015-03-19, 12:27
Szop popełniający samobójstwo przez samospalenie, akcja od początku ;)


~CanesPL

2015-03-19, 13:30
Zobaczył bandę wrzeszczących idiotów ze smartfonami i wybrał lepsze wyjście.

kaktus83

2015-03-19, 14:32
Zawsze miałem szopy za mądre i inteligentne zwierzęta, jednak ten filmik zmienił mój światopogląd na ich temat.

lobominator

2015-03-19, 14:47
Po co im taki jebutny stos? Dinonaura grillują? Bo, że szopa to już wiem.

eterhal

2015-03-19, 15:35
Jak słyszycie, że matka zginęła wbiegając do płonącego budynku po swoje dziecko to sracie, że tragedia, a tutaj macie ubaw. Ludzie to durne istoty...

Absmak

2015-03-19, 16:01
Przecież to kot...

MadDave

2015-03-19, 16:16
@up. jakieś dziwne macie koty w swoich rejonach.

DerFels

2015-03-19, 16:42
Na początku przeczytał "Szkop" i z nadzieją myślałem, że człowiek w pierwszych sekundach rozpędzi się i skoczy jak Otylia Jędrzejczak ;)

MidasPL

2015-03-19, 18:32
@eterhal
Bo to tylko zwierzęta ;) . Sam pewnie kurczaka wpie**alasz na obiad a tutaj spina.

Giermen

2015-03-19, 18:49
Zadziwiające jak zmysł rodzicielski działa u zwierząt. Trochę to smutne

eterhal

2015-03-19, 19:16
MidasPL napisał/a:

@eterhal
Bo to tylko zwierzęta ;) . Sam pewnie kurczaka wpie**alasz na obiad a tutaj spina.



Ależ mnie rozpie**ala taki argument :homer: Ty też jesteś tylko zwierzęciem debilu. Co cię niby wyróżnia od takiego szopa? Czuje takie ból? Ma takie uczucia? To powinno być traktowane podobnie jak życie ludzkie. Szczególnie, że to ssak. Trochę głupszy od nas, ale percepcją świata różni się niewiele. A kurczaki to zupełnie inna sprawa. One żyją tylko dzięki nam, są hodowane w konkretnym celu i umierają dla nas. To też nie jest fajne, ale jeść coś trzeba. Natomiast to jest dzikie zwierze, i jego tragedia powinna poruszać podobnie jak ludzka. A nie sobie k***a jeszcze półmózgi hece robią "bo to tylko zwierze". Spalę wam dom, a jak ktoś mnie zapyta "po co to zrobiłeś?" to powiem, że dla jaj, bo tam mieszkali tylko debile. Kto dał wam prawo stawiać na szali wartość jakiegokolwiek życia? Miałeś ty kiedyś psa? Prawdopodobnie nie, bo ewidentnie nie masz pojęcia jak takie zwierze widzi świat. Ono ginie naprawę. Przeżywa stratę bliskich, i czuje ból naprawdę, i serio nie wiem, dlaczego nie jesteście w stanie tego pojąć. Myślicie, że to już nic nie czuje, bo nie miało szczęścia urodzić się panem świata i galaktyki-człowiekiem? Dobrze by było, jakby kiedyś poważnie najechali nas kosmici, wyłapali tak myślących debili, i dla jaj sprawdzali wasze granice bólu. "Bo to tylko człowiek" powiedzą. Przyznasz im wtedy racje? Użyczysz ciała do eksperymentów? Założę się, że posrałbyś się ze strachu jak tylko by przyszli, ale jak komuś ból zadają, to pierwszy do zabawy. Tylko p*zdeczki próbują się dowartościować na zwierzętach.

Wi...........ie

2015-03-19, 20:02
eterhal napisał/a:

Jak słyszycie, że matka zginęła wbiegając do płonącego budynku po swoje dziecko to sracie, że tragedia, a tutaj macie ubaw. Ludzie to durne istoty...


Durniem to jesteś ty, jeżeli stawiasz na równi szopa i człowieka. W ogóle na początku myślałem, że to co piszesz to żart ale potem "pojechałeś" jakiemuś kolesiowi tak, że aż się za głowę złapałem jak zobaczyłem co za głupoty ty tam piszesz. Dla takich jak ty mam rozwiązanie. Zwierzęta i ludzie są tacy sami? To w takim razie tacy jak ty powinni być traktowani jak swoi ulubieńce - kaganiec, smycz i klatka.

A i jeszcze dodając. Straciłem wiarę w sadoli jak zobaczyłem ile ty piw dostałeś.

blizzarder

2015-03-19, 20:06
@eterhal

Dobrze powiedziane. Kto wie? Może gdzieś tam na świecie istnieje cywilizacja rozwinięta do tego stopnia, że umysł człowieka w porównaniu do ich umysłu, to jak umysł dżdżownicy w porównaniu do ludzkiego. Zwierzęta może i są głupie, ale wiele zachowań mają z nami wspólnych. Przede wszystkim tak samo odczuwają ból.