18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf

Don_Beck • 2019-09-23, 07:54
"nauczyć cię jeździć?"



boo

2019-09-23, 11:20
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Bardzo dobrze, trzeba j***ć to bydło z ubera bo ciule zaczynają wprowadzać swój wschodni styl jazdy u nas. Ma jeździć jak w zegarku a jak nie to niech wypier na upaine.



To wskaz mi dumny polaku kiedy nie jechal jak w zegarku.

~Velture

2019-09-23, 11:22
tip.top napisał/a:

Ziemia dla ziemniaków...



Księżyc dla księży!

~tip.top

2019-09-23, 11:23
Velture napisał/a:

Księżyc dla księży!


Pasta do zębów

~Velture

2019-09-23, 11:41
tip.top napisał/a:

Pasta do zębów



Tiry na tory!

boo

2019-09-23, 11:46
Velture napisał/a:

Tiry na tory!



Transy na tory

RadosnyRabarbar

2019-09-23, 12:27
tip.top napisał/a:

Wskaż mi w której sekundzie filmu zajechał mu drogę, bo ja się jakoś nie mogę dopatrzeć tego zdarzenia.
Gruby wąsaty Janusz z typowym dla siebie cwaniactwem i wrodzonym chamstwem, poucza innych jak mają jeździć, a pewnie sam się wszędzie wpycha na chama i parkuje ma miejscach dla niepełnosprawnych
Jeszcze straszy jakimiś mandatami i kontrolami, jakby miał w ogóle cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii.
Typowa polska cebula.



Patrząc do przodu nie zobaczysz tego co z tyłu w lusterkach . Myślałem, że wyjdzie jakiś Janusz, ale wyszedł porządny Polak. Inaczej nie idzie nauczyć upaińca szacunku i bezpiecznej jazdy w cywilizowanym świecie. Jestem za tym Polakiem z racji tego, że dużo jeżdżę i praktycznie codziennie jakiś przybysz z upainy wyprzedza mnie na ciągłej, skrzyżowaniu, pasach czy też pogania na autostradzie. Serdecznie niepozdraiwam

Aikawa

2019-09-23, 12:43
RadosnyRabarbar napisał/a:

Patrząc do przodu nie zobaczysz tego co z tyłu w lusterkach . Myślałem, że wyjdzie jakiś Janusz, ale wyszedł porządny Polak. Inaczej nie idzie nauczyć upaińca szacunku i bezpiecznej jazdy w cywilizowanym świecie. Jestem za tym Polakiem z racji tego, że dużo jeżdżę i praktycznie codziennie jakiś przybysz z upainy wyprzedza mnie na ciągłej, skrzyżowaniu, pasach czy też pogania na autostradzie. Serdecznie niepozdraiwam



Z hamowaniem chodzi o moment gdy skoda zahamowała i on musiał zahamować więc rzuca się grubas o nic bo nie widział widocznie co się działo przed kierującym

Smokw

2019-09-23, 13:55
Misiek_KRK napisał/a:

A kiedy miał zrobić ten dystans, skoro UPAiniec wepchał się przed niego i musiał hamować. Oddaj prawko jeśli je jeszcze masz. Jakby ten pseudopolicjant jechał ciężarówką 24 tony to UPAiniec miałby bagażnik na plecach.



No i mamy pierwszego co ma prawko , ale o kultury już nie. Nawet na kursach uczą, żeby w miarę możliwości wpuszczać tych co kończy im się pas. Więc mówię Ci masz coś z głową bo żadnego "wepchania się" nie było. Już widzę jak Ty dojeżdżasz do końca pasa i w takiej sytuacji zatrzymujesz się i czekasz. Przecież tutaj nic się nie stało. Frustrat musiał co najwyżej zwolnić o te 5-10 km/h. Wielka mi rzecz. Hamować musiał bo po chwili hamowali przed nim. Ot zwykła jazda w większym mieście. Na naszych drogach to już panuje choroba pt."byle 1 metr szybciej". Zero kultury. I jeszcze to machanie "blaszką". Jeśli jest prawdziwa to naprawdę nie wiem co gościu robi w Policji.

kolosasz

2019-09-23, 14:02
Ukraincy gdy hamują autami to zdzierają polską ziemię a dokłądnie mówiąc zachowują się gorzej niż Tusk.
Bo Tusk przynajmniej asfalt sprzedawał - jego postępowanie ma uzasadnienie ekonomiczne, a Ukrainiec gdy hamuje
to zdziera polski asfalt złośliwie, by się zemścić

poszukajcie w internecie: "Ukrainskie zdzieraki" - to mafia! Zielone ludziki!!

bodzio667

2019-09-23, 15:27
Viking metal i sandały. Taka historia.

Tr...........ty

2019-09-23, 19:24
Po głośnie nagrywającego słychać, że jakiś niedoj***ny jest. Pewnie odj***ł jakiś numer, którego nie widać na filmie.

Syn_Milionera

2019-09-23, 21:03
Nie wchodzi się w emocjonalne dyskusje z takimi kmiotami. Jak zawiniłeś trudno niech dzwoni, on zawinił dzwoń na policje.

Griffer

2019-09-23, 21:08
Nie ma sztywnych ram określonych odległością pojazdów, czy ich prędkością. Wymuszenie pierwszeństwa zachodzi zawsze, kiedy wykonany przez nas manewr zmusi kierowcę samochodu jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu do hamowania, a nawet zmniejszenia prędkości. Wybierając lukę w potoku pojazdów trzeba jednak pamiętać, żeby nie zmuszać innych kierowców do nagłych, gwałtownych reakcji - hamowania czy zmiany pasa ruchu.
Kierowca włączył się do ruchu, a dopiero po czasie hamował.

polakwrocek

2019-09-23, 21:21
Hamulec wcisną dopiero jak auto przed nim zwolniło. Manewr włączenia do ruchu był zakończony bez problemów.
A to że 10 m dalej musiał zwolnić bo granatowy dał hamulec to inna sprawa.
Kierowca z kamerką może wjechał na ciasno , ale jako kierowca z Wrocławia wiem że bez dynamicznej jazdy to by się zesrał a nie włączył do ruchu.
Ja jak widzę że auto chce się włączyć do ruchu z prawej a mam jeszcze kawałek do niego po prostu nie wciskam gazu... i w 9/10 przypadków to wystarczy a by sobie ktoś spokojnie wjechał :/

mr-dupa

2019-09-23, 21:51
Prawda jest taka że pewnie ten z 300C tez nie ma homologacji na światła bo może ma z USA :)

Ciekawe jakie nudne życie trzeba mieć by mieć czas zatrzymać się na ulicy i pouczać ukrainca...
Jeszcze to „inaczej będziemy rozmawiać”,że co? Pobije go?
Pamiętajcie Żaden Chrysler Pacifica nie polskiej homologacji :) przy najmniejszej stłuczce mówicie „oślepił mnie” i prawo jest po Waszej stronie :-P