18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szeryf

nowynick • 2020-04-01, 10:39
w Holandii też szeryfują



Barnellini

2020-04-01, 10:48
Chciałbym zobaczyć minę tego kutafona z osobówki jak się dowie, że w ciężarowym jest wideo rejestrator. j***ny ćwok- mandat plus naprawa auta na własny koszt pewnie oduczą go takich pomysłów na przyszłość. Widząc poziom cwaniactwa prezentowany na filmie pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata. Oni w NL są pierwsi do takich zachowań. Niech żyje nowoczesna technologia :D

Tr...........ty

2020-04-01, 10:57
nowynick napisał/a:

w Holandii też szeryfują



Tam jest pełno naszych rodaków i coraz więcej ukraińców, więc do takiego zachowania się Holendrzy szybko przyzwyczają.

bbkacprzyk

2020-04-01, 11:31
Cięzarowka to koronawirus a osobowka to nasz rząd zapewniający ze jestesmy gotowi stawic czoła epidemi :shock:

P(r)OLAND

2020-04-01, 13:15
Najlepsze jest, to ze niby gość z osobówki również miał kwity na dużego :mrgreen:
Kierowca ciężarówki kierowcy kierowca :roll:

dellorto

2020-04-01, 13:40
j***ć tego z osobówki ale po ch*j mu tirowiec dał długimi zaraz po tym jak go wyprzedził?

Jokerd

2020-04-01, 13:43
Boże, jaki rad jestem z końcówki! Końcówka badziej zadowalająca niż sam wjazd w dupę frajerowi :D

ukalek

2020-04-01, 13:45
dellorto napisał/a:

j***ć tego z osobówki ale po ch*j mu tirowiec dał długimi zaraz po tym jak go wyprzedził?



Przeprosil, ze mu zajal pas. Tez tak robie.

Barnellini

2020-04-01, 13:50
Jokerd napisał/a:

Boże, jaki rad jestem z końcówki! Końcówka badziej zadowalająca niż sam wjazd w dupę frajerowi



Kierowca osobówki nie wyhamował specjalnie bo wyłudzał właśnie odszkodowanie- czyli nasza radość potrójna :)

Jokerd

2020-04-01, 13:59
żartujesz teraz? :lol:

Barnellini

2020-04-01, 14:26
Nie. Być może się mylę ale jechali max 60 km/h i mógł wyhamować osobówką ale zależało mu na dużych uszkodzeniach bo to z kolei większe odszkodowanie. No i nie zauważyłem aby starał się ominąć przeszkodę- zero ruchu kierownicą. Ale jak już napisałem- to tylko moja opinia i może być błędna.

dżonyłojlker

2020-04-01, 14:38
Barnellini napisał/a:

pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata



Nie doceniasz "naszych rodaków" - najgorsze ścierwo wyjechało własnie tam.

IOI

2020-04-01, 14:45
Barnellini napisał/a:

Nie. Być może się mylę ale jechali max 60 km/h



deklu, masz wyraznie predkosc w nagraniu +-90km/h
na ch*j wrzucasz jakies wypociny jak nie masz zielonego pojecia o jezdzie samochodem, o ciezarowce nawet nie wspomne

nano50

2020-04-01, 17:32
IOI napisał/a:

deklu, masz wyraznie predkosc w nagraniu +-90km/h
na ch*j wrzucasz jakies wypociny jak nie masz zielonego pojecia o jezdzie samochodem, o ciezarowce nawet nie wspomne



Bucu, może prędkość jest wyświetlana niepoprawnie? Po ch*j jesteś niemiły bez powodu. Trochę kultura, k***a.

hellmartin

2020-04-01, 17:35
Barnellini napisał/a:

Chciałbym zobaczyć minę tego kutafona z osobówki jak się dowie, że w ciężarowym jest wideo rejestrator. j***ny ćwok- mandat plus naprawa auta na własny koszt pewnie oduczą go takich pomysłów na przyszłość. Widząc poziom cwaniactwa prezentowany na filmie pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata. Oni w NL są pierwsi do takich zachowań. Niech żyje nowoczesna technologia



No tak bo wcale nie dziwne, że taka reakcja zaraz po manewrze wyprzedzania TIRa. Na 100% wcale nie zajechał drogi osobówce... Uwielbiam takie filmiki z jednej perspektywy i te przemądre komentarze jaki to buc jest w osobówce.