18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Quassar

2021-02-17, 20:28
Debil szczególnie że jest zima i kierowca ma tym bardziej szczególnie zacować ostrożność i jeździć wolniej bo lud i tak dalej a on chce zapie**alać i jeszcze sygnał włączył w nieupoważniony sposób... ch*j w dupe mu za duże ego podrosło po tych akcjach charytatywnych związanych z covidem

Może akurat będzie w tej grupie 0.05% i złapie syfa i sprawa sama sie rozwiąże z debilem...

orzech1991

2021-02-17, 20:52
Zaraz zaraz zaraz zaraz... widzę tutaj zdania są podzielone więc ustalmy proszę wspólnie, kto jest debil.

Mors_Nigra

2021-02-17, 21:09
reksia11 napisał/a:

Jedzie karetka to ustępuję jej a debil w aucie ma problem że jedzie 50 i karetka chce go wyprzedzać no po prostu oszołom. Miał dość miejsca żeby zjechać przed pierwszym zakrętem i nie robić problemów. A jego żona to też jakaś debilka, nie wie o co chodzi no normalnie patola. Takie są zasady a tu widać że ten debil w aucie niczym się nie przejmuje i prawie wypadek spowodował. Karetka jedzie na samych światłach ostrzegawczych bo jest noc a sygnał dźwiękowy włączyła jak do auta dojechała które nie chciało ustąpić pierwszeństwa.
Ma kamerkę, zachowuje się jak debil i ma pretensje że ktoś mu uwagę zwrócił.



Wypie**ol prawko do Wisły jak je masz. Nie masz wiem, ale to wydrukuj sobie jakieś przykładowe z gógla i i tak wypie**ol.

martils

2021-02-17, 21:09
orzech1991 napisał/a:

Zaraz zaraz zaraz zaraz... widzę tutaj zdania są podzielone więc ustalmy proszę wspólnie, kto jest debil.



Debilem jest ewidentnie kierowca karetki. W p*zdu go na śmieciarkę, a nie z chorymi jeździć.

tycho

2021-02-17, 21:10
Widzę, że szmaciarstwo ze służby zdrowia nie dosyć, że codziennie nas okrada na rzekomej epidemii, to jeszcze się zaczyna panoszyć na ulicach. Jeszcze parę miesięcy temu z karetki by nie wysiadł, bo pewnie butów nie miał, ale teraz rząd solidnie ich wynagradza za uczestnictwo w kłamstwie o epidemii żeby trzymali mordę na kłódkę i rządową linie.

mr-dupa

2021-02-17, 21:23
Mietek7567 napisał/a:

50 to sobie może jechać jak jest gdzie go wyprzedzić a jak nie to ma jechać normalnie jak człowiek.



Czyli ile ma jechac? W zabudowanym jest 50.

normale

2021-02-17, 21:25
tycho napisał/a:

-00:58
Mute

Settings



tak kierowcy karetek nas najbardziej okradają :D wk***e więcej dostają kasy za covid, normalnie im płacą jak kiedyś zakład pogrzebowy za umarlaki :)

0_rafiks_0

2021-02-17, 21:49
Mors_Nigra napisał/a:

Wypie**ol prawko do Wisły jak je masz. Nie masz wiem, ale to wydrukuj sobie jakieś przykładowe z gógla i i tak wypie**ol.



Obys inteligencie kiedyś w takiej karetce leżał, kiedy przed nia bedzie podobny debil cwaniakowal. Co mnie wk***iaja takie bezmogi to szok.

Bladziochreturn

2021-02-17, 21:54
pie**olicie. Z filmu nie wynika, ze karetka byla pojazdem uprzywilejowanym w momencie uzycia dlugich swiatel, dopiero potem slychac sygnal dzwiekowy i widac sygnal swietlny. Kutafon spokojnie mogl wyprzedzic z lewej strony. Narobi sie na drogach takie barachla, czesto bez uprawnien do jazdy pojazdami uprzywilejowanymi. Przypomnijcie sobie jak niedawno jeden zaj***l dzieciaka bo zapie**alal na sygnalach bez powodu.

Panstrus

2021-02-17, 22:01
Jakby karetka jechała na sygnałach do jego matki, sam spychałby innych z drogi. Gimbus i tyle, prawko z chipsów.

notak

2021-02-17, 22:32
od kiedy poznałem kilku sanitariuszy, tak sanitariuszy a nie k***a jakichś wyimaginowanych ratowników medycznych to wiem, że
to totalne prostaki i prymitywy,
pozostaje tylko że lepiej nie mieć świadomości kto przyjeżdza do wypadków,
j***ć ich

C0C0JUMBO

2021-02-17, 22:46
Panstrus napisał/a:

Jakby karetka jechała na sygnałach do jego matki, sam spychałby innych z drogi. Gimbus i tyle, prawko z chipsów.





0_rafiks_0 napisał/a:

Obys inteligencie kiedyś w takiej karetce leżał, kiedy przed nia bedzie podobny debil cwaniakowal. Co mnie wk***iaja takie bezmogi to szok.



Jesteście debilami. Jesteście pie**olnięci. W dodatku nieświadomi swoich ułomności. Wasi przodkowie powinni zginąć w Katyniu zamiast oficerów. Powinniscie robić za mięso armatnie w razie wojny -bo itak jesteście bezuzyteczni. Proponuję wolontariat jako sciana w crushtestach. Skad Was biorą? I wy macie prawo głosu w wyborach? No k***a, ten kraj jest skazany na porażkę...

Leonidasss

2021-02-17, 22:48
Karetka na Sosnowieckich blachach ale akcja ma miejsce na tzw nerce w Bedzinie

0_rafiks_0

2021-02-17, 22:53
C0C0JUMBO napisał/a:

Jesteście debilami. Jesteście pie**olnięci.



Piekny ban sie zapowiada :D

Chyba daleko masz do rozumu?

notak

2021-02-17, 23:06
up
za co ban niby miałby być,
jeszcze niedawno debil to było określenie medyczne,
wiem teraz pedał to gej , konkubent to partner itd.