18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkot odczuł multikulti na własnej skórze...

Halman • 2023-06-30, 07:58

zagłosuję na każdą partię która nie zrobi z polski afryki...

NILE75

2023-06-30, 08:15
Tam tylko drą p*zdę. U nas tylko hasło " k***a chopy ogień".

Janko

2023-06-30, 08:19
j***ne czarne małpy

Zbysław

2023-06-30, 08:23
JanJankowski napisał/a:

Tez



???

flejtuch

2023-06-30, 08:25
A Ty Halman już odczuleś ?

Halman

2023-06-30, 08:28
flejtuch napisał/a:

A Ty Halman już odczuleś ?



mam oczy

PentagramOdDiabła

2023-06-30, 10:15
Halman napisał/a:

mam oczy



Ty za to marzysz o zrobieniu drugiej Ukrainy w Polsce...

Zulu-Gula

2023-06-30, 10:39
Halman napisał/a:

zagłosuję na każdą partię która nie zrobi z polski afryki...




Polak1988

2023-06-30, 11:03
Dlatego tylko Konfederacja

fortiwrc

2023-06-30, 11:30
czy ja tam slysze ze wola polakow do pomocy

edek_kotek

2023-06-30, 11:43
" zagłosuję na każdą partię która nie zrobi z polski afryki... "

Jesteśmy zbyt biednym krajem dla czarnych, oni wolą kraje zachodniej europy.

Ajot

2023-06-30, 11:45
A kto naściągał do UK najwięcej Afrykanów? Partia konserwatywna, tak kochana przez PiS-owców. Migranci z tego kontynentu mieli zastąpić po BREXIT znienawidzonych w UK migrantów ze wschodniej UE, w tym z Polski.

Testodemon

2023-06-30, 11:53
kolor skóry przypadkowy oczywiscie

ProVVe

2023-06-30, 11:57
Ajot napisał/a:

A kto naściągał do UK najwięcej Afrykanów? Partia konserwatywna, tak kochana przez PiS-owców. Migranci z tego kontynentu mieli zastąpić po BREXIT znienawidzonych w UK migrantów ze wschodniej UE, w tym z Polski.



Co Ty pie**olisz? Znowu zgubiles pudelko z lekami? UE w ramach wspolpracy + lewica nasciagała... Po brexicie chcieli? Jestes tak glupi jak stary... Oni nawet po wywalali nierobow (wszystkich wywalali ale tych brudnych smieci ju znie mogli bo to sa potomkowie starszych brudasow). Bledem bylo myslenie, ze biala menelownia z UK wezmie robote bialych Litwinow, Polakow, Estonczykow etc etc, a drugim to ze kiepsko ta selekcja im wyszla bo tych co pracowali z bloku wschodniego własnie tez dosieglo wygnanie zamiast kozojebcow (bo k***a brudasow na wladze powybierali to teraz nie mozna swoich wyjebac do oceanu). Kiedyś do UK nie mogł wjechac nikt z policyjna kartoteka... Moze Cie zaskocze, ale nawet z Tysonem byla afera... Mial walczyc o pas mistrza, a tu lipa bo papiery o gwalt... Zobacz kto zmienil prawo i kiedy sie zaczela przemiana... Teraz zeby odkrecic to co ty i tobie podobni zrobili trzeba tam wojne domowa zrobic. Smoluchy sa wszedzie. W Szkocji Edynburg jest takim śmietniskiem, Glasgow ma swoich bialych cpunow i meneli. Ogolnie Szkocja jest jeszcze bardzo biala (poza Uniwerkami gdzie jest pelno bezowego gowna bo chca studiowac na bialych zachodnich uczelniach) czego nie mozna powiedziec o reszcie UK. Kolejny problem to bardzo starzejace sie spoleczenstwo i musza miec mloda krew,a tam akurat jak mowilem sporo bialych jak na Islandii

PS. Najbardziej mnie wk***ił ten malpi usmieszek... k***a zaraz buty na ten pawiani ryj popwinny spadac az do ostatniego tchu jego oczywiscie... Jesli kopiacy sie zmeczy powinien prosic kogos o zmiane