18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkot odczuł multikulti na własnej skórze...

Halman • 2023-06-30, 07:58

zagłosuję na każdą partię która nie zrobi z polski afryki...

PentagramOdDiabła

2023-06-30, 12:18
@Zulu-Gula

Hahaha rozj***łes mnie tym memem gościu. Piwko!

darek1234

2023-06-30, 12:42
ProVVe napisał/a:

Co Ty pie**olisz? Znowu zgubiles pudelko z lekami? UE w ramach wspolpracy + lewica nasciagała... Po brexicie chcieli? Jestes tak glupi jak stary... Oni nawet po wywalali nierobow (wszystkich wywalali ale tych brudnych smieci ju znie mogli bo to sa potomkowie starszych brudasow). Bledem bylo myslenie, ze biala menelownia z UK wezmie robote bialych Litwinow, Polakow, Estonczykow etc etc, a drugim to ze kiepsko ta selekcja im wyszla bo tych co pracowali z bloku wschodniego własnie tez dosieglo wygnanie zamiast kozojebcow (bo k***a brudasow na wladze powybierali to teraz nie mozna swoich wyjebac do oceanu). Kiedyś do UK nie mogł wjechac nikt z policyjna kartoteka... Moze Cie zaskocze, ale nawet z Tysonem byla afera... Mial walczyc o pas mistrza, a tu lipa bo papiery o gwalt... Zobacz kto zmienil prawo i kiedy sie zaczela przemiana... Teraz zeby odkrecic to co ty i tobie podobni zrobili trzeba tam wojne domowa zrobic. Smoluchy sa wszedzie. W Szkocji Edynburg jest takim śmietniskiem, Glasgow ma swoich bialych cpunow i meneli. Ogolnie Szkocja jest jeszcze bardzo biala (poza Uniwerkami gdzie jest pelno bezowego gowna bo chca studiowac na bialych zachodnich uczelniach) czego nie mozna powiedziec o reszcie UK. Kolejny problem to bardzo starzejace sie spoleczenstwo i musza miec mloda krew,a tam akurat jak mowilem sporo bialych jak na Islandii
PS. Najbardziej mnie wk***ił ten malpi usmieszek... k***a zaraz buty na ten pawiani ryj popwinny spadac az do ostatniego tchu jego oczywiscie... Jesli kopiacy sie zmeczy powinien prosic kogos o zmiane



Piszesz a nie wiesz. Najwięcej wiz wydało PiS, nawet się rymuje. Dane są oficjalne i pochodzą z urzędu do spraw cudzoziemców oraz jakiegoś tam jeszcze, nie pomnę w tym momencie. Od momentu dojścia PiS do władzy ilość wydanych wiz na pobyt w Polsce wzrósł wielokrotnie, a w ostatnich latach jeszcze więcej. Wizy dotyczą nie tylko Ukraińców, ale najwięcej Pakistańczyków, Uzbeków, Syryjczyków i innych. I nie opowiadaj bajek o tym, że to skutki rządów Tuska, bo się ośmieszysz

Vindizel

2023-06-30, 12:56
Ale Helciu przecież nikt nie chce z Polski zrobić afryki. Kto chce zrobić? czujesz się zagrożony? czym? opowiedz mi może dam radę pomóc.

Moncler2115

2023-06-30, 13:00
braveheart nie za bardzo waleczny był :)

Makulata

2023-06-30, 14:56
darek1234 napisał/a:

Piszesz a nie wiesz. Najwięcej wiz wydało PiS, nawet się rymuje. Dane są oficjalne i pochodzą z urzędu do spraw cudzoziemców oraz jakiegoś tam jeszcze, nie pomnę w tym momencie. Od momentu dojścia PiS do władzy ilość wydanych wiz na pobyt w Polsce wzrósł wielokrotnie, a w ostatnich latach jeszcze więcej. Wizy dotyczą nie tylko Ukraińców, ale najwięcej Pakistańczyków, Uzbeków, Syryjczyków i innych. I nie opowiadaj bajek o tym, że to skutki rządów Tuska, bo się ośmieszysz



Aż tak bardzo cię to dziwi, że lewicowe ugrupowanie na które głosuje 95% społeczeństwa nawpuszczało murzynów i innej dziczy? xD

darayavahus

2023-06-30, 15:30
u nas by to k***a nie przeszło... śmiecie czarne do eksterminacji.

darek1234

2023-06-30, 15:45
Makulata napisał/a:

Aż tak bardzo cię to dziwi, że lewicowe ugrupowanie na które głosuje 95% społeczeństwa nawpuszczało murzynów i innej dziczy? xD



Prawda, półprawda, gównoprawda i statystyka. Na ch*jozę z PiS głosują tylko tumany, i wiem, że jest ich większość w społeczeństwie, ale nie 95% ;)

Tersky

2023-06-30, 16:57
Polak1988 napisał/a:

Dlatego tylko Konfederacja



Chcesz konfederacji to wypie**alaj ze swoimi kacapskimi kolegami do ruslandii gdzie twoje i konfederatów miejsce

Karkus

2023-06-30, 17:07
"zagłosuję na każdą partię która nie zrobi z polski afryki..."
Zagłosuj na Konfederację, jeśli wolisz kacapów :P

donkapusta

2023-06-30, 18:21
Janko napisał/a:

j***ne czarne małpy



Małpy mają rozum.

mi...........pl

2023-06-30, 22:39
darek1234 napisał/a:

Prawda, półprawda, gównoprawda i statystyka. Na ch*jozę z PiS głosują tylko tumany, i wiem, że jest ich większość w społeczeństwie, ale nie 95%



Wystarczy 51% a gwarantuje że jest więcej niż mniej. Tada. A jak będziecie dalej czerpać wiedzę z TV a nie z bibliotek książek czytanych to dołączycie do tej wesołej grupy debili. Bo myślenie jest trudne. Lepiej jak jest prościej.

ProVVe

2023-07-01, 00:37
darek1234 napisał/a:

Piszesz a nie wiesz. Najwięcej wiz wydało PiS, nawet się rymuje. Dane są oficjalne i pochodzą z urzędu do spraw cudzoziemców oraz jakiegoś tam jeszcze, nie pomnę w tym momencie. Od momentu dojścia PiS do władzy ilość wydanych wiz na pobyt w Polsce wzrósł wielokrotnie, a w ostatnich latach jeszcze więcej. Wizy dotyczą nie tylko Ukraińców, ale najwięcej Pakistańczyków, Uzbeków, Syryjczyków i innych. I nie opowiadaj bajek o tym, że to skutki rządów Tuska, bo się ośmieszysz



Po pierwsze kolego to jebac pis i po bo to są takie same zasrane komuchy jak sld i psl... Po drugie czy ja wypisuje cos o Polsce czy o sytuacji w UK? Bo jakos nie widze u mnie najmniejszej wzmianki o PL. Jesli gdzies to wyczytałes mozesz smialo podkreslic dany fragment. Ale jesli chesz prosze bardzo... W Polsce tak - po zapoczatkowalo wraz z UE łatwe dostep do strefy "srengen", po jak bylem na studiach dawalo smoluchowi 800zl tylko za to ze jest smoluchem, a Ludzie ze srednia 4,5 w gore od 200 do 400zl. Za po cale 2 pietra scierwa wpuscili. Nie osmiesze sie ani troche. Polecam otwierac archiwa kiedy prawa migracyjne i jak przekraczanie granic sie ulatwilo po dolaczeniu do UE w ramach wspolpracy i podpisanego porozumienia o przyjecie tych smolastych sk***ysynow,. Tylko mozesz nie pamietac bo kazdy ma pamiec wybiorcza i pamieta tylko wygodne fakty dla siebie. UCIEKALY te malpie pomioty z PL na zachod bo im warunki nie pasowaly. Teraz pis korzysta z tego gowna i sprowadza. Jestes dorodly masz rece mozesz wygooglowac i nalozyc dany zmian z terminem piastowania wladzy, wejsciem do UE. Jesli mi powiesz, ze Przed UE w Polsce mielismy zatrzesienie cz4rnuchow i kozojebcow to sie osmieszysz... U mnie byl 1 i chcial porwac dziecko do swojego kraju to go zaj***li i zakopali w lesie. Koniec historii 1 ciapaka na kilkunastotysieczny powiat. Wracajac do pisowskich pomiotow to w to im graj te zmiany bo moga juz pod dywanem ich sprowadzac bo nie trzeba nic zmieniac. Baaaa jesli ktos zza granicy da im bilet moga sobie wleciec i poruszac sie po calej UE i ubiegac sie o azyl... Tak dobrze slyszysz bardzo latwo dostac azyl, a nawet jesli nie daja to dopoki nie dostanie odmowy mozesz tu siedziec... I kto temu jest winny? Na bank nie j***ne matoły z pisu co sa tak k***a tepi, ze nie znaja podstaw ekonomii... TO j***nE LEWAKI, ktore byly u wladzy przed tymi debilami... Pis to zlodzieje i k***y, po rowniez i mi donalda nie bron bo to stara sprzedajna dz**ka taka jak kazda w naszej polityce. Brakuje nam ludzi z charakterem i kregoslupem moralnym... Kraj piekny tylko ludzie k***y

Hades2613

2023-07-01, 10:00
Do pieca z nimi, małpy j***ne

Delanerro

2023-07-03, 00:39
Tersky napisał/a:

Chcesz konfederacji to wypie**alaj ze swoimi kacapskimi kolegami do ruslandii gdzie twoje i konfederatów miejsce



Tylko Konfederacja może uchronić nas przed tym czarnym i lewicowym ściekiem.