18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf

Don_Beck • 2019-09-23, 07:54
"nauczyć cię jeździć?"



luxpiotr

2019-09-23, 22:02
Takiego od razu dla zasady częstuję gazem pieprzowym. Zawsze mam pod ręką w schowku pod szybą. Tam wiadomo co za zbok się do nas czepia...

unjust999

2019-09-23, 22:06
No dobra, niby spiął się o byle co, ale po kiego mu się przed machę wciskał? Rozumiem jeszcze jak jest duży ruch. No ch*j, widzisz lukę - prosta sprawa, but i wpasowujesz. Ale jest mały ruch co widać po tym jak się zatrzymali. Zamiast ładnie i płynnie wjechać za kolesia to nie, trzeba przyspieszyć i władować się na zderzak... Dlaczego filmik nie jest puszczony z 2-3 sekundy wcześniej, przecież na początku widać jak koleś wyprzedza z prawej strony na pasie do włączenia się do ruchu a nawet zapie**ala szybciej niż ludzie na lewym pasie.

St...........on

2019-09-23, 22:23
Spaślak to zwykły cham i ćwierć inteligent, jak widze auto na dojazdówce to je w puszczam i zwalniam delikatnie ,żeby złapać dystansu w razie takiej właśnie sytuacji. Ale ja robiłem prawko na wszystkie pojazdy na Islandii, tu jest inna kultura, tylko czasami jakś polaczek* albo litwin potrafi zajechać na bezczela, ale poza tym jest spoko.


*polaczek- nie mylić z Polakiem, polaczek cwaniakuje do każdego, za parę koron sprzedał by krajana, zazdrości innym dobrobytu, w pracy narzeka na wszystko a zwłaszcza na Islandzczyków, którzy sa dla niego życzliwi, jednym zdaniem polska gnida.

barann

2019-09-23, 23:05
Z filmu jasno wynika, że ten polak to ciota i ch*j. Wielokrotnie takich można spotkać. Wolą się rozbić o samochód przed nimi niż jechać jak ludzie i wpuścić.

No i ma strasznie pedalski samochód.

adi_k0

2019-09-23, 23:07
mr-dupa napisał/a:

Pamiętajcie Żaden Chrysler Pacifica nie polskiej homologacji przy najmniejszej stłuczce mówicie „oślepił mnie” i prawo jest po Waszej stronie



O to doj***łeś teraz, słyszałeś o wersjach na EU? A z grubasem bym nie dyskutował w ogóle tylko kazał mu wypie**alać.

Hrabia Drapula

2019-09-23, 23:11
jak halogeny są oryginalnie założone to nie da się samych zapalić , chyba że samochód ma z 20 lat to może
nie widać co się dziej z tyłu, ale zachowanie kolesia jak jest faktycznie z policji jest karygodne, chyba że to przegryw życiowy ze straży miejskiej

edmund

2019-09-23, 23:53
kolejny debil od pouczania, w h*j kompleksów i tyle samo ,,dobrych,, rad dla innych,
szeryf pobocza

Mors_Nigra

2019-09-24, 00:56
Misiek_KRK napisał/a:

I co się Ukraińcu rzucasz. Jeśli musiał przez Ciebie hamować to znaczy, że wymusiłeś pierwszeństwo i tyle. Jak udowodnisz że to policjant i skąd Ci to przyszło do głowy? Mógł Ci przyj***ć w łeb, a jednak rozmawiał z Tobą. U was policja bierze 20$ i nawet nie rozmawia.
Popierdzielasz na halogenkach udających światła dzienne i myślisz że jesteś cwany. Nie pasuje to wypie**alaj do siebie.
I ch*j, że facet jest kretynem wyskakując z pazurami o taka pierdołę. Wam się k***a należy opie**ol codziennie za UPA .



Tobie się debilu należy wołyń na dupsku za mieszanie każdego ukrainca z upą jak tam 90% ludzi nie wiedziało do niedawna co to w ogóle jest ani że jakiś Wołyń coś, jak się sapiesz do kogoś tylko dla tego, że jest "z kądś" to jesteś takim samym śmieciem jak faktyczny upainiec i taki sam dół z wapnem ci się należy.

karolkniaziewicz napisał/a:

Polska dla Polaków. A nie brudasow



To by trzeba było połowę narodu zaj***ć lub przesiedlić, między innymi ciebie... w sumie to ciekawe masz pomysły, niemiec dziadek, czy rusek? Niemiec pewnie, ruscy tylko zrusyfikować chcieli, a niemcy powybijać...

sirmlcs

2019-09-24, 01:56
Mors_Nigra napisał/a:

Tobie się debilu należy wołyń na dupsku za mieszanie każdego ukrainca z upą jak tam 90% ludzi nie wiedziało do niedawna co to w ogóle jest ani że jakiś Wołyń coś, jak się sapiesz do kogoś tylko dla tego, że jest "z kądś" to jesteś takim samym śmieciem jak faktyczny upainiec i taki sam dół z wapnem ci się należy.
To by trzeba było połowę narodu zaj***ć lub przesiedlić, między innymi ciebie... w sumie to ciekawe masz pomysły, niemiec dziadek, czy rusek? Niemiec pewnie, ruscy tylko zrusyfikować chcieli, a niemcy powybijać...





Ohoho, trafiła się ukrainka i teraz bronić się zachciało ? :D

blizniak

2019-09-24, 08:09
Ukropy jeżdżą jak bydło na uberach, jazda pod prąd, na czerwonym to norma może gruby miał już dość i musiał jakoś odreagować. Ja miałem kilka takich akcji z tymi pseudo driverami ale oni ch*ja rozumieją jadą na chama gonią piniądz

Sonal

2019-09-24, 10:14
Misiek_KRK napisał/a:

. Jeśli musiał przez Ciebie hamować to znaczy, że wymusiłeś pierwszeństwo i tyle. .



Nie każde hamowanie to wymuszenie pierwszeństwa. Odśwież podstawową wiedzę z PoRD.

Griffer napisał/a:

Wymuszenie pierwszeństwa zachodzi zawsze, kiedy wykonany przez nas manewr zmusi kierowcę samochodu jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu do hamowania, a nawet zmniejszenia prędkości.



Kolejny.... wróć do podstaw PoRD…

Gdyby tak było jak piszesz - jazda w mieście byłaby by wręcz niemożliwa. Taka definicja wymuszenia pierwszeństwa (teroetycznie) sparaliżowałaby ruchu na drodze.

Jeszcze raz apeluję: niech ignorancji nie wypowiadają się w tematach, o których nie mają pojęcia.


Arachmit

2019-09-24, 19:42
Komu się nie zdarzyło że mu ktoś się włączał na pas i musiał przyhamować niech pierwszy rzuci kamieniem. Zwykły dzban i tyle. Poza tym jak widział że typ mu z prawej wyjeżdża i go wyprzedza na tym prawym pasie z którego się ludzie włączają to chyba mu korona z głowy by nie spadła gdyby go wpuścił. Fakt faktem miał pierwszeństwo no ale gdybyśmy wszyscy jeździli po chamsku na drodze i czasami się na wzajem nie wpuszczali czy robili sobie miejsca to by stłuczka za stłuczką była. Zwykły furiat któremu nie wychodzi coś w życiu albo wk***iony jest i chce się wyżyć. Poza tym zobaczcie jak jest ubrany. Brakuje skarpet i wąsa.

Mors_Nigra

2019-09-24, 21:29
sirmlcs napisał/a:

Ohoho, trafiła się ukrainka i teraz bronić się zachciało ?



Nie. Zwyczajnie mam alergię na podludzi wszelakiej narodowości. Ale wmawiaj sobie cokolwiek co pozwala Ci spać w nocy. Podludzie to uwielbiają wręcz. Ty pisiorze, bo śmiałeś powiedzieć coś o poprzedniej władzy, ty niemiecki podnóżku, komunisto ewentualnie bo śmiałeś skrytykować rząd, ty to, ty tamto, bo myślisz inaczej niż ja. Tfu!

Gadozer

2019-09-25, 10:57
Dobrze mowi do ukrainczyka :-) :lol:

Wiewór

2019-09-25, 13:51
blizniak napisał/a:

Ukropy jeżdżą jak bydło na uberach, jazda pod prąd, na czerwonym to norma może gruby miał już dość i musiał jakoś odreagować. Ja miałem kilka takich akcji z tymi pseudo driverami ale oni ch*ja rozumieją jadą na chama gonią piniądz



Panie złotówka od legalnych przejazdów. Zluzuj pan. pie**olę was i wasze śmierdzące potem i szczynami taksówki z tapicerką z misia. Wolę jechać z ukrem trzy razy taniej, nowym zadbanym autem.

Janusz z krajslera się wk***ił bo próbował przyśpieszyć i zblokować "cfaniaka" ale zapomniał przełączyć z podtlenku gazu na benzynkę i mu mocy nie starczyło, żeby sfinalizować swoją tradycyjną polską złośliwość i chamstwo drogowe.
Nie potrafił pogodzić się z przegraną więc musiał wyjść z ryjem, żeby w swoim mniemani wyjść zwycięsko z sytuacji.