18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkocki sąsiad

NapalonyJan13 • 2024-03-22, 19:23
Sieje rozpie**ol :-D


Higvam

2024-03-22, 21:53
Pomoże mi ktoś to wszystko zrozumieć,ja to widzę że gość najpierw próbował rozpie**olić drzwi jak służby przyjechały to ich wygonił i r*chał tą łaskę czy jak bo się naprawdę pogubiłem kto jest k***a sąsiad a kto mieszkaniec xD

sothis

2024-03-22, 21:58
Higvam napisał/a:

Pomoże mi ktoś to wszystko zrozumieć,ja to widzę że gość najpierw próbował rozpie**olić drzwi jak służby przyjechały to ich wygonił i r*chał tą łaskę czy jak bo się naprawdę pogubiłem kto jest k***a sąsiad a kto mieszkaniec xD



No po jednym obejrzeniu też nie wiem. A więcej razy mi się nie chce xd

Budrys2000

2024-03-22, 22:09
Higvam napisał/a:

Pomoże mi ktoś to wszystko zrozumieć,ja to widzę że gość najpierw próbował rozpie**olić drzwi jak służby przyjechały to ich wygonił i r*chał tą łaskę czy jak bo się naprawdę pogubiłem kto jest k***a sąsiad a kto mieszkaniec xD



W zasadzie to jeden ch*j

;-)

sadol001

2024-03-22, 22:15
Co za popie**olona akcja. Jeden koleś próbuje się wpie**olić do chaty, przyjeżdża policja i wywarza drzwi, zostawiają tam tego kolesia, potem wybiega jakiś inny goły, robi awanturę, a na końcu policja wyprowadza faceta, któremu wcześniej otworzyli drzwi.

Rojiiuy

2024-03-22, 22:15
Higvam napisał/a:

Pomoże mi ktoś to wszystko zrozumieć,ja to widzę że gość najpierw próbował rozpie**olić drzwi jak służby przyjechały to ich wygonił i r*chał tą łaskę czy jak bo się naprawdę pogubiłem kto jest k***a sąsiad a kto mieszkaniec xD



Bo to pewnie jest sklejka roznych akcji, nie koniecznie chronologicznie.

420710247365

2024-03-22, 22:22
Ładne drewniane drzwi i przeszklone przepierzenia na klatce schodowej. Stare budownictwo komunalne w UK lat 70/80. Klasyka. Wtedy jeszcze wszystko robili solidnie i jak należy. To se ne vrati.

ProVVe

2024-03-22, 22:32
Ćpunek... Nic nadzwyczajnego w dużych miastach jak Glasgow czy Edynburg.

psotny_fiutek

2024-03-22, 22:34
slupczanin napisał/a:

Scena jak z Lasvegas Parano



Za ten film zawsze piwko :D

Roskosmos

2024-03-22, 22:36
Też mam k***a taką klatkę w bloku że ciągły rozpie**ol co jakiś czas, kiedyś może nagram i wrzucę xd

ProVVe

2024-03-22, 22:37
Higvam napisał/a:

Pomoże mi ktoś to wszystko zrozumieć,ja to widzę że gość najpierw próbował rozpie**olić drzwi jak służby przyjechały to ich wygonił i r*chał tą łaskę czy jak bo się naprawdę pogubiłem kto jest k***a sąsiad a kto mieszkaniec xD



Tam ich kilku mieszka. Podejrzewam, że 3-4... Ćpunek ma problem żeby się dostać do chaty to mu policja pomaga. W środku kto wie z kim laska się puka. Koles zostaw wyrzucony z fujara, a później ćpunek nadal szaleje to policję wzywa golas. Lataja tam jak głupki. Kiedyś jak tak się zachowywał sąsiad moich znajomych i była policja to powiedzieli, że najlepiej mu wj***ć zamiast ich wzywać. Skończyło się sądem wyrokiem i przeprowadzka typa

Wiewór

2024-03-22, 22:41
To kto jest k***a ojcem kogo?
No ch*ja nie rozumiem co obejrzałem.

Szparas

2024-03-22, 23:39
Mieszkam w Szkocji, myślę że wielu z was chciałoby wiedzieć o ch*j tam chodzi.

Otóż nie mam k***a pojęcia

TwójCzarnyPan

2024-03-23, 00:50
Rojiiuy napisał/a:

To nie jest k***a smieszne nic a nic. Przez dwa lata mialem taka patologie jako sasiadow. Darcie mordy i awantury codziennie, libacje raz, dwa razy w tygodniu. Co miesiac ostra bijatyka z rozj***niem calej klatki. Dwa razy patusy wyj***ly swoje drzwi z futryna. A skonczylo sie spaleniem chaty. Mieszkanie oczywiscie socjalne, patusiara to wychowanek domu dziecka, jej konkubent to kryminalista, recydywista ktorego sw raz zgarnela o przyslowiowej 6 rano. Wiem, bo sam ich wpuscilem jak do pracy wychodzilem xd.Po pozarze zajrzalem do tego mieszkania z ciekawosci, wiecie co w nim bylo? Nic, doslownie. Lozko metalowe, jak prycza w wojsku, lodowka w kuchni, stol i dwa kszesla. k***a zyli jak j***ne zwierzeta. Takie robactwo powinno sie eksterminowac, w jakims auszwitz gazem.


Takich miałem pod sobą sąsiadów w Londynie. Polaków, nie Brytoli. W 2-pokojowym mieszkaniu gnieździło się pięciu i jeszcze laska z bachorem. Ona miała zasiłek i ta chata była na nią, opłacona przez miasto, a facetom podnajmowała prycze. Sami budowlańcy na dorywczych pracach, ale przez większość czasu bezrobotni, bez języka, zdani na łaskę i niełaskę sprytniejszych rodaków. Co weekend przez całe dwa dni libacja i mordobicie. Po 6 miesiącach wyniosłem się stamtąd.

Emde76

2024-03-23, 01:32
Miasto Dundee w Szkocji. Wiem bo mieszkam w tym mieście duchów pełnym ćpunów.... :evil: