18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

0_rafiks_0

2021-02-17, 23:16
notak napisał/a:

za co ban niby miałby być,



cyt.
"Wysłany: 2013-06-06 09:21:19 PW
Od dzisiaj wprowadzamy w życie nowe, zaostrzone formy kar, dla ludzi, którzy łamią nasz regulamin (w szczególności punkt 5.2) i działają tym samym na szkodę serwisu oraz jego użytkowników.

1) Kara za obrażanie użytkowników (również za kazanie im "wypie**alać" i podobne wyrażenia) wzrasta z ostrzeżenia o wartości 3 do ostrzeżenia wartości 5 (ewentualnie do 5, jeśli ktoś ma na koncie aktywne inne ostrzeżenia) i równa się automatycznie blokadzie pisania postów na 30 dni). Recydywa będzie nagradzana trwałą blokadą konta

darayavahus

2021-02-18, 08:47
mr-dupa napisał/a:

Czyli ile ma jechac? W zabudowanym jest 50.



dla Ciebie 50, dla mnei 60-80

h4xor

2021-02-18, 09:20
reksia11 napisał/a:

Jedzie karetka to ustępuję jej a debil w aucie ma problem że jedzie 50 i karetka chce go wyprzedzać no po prostu oszołom. Miał dość miejsca żeby zjechać przed pierwszym zakrętem i nie robić problemów. A jego żona to też jakaś debilka, nie wie o co chodzi no normalnie patola. Takie są zasady a tu widać że ten debil w aucie niczym się nie przejmuje i prawie wypadek spowodował. Karetka jedzie na samych światłach ostrzegawczych bo jest noc a sygnał dźwiękowy włączyła jak do auta dojechała które nie chciało ustąpić pierwszeństwa.
Ma kamerkę, zachowuje się jak debil i ma pretensje że ktoś mu uwagę zwrócił.



Mam nadzieję, że chociaż Laysy smakowały?
Może zamiast wypowiadać się w sprawach o których nie masz pojęcia po prostu wrócisz tam gdzie Twoje miejsce czyli do kuchni? :)
Żeby pojazd był uznany za uprzywilejowany musi spełniać 3 warunki, jeżeli chociaż jednego z nich zabraknie to jest to tylko zwykły pojazd, który ma stosować się do wszystkich przepisów ruchu drogowego.

ebeebe_ebeebeebe

2021-02-18, 11:27
"Ratownicy" w karetkach to najgorsze głąby z całej służby zdrowia. Serio, biorą tam głąbów bez szkoły, po zwykłych zwykłych kursach... Mam ziomków którzy śmigają na karetkach to często: handlują receptami na lewo, kradną środki farmakologiczne, używają bomb kiedy chcą i molestują pacjentki... cokolwiek się nie stanie to trzeba zrobić EKG serca byleby bluzke ściągnęła i cycki zobaczyć... i to jest tylko to z czego się jawnie naśmiewali....
Co więcej sam miałem z nimi tragiczne wręcz wspomnienia - nie potrafili k***a wenflonu założyć przez 20 min (PRZED WYJAZEM, NIE W TRAKCIE - żeby nie było)

Historii typu pavulon, handel "skórkami", gwałcenie i okradanie pacjentów to ja nawet nie poruszam...
Jak bonzo pluje na nich totalnie

jan0sik1

2021-02-18, 13:01
Panstrus napisał/a:

Jakby karetka jechała na sygnałach do jego matki, sam spychałby innych z drogi. Gimbus i tyle, prawko z chipsów.





0_rafiks_0 napisał/a:

Panstrus napisał/a:

Jakby karetka jechała na sygnałach do jego matki, sam spychałby innych z drogi. Gimbus i tyle, prawko z chipsów.



Ale z was zjeby genetyczne. Ale ok. macie po 12 lat wiec uja wiecie o przepisach drogowych...

a wiec tak ułomki.
pojazd uprzywilejowany :W artykule 2 w ustępie 38 możemy znaleźć definicję pojazdu uprzywilejowanego jako pojazdu wysyłającego sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi. Określenie to obejmuje również pojazdy jadące w kolumnie, na której początku i na końcu znajdują się pojazdy uprzywilejowane wysyłające dodatkowo sygnały świetlne w postaci czerwonego światła błyskowego.

Skoro jechał bez sygnałów i bez "kogutów" to nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a z tego co widać na filmiku to nie jechał. Więc baranków zapraszam i do okulisty i na powtóny egzamin z prawa jazdy.

0_rafiks_0

2021-02-18, 14:01
jan0sik1 napisał/a:

Ale z was zjeby genetyczne. Ale ok. macie po 12 lat wiec uja wiecie o przepisach drogowych...

a wiec tak ułomki.
pojazd uprzywilejowany :W artykule 2 w ustępie 38 możemy znaleźć definicję pojazdu uprzywilejowanego jako pojazdu wysyłającego sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi. Określenie to obejmuje również pojazdy jadące w kolumnie, na której początku i na końcu znajdują się pojazdy uprzywilejowane wysyłające dodatkowo sygnały świetlne w postaci czerwonego światła błyskowego.

Skoro jechał bez sygnałów i bez "kogutów" to nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a z tego co widać na filmiku to nie jechał. Więc baranków zapraszam i do okulisty i na powtóny egzamin z prawa jazdy.



Zawsze bawia mnie takie uposledzone intelektualnie istoty :D
No i ch*j, ze jest przepis. Zapamietaj sobie (najlepiej zapisz na czole i dupie malzonki, to chlopy z calego osiedla tez zapamietaja).
Widzisz spieszaca sie karetke, straz pozarna, policje, to wlacza ci sie tryb "ch*j! zjade, moze musza!". I nie jest wazne czy kierowca to debil bez szkoly, cwaniak, idiota. To jest typ dzieki ktoremu jakies tam zycie zostalo, zostanie albo moze jest uratowane.

Poza tym masz fragment filmiku a nie caly, zatem nie pie**ol.

Sami, k***a znawcy przepisow ale terenie zabudowanym 100km/h zapie**alaja.

Ziomee22

2021-02-18, 17:36
Dokładnie, na warszawce taką p*zde mijałem wyprzedził mnie tylko po to żeby zwolnić jechać środkiem i j***ć błotem po szybach zero patrzenia w lusterka czy używania kierunków. Jednym słowem popie**oliło im się równo, na koniec z prawego pasa skręcił w lewo... Rozumiem jadą na bombach itp ale jak nie to niech k***a przypomną sobie jak się jeździ normalnie, pewnie co drugi zj***ny szeryf drogowy to właśnie taki ass

mareczex093

2021-02-18, 22:15
Panstrus napisał/a:

Jakby karetka jechała na sygnałach do jego matki, sam spychałby innych z drogi. Gimbus i tyle, prawko z chipsów.



k***a no debil... ŁeB z karetki włączył bomby i sygnały tylko temu, że chciał sobie wyprzedzić, a drugie imbecylu, że jak ma wezwanie to raczej się k***a nie zatrzymuje żeby robić borute na drodzę. DeBiLU. k***a.

HANYsBaNiTA

2021-02-25, 04:02
ciekawe kaj to było... :mrgreen: :shock: