18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szeryf

nowynick • 2020-04-01, 10:39
w Holandii też szeryfują



Jokerd

2020-04-01, 18:29
hellmartin napisał/a:

No tak bo wcale nie dziwne, że taka reakcja zaraz po manewrze wyprzedzania TIRa. Na 100% wcale nie zajechał drogi osobówce... Uwielbiam takie filmiki z jednej perspektywy i te przemądre komentarze jaki to buc jest w osobówce.


Sebuniuniu, zdajesz se sprawe ze „taka reakcja” stwarza niebezpieczenstwo i kazdemu kto tak rbi nalezy sie solidny wpie**ol? Oczywiscie ze k***a buc w osobowce. A co dzialo sie wczesniej - mozemy snuc domysly, mozliwe ze pan sie wk***il ze TIRowiec gdy trwal manewr wyprzedzania, byl na zakazie wyprzedzania...fakt jest taki ze cwe* w osobowce stworzyl zagrozenie umyslnie hamujac i spotkala go najlepsza kara ze wszystkich.

Paulo21

2020-04-01, 20:07
hellmartin napisał/a:

No tak bo wcale nie dziwne, że taka reakcja zaraz po manewrze wyprzedzania TIRa. Na 100% wcale nie zajechał drogi osobówce... Uwielbiam takie filmiki z jednej perspektywy i te przemądre komentarze jaki to buc jest w osobówce.



Co to ma do rzeczy? Wychodzi wtedy, ze kierowca z osobowki ma jakies zaburzenia skoro umyslnie stwarza po raz kolejny zagrozenie i sobie i drugiemu. Jeszcze jak sam jedzie to kij, ale jak pasazerow ma to tymbardziej idiota.

Batistuta1590

2020-04-01, 20:22
Barnellini napisał/a:

Chciałbym zobaczyć minę tego kutafona z osobówki jak się dowie, że w ciężarowym jest wideo rejestrator. j***ny ćwok- mandat plus naprawa auta na własny koszt pewnie oduczą go takich pomysłów na przyszłość. Widząc poziom cwaniactwa prezentowany na filmie pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata. Oni w NL są pierwsi do takich zachowań. Niech żyje nowoczesna technologia



Według informacji w necie kierowca mazdy to też zawodowiec. Więc dwóch debili z Tirow spotkało się na drodze. Tak na prawdę nie jestem pewny co powie policja gdy zobaczy nagranie. Wystarczy że kierowca mazdy powie ze musiał gwałtownie hamować ponieważ kierowca TIRa oślepił go długimi i nic nie widział. To przecież takie oczywiste. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zabranie prawka obu kierowcom za celowe powodowania zagrożenia w ruchu lądowym.

tarcer123

2020-04-01, 20:54
Ubezpieczyciel moze domagac sie zwrotu kosztu naprawy ciezarowki poniewaz gosc z osobowki celowo stworzyl niebezpieczna sytuacje.

na...........pl

2020-04-01, 23:11
k***a, wy woźnice i wasza znajomość przepisów - wybiórcza, delikatnie mówiąc. W Niderlandach macie taką samą prędkość maksymalną dla ciężarówek jak w Polsce - i podpowiem, że nie jest to 90km/h...

LordVIP

2020-04-02, 01:55
Nie rozumiem po co się zatrzymał. Staranował ch*ja, tamten perfekcyjnie zjechał na bok, ja bym jechał dalej. Zderzak się wyklepie i wymaluje, ale satysfakcja bezcenna. Przecież nikt by się nie dowiedział kto to zrobił.

Barnellini

2020-04-02, 11:26
nano50 napisał/a:

Bucu, może prędkość jest wyświetlana niepoprawnie? Po ch*j jesteś niemiły bez powodu. Trochę kultura, k***a.



Pięknie powiedziane. Dziękuję. :)


IOI napisał/a:

deklu, masz wyraznie predkosc w nagraniu +-90km/h
na ch*j wrzucasz jakies wypociny jak nie masz zielonego pojecia o jezdzie samochodem, o ciezarowce nawet nie wspomne



jw. bucu :) Poza tym u mnie nie widać żadnej informacji dotyczącej prędkości.





hellmartin napisał/a:

No tak bo wcale nie dziwne, że taka reakcja zaraz po manewrze wyprzedzania TIRa. Na 100% wcale nie zajechał drogi osobówce... Uwielbiam takie filmiki z jednej perspektywy i te przemądre komentarze jaki to buc jest w osobówce.




Nawet jak tirowiec wykonał niebezpieczny manewr to kierowca osobówki zachowywał się w tym momencie w ch*j nieodpowiedzialnie i spowodował wypadek. Debilizm do kwadratu ale Ty chyba tego nie zrozumiesz ;) Kolega poniżej to ładnie wyjaśnia:


Paulo21 napisał/a:

Co to ma do rzeczy? Wychodzi wtedy, ze kierowca z osobowki ma jakies zaburzenia skoro umyslnie stwarza po raz kolejny zagrozenie i sobie i drugiemu. Jeszcze jak sam jedzie to kij, ale jak pasazerow ma to tymbardziej idiota.


tarcer123

2020-04-02, 18:39
A w praktyce kazdy leci 90 do odcinki lącznie ze mną.

:amused:

Jokerd

2020-04-03, 13:34
Batistuta1590 napisał/a:

Według informacji w necie kierowca mazdy to też zawodowiec. Więc dwóch debili z Tirow spotkało się na drodze. Tak na prawdę nie jestem pewny co powie policja gdy zobaczy nagranie. Wystarczy że kierowca mazdy powie ze musiał gwałtownie hamować ponieważ kierowca TIRa oślepił go długimi i nic nie widział. To przecież takie oczywiste. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zabranie prawka obu kierowcom za celowe powodowania zagrożenia w ruchu lądowym.



To k***a brawo dla kierowcy mazdy, zatem jest ku*asem-idiotą stulecia do kwadratu. Jezdzic na ciezarowych i z premedytacja wjechac osobowka i jebnac po heblach? DOZYWOTNIO PRAWOJAZDY w p*zdu zabrac za pie**olony brak mozgu.
Powie ze musial hamowac gdyz nic nie widzial,bo go ktos z tylu dlugimi oslepil? O ja pie**olę. Ty tak robisz / uznałbyś takie tłumaczenie? Również powinni Ci prawo jazdy dożywotnio zabrać.

Otwórzcie wkońcu te szkoły, bo już naprawdę niektórzy przechodzą samych siebie :roll:

tarcer123 napisał/a:

A w praktyce kazdy leci 90 do odcinki lącznie ze mną.



Co ma k***a głupcze odcinka do prędkości? Nie czaję zestawienia tych dwóch pojęć w tym przypadku.