18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf pyta: Gdzie się ryjesz?

Maceek • 2017-05-23, 13:16
Szeryf k***a jego mać. Filozof się znalazł :glowawmur:
Ludzie z Bydgoszczy będą wiedzieć, że rejestracja CSW zobowiązuje :D

:plzdie:

Klusekcs

2017-05-23, 17:19
U mnie w mieście ludzie nauczyli się korzystać z dwóch pasów na wiadukcie. Wcześniej był jeden wiadukt, teraz są dwa z dwoma pasami każdy. Przez ponad 3 lata jeździłem sobie wolnym lewym pasem, a ludzie praktycznie blokowali prawy do zjazdu przed wiaduktem. Dziś praktycznie ludzie stoją w korku w dwóch pasach nie blokując zjazdu przed wiaduktem :D

szpajder

2017-05-23, 17:28
Maceek napisał/a:

Ludzie z Bydgoszczy będą wiedzieć, że rejestracja CSW zobowiązuje

Ale CSW to blachy naczepy i nie wiadomo skąd ciągnik.

edit: dziaad i kacciq faktycznie.

dziaad

2017-05-23, 17:34
@up
koń tez CSW

kacciq

2017-05-23, 17:35
Jestem z Grudziądza i u nas też mnóstwo ludzi jeździ z CSW. Potwierdzam - patologia w czystej postaci.
Inna sprawa że tak jak szpajder wspomniał to tylko rejestracja naczepy więc nie ma co wyrokować akurat w tym przypadku, choć idea słuszna.

Edit: rzeczywiście ciągnik też CSW, no mówiłem że patologia :mrgreen:

elfis

2017-05-23, 18:27
cipeczka zaprasza na western

Pa...........or

2017-05-23, 18:32
Krak napisał/a:

Obrazek
Może ktoś rozpozna swojego tatkę.
A ten od kamery....fakt, niezły napływ.
Tego "śpiewającego" akcentu nie da się słuchać.



Nie:




Ciągnik też j***na 3 literówka.

khrystall

2017-05-23, 18:48
Poj***ny czy ze Świecia? A... No tak.

NietoperzowyToperz

2017-05-23, 20:01
Otóż pracuję w firmie logistycznej i mam z kierowcami do czynienia dzień w dzień, są to otępiałe ch*je, które nie potrafią
nie czytać ze zrozumieniem, ani w żaden sposób logicznie myśleć. Zamiast zwojów w mózgu mają proste linie od patrzenia na drogę. Zazwyczaj słychać akcenty że są to najczęściej ludzie ze wsi, czy młody czy stary poziom IQ godny ameby. Raz rozmawiałem z kierowcą na temat pieniędzy, on oburzony mówi że za ostatni miesiąc dostał 3000 zł ( netto ) wypłaty i że jeszcze kierowca jest odpowiedzialny za towar. Ja trochę się wk***iłem bo jego praca wygląda tak:

1.przyjeżdża do nas się załadować: śpi w kabinie albo piję kawkę i gada z innymi kierowcami.

2.jedzie do punktu się rozładować: siedzi w kabinie a po rozładunku idzie spać.

3. po 15:00 jest ładowany: siedzi w kabinie.

4.wraca do nas, podstawia dupę pod rampę: zamienia się z kierowcą i idzie do domu.

5. zacznij od punktu 1.

i codziennie ma tę samą trasę która wynosi 300 km w jedną stronę.

heinzzz

2017-05-23, 20:08
pakicito napisał/a:

a tam pie**olicie, jak byście byli przed nim i on by tak blokował to byście cieszyli ryje, że szybciej idzie :D


Gdybym był przed szeryfem to bym miał w dupie co on robi, bo dojechał bym ile da rady lewym. Jeśli wszyscy by tak postąpili to lewy i prawy były by "pełne" na całej długości. Ty pewnie jesteś w typie szeryfa tylko bez jaj do zmiany pasa i od wjazdu na taką drogę trzymał byś się prawego.

thorus933

2017-05-23, 20:32
O ch*j wam chodzi z tym akcentem? Chłop i tak mówi lepiej po Polsku niż większość cywilizacji śląskiej.

abdul

2017-05-23, 20:45
uczciwie patrzac, to jazda na suwak nie ma sensu. przez gardziel przejdzie tylko iles aut na jednostke czasu. to, ze oczekujacy beda stali w dwoch rzedach tego czasu nie skroci.

kenzol

2017-05-23, 21:16
Ja też wreszcie tydzień temu, poraz pierwszy w życiu spotkałem na swojej drodze szeryfa blokującego lewy pas :-) Jedyny sposób na tego typu zawalidrogi to pomoc i zaangażowanie kierowców, którzy znajdują się PRZED szeryfem. Zajechać mu drogę, przyhamować i niech wraca z powrotem na prawy pas. Innego wyjścia nie ma. Musimy spopularyzować takie akcje, bo nikt rozumu się nie nauczy na własną rękę i żadne ustawy i przepisy drogowe nie pomogą.

Edek88ful

2017-05-23, 21:52
xv89 napisał/a:

CSW, CNA, CBY, CTR - widząc te tablice, wiem że będę się wk***iać jadąc za takim...


CNA tylko czekać az odjebie jakis przypal a CTR te chełmżyńskie ryje brzydkie to powinni miec uj***ne rece zeby nie wsiasc do auta

kenzol

2017-05-23, 22:01
up

Dlatego powinniśmy mieć neutralne tablice rejestracyjne ;-) Tak zrobili na przykład Włosi. Niestety wciąż jesteśmy dzikim krajem i musimy się w ten sposób chronić przed samym sobą. Skończyłyby się dewastacje samochodów zaparkowanych w innym mieście czy takie stereotypowe chamskie ataki.

TruckR

2017-05-23, 22:01
A ja mam odmienne zdanie niż sadolowe "kółko wzajemnej masturbacji", które to niemalże jednogłośnie krytykuje "blokujących szeryfów".

Już ja się wystarczająco naobserwowałem tej waszej "inteligentnej i bardziej cywilizowanej" jazdy na suwak.
Bo sorry, ale żeby wymagać kulturalnych zachowań ze strony innych kierowców to trzeba samemu coś swoimi działaniami reprezentować.
Jak bawimy się w jazdę na suwak to ma być 1/1, a nie 20/1 bo i po tylu "kierowców wyróżniających się wyższym poziomem kultury" potrafiło mi się wpie**alać na siłę.

Swoją drogą to ciekawi mnie jaki ból dupy byście okazywali jakby sytuacja była odwrotna i sami byście stali w miejscu od kilku minut i obserwowali jak kończący się pas caly czas jedzie i po kilka-kilkanaście ciężarówek się wpycha.

Inna sprawa to co do tego co powiedział tamten kierowca: "płynniej idzie jednym rzędem"
To wydaje mi się, że chodziło mu o to, że jak ludzie nie pchaja się do samego końca jeden drugiemu na zderzaku i zjeżdżają uczciwie 1/1 to płynnie to idzie i nie trzeba ruszać, stawać, ruszać, stawać itd. tylko można się powoli toczyć na małym gazie, a nie palić sprzęgło i hamulce.

Czy to jest takie trudne żeby zachować odstęp (szczególnie na autostradzie etc.), płynnie jechać z w miarę stałą prędkością i zjeżdżać 1/1?
I wszyscy by byli szczęśliwi i na pewno żaden kierowca ciężarówki by nie blokował.
Z resztą nie wiem po co ja tutaj umieszczam moje wypociny jak normalny człowiek powinien wiedzieć jak się zachować na "zwężce", a tutaj mogę co najwyżej uczestniczyć w gównoburzy gimbazy i kierowcow Dacii co jeźdzą conajwyżej po bułki ew. do kościółka swoim sanderem czy tam dusterem trzymanym pod kocykiem większość dni w tyg.