18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf od siedmiu boleści

Anal_Intruder_69 • 2021-08-13, 15:47
Brak informacji co, gdzie i jak. Wpie**olu nie było, ale chyba i tak poskutkowało :lol:



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-08-18, 15:02 ]
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Reupload na sadolowe serwery, jakby zniknęło z Youtube.


korkyspolsky

2021-08-14, 02:20
Policeman napisał/a:

Taa? A co było wcześniej? Wiesz ile razy ledwo brakowało, a bym mnie k***a z tira rozj***ła na trasie? Jadę sobie lewym pasem, dajmy na to 140 [pewnie ciut więcej, ale nieważne], a kutafon jadący prawym uznał, że nie będzie czekał aż go wyprzedzę tylko od razu zacznie swój manewr, ch*j, że jestem jedynie 50-60 metrów za nim, ten sobie zmienia pas jadąc 85 km/h, ja muszę dać po heblach żeby ratować życie. Czasami jest to jedynie wyhamowanie ale też gwałtowne, ścieram sobie klocki hamulcowe bo k***a w tirze nie może poczekać 10 sekund.
P.S i powiem więcej, ja tak czasem robię, że jak mnie takie ścierwo niemal zabije, to gdy już go wyprzedzę, to sobie zjeżdżam na prawy pas i zwalniam do np. 70 km/h, nie tak, żeby ten musiał gwałtownie hamować, nie będę narażał siebie na stłuczki, po prostu zabieram temu kretynowi to, co wydaje mu się, że zyskał na manewrze.



A nie wpadłeś tłuku na to,że gdyby polskie pseudo autostrady miały minimum 3 pasy to nie miałbyś takich problemów.? Na całym świecie tiry się wyprzedzają, a tylko w polszy i podobnych bantustanach takie jełopy jak Ty mają o to pretensje.

niefart86

2021-08-14, 03:46
lokal.szczecin napisał/a:

Powinien oklep dostac i kazda szmata co tak zwalnia na autostradzie!



Popieram! Każdy kierowca "TIRa" powinien dostawać prewencyjny wpie**ol na każdym postoju!

Andrzejas

2021-08-14, 06:41
Jakim prawem TIR w ogóle może wyprzedzać? Powinien być na wszystkich drogach bez wyjątku zakaz wyprzedzania ciągnikami siodłowymi i kropka! Mało tego! Jak taki ku*as z TIRa widzi w lusterku, że jest wyprzedzany przez kogokolwiek, to powinien mieć obowiązek zjechać na pobocze jak kombajn! k***a ile ja swojego życia straciłem jadąc za tymi pie**olonymi pawianami, którzy manewr wyprzedzania wykonują na odcinku 4 km...
To jest k***a tamowanie ruchu drogowego i za takie zachowanie powinny być odbierane uprawnienia i zatrzymywany dowód rejestracyjny!
W dwa dni w całej Polszy by się k***a nauczyli, jak kulturalnie się poruszać takim flegmatycznym bydlakiem na publicznej drodze.

przemod5

2021-08-14, 06:58
skoorviel napisał/a:

Sam jeżdżę dużym i jeżeli nie ma zakazu wyprzedzania i wyprzedzam a taka ameba próbuje mi dać nauczkę i mnie zwalnia to ja w ten czas z największą przyjemnością napie**alam mu w dupę, oczywiście jest komenda rekord widjo i się ch*j tłumaczy przed policją i nagle z cwaniaka zostaje p*zdeczka
Co wy pie**olcie zjeby, jakie 20 ton? Mój Daf z naczepa chłodnia na pusto waży 17800 j***ne przygłupy
Pokażcie mi choć jeden film, jeden jedyny na którym dwa duże wyprzedzają się te magiczne 10 minut, przeważnie trwa to max 1,5 minuty, Ty się śmiejesz że w ten czas my zaoszczędzimy tyle czasu, że przejedziemy 5 km dalej, a Ty ile byś napie**olił kilometrów jeden z drugim swoimi gruzami przez tą minute?
Cwaniaków nienawidzę, j***nych stróżów prawa drogowego, traf mi się któryś i mnie wyhamuj



Słyszałeś o hamowaniu silnikiem? Tak hamuję tiry. I kto się będzie tłumaczył jak wjedziesz mi na tył?

:-)

Andrzejas

2021-08-14, 07:00
skoorviel napisał/a:

Sam jeżdżę dużym i jeżeli nie ma zakazu wyprzedzania i wyprzedzam a taka ameba próbuje mi dać nauczkę i mnie zwalnia to ja w ten czas z największą przyjemnością napie**alam mu w dupę, oczywiście jest komenda rekord widjo i się ch*j tłumaczy przed policją i nagle z cwaniaka zostaje p*zdeczka
Co wy pie**olcie zjeby, jakie 20 ton? Mój Daf z naczepa chłodnia na pusto waży 17800 j***ne przygłupy
Pokażcie mi choć jeden film, jeden jedyny na którym dwa duże wyprzedzają się te magiczne 10 minut, przeważnie trwa to max 1,5 minuty, Ty się śmiejesz że w ten czas my zaoszczędzimy tyle czasu, że przejedziemy 5 km dalej, a Ty ile byś napie**olił kilometrów jeden z drugim swoimi gruzami przez tą minute?
Cwaniaków nienawidzę, j***nych stróżów prawa drogowego, traf mi się któryś i mnie wyhamuj



Trafisz kiedyś na takiego, co będzie sprytniejszy od Ciebie i jak Ci da zdecydowanie po heblach przed zderzakiem i w niego wlecisz, to zdziwisz się, jakie będzie orzeczenie panów w mundurach. Jadąc za kimś, masz dostosować odległość w razie potrzeby nagłego wyhamowania zestawu. Gość przed tobą może sobie stanąć na hamulcu nawet bez przyczyny i zeznać, że wydawało mu się, że widzi jakąś przeszkodę w ostatnim momencie. Jego prawo. Ty masz jechać tak, żeby w niego nie wpaść. Film Ci wtedy nie pomoże.

Co do twojego wywodu na temat oszczędności czasu...
Nawet nie będę się w to zgłębiał. Po prostu skumaj, że nie jesteś najważniejszy na drodze i lewy pas jest po to, aby jechać szybciej, niż takie mameje jak ty. W kodeksie drogowym masz jasno napisane:

Art. 24. pkt 1, podpkt 1 - Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;

oraz

Art 24. pkt 6 - (...)Kierujący pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem bez silnika jest obowiązany zjechać jak najbardziej na prawo w celu ułatwienia wyprzedzania. (...)

Czyli po prostu wypie**alaj tym swoim DAFem do rowu, bo ludzie za tobą mają inne rzeczy do roboty, niż patrzenie na twoje osrane drzwi od paki, zawalidrogo jeden.

TerazPolska123

2021-08-14, 07:12
jak zwykle filmik ucięty i nie widać co było "przed"

purunkpustunk

2021-08-14, 08:01
Piełdolony decepticon, zdawało mu się że tak łatwo wygra z autobotami.

Ca...........on

2021-08-14, 13:25
Niedługo ludzie się wk***ią i zaczną masowo jeździć 80 km/h po obu pasach, a tirowcy zesrają się na rzadko.

skoorviel

2021-08-14, 13:49
Andrzejas napisał/a:

Trafisz kiedyś na takiego, co będzie sprytniejszy od Ciebie i jak Ci da zdecydowanie po heblach przed zderzakiem i w niego wlecisz, to zdziwisz się, jakie będzie orzeczenie panów w mundurach. Jadąc za kimś, masz dostosować odległość w razie potrzeby nagłego wyhamowania zestawu. Gość przed tobą może sobie stanąć na hamulcu nawet bez przyczyny i zeznać, że wydawało mu się, że widzi jakąś przeszkodę w ostatnim momencie. Jego prawo. Ty masz jechać tak, żeby w niego nie wpaść. Film Ci wtedy nie pomoże.
Co do twojego wywodu na temat oszczędności czasu...
Nawet nie będę się w to zgłębiał. Po prostu skumaj, że nie jesteś najważniejszy na drodze i lewy pas jest po to, aby jechać szybciej, niż takie mameje jak ty. W kodeksie drogowym masz jasno napisane:
Art. 24. pkt 1, podpkt 1 - Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;
oraz
Art 24. pkt 6 - (...)Kierujący pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem bez silnika jest obowiązany zjechać jak najbardziej na prawo w celu ułatwienia wyprzedzania. (...)
Czyli po prostu wypie**alaj tym swoim DAFem do rowu, bo ludzie za tobą mają inne rzeczy do roboty, niż patrzenie na twoje osrane drzwi od paki, zawalidrogo jeden.



A no popatrz że trafiłem już na takiego co niby po zajechaniu mi drogi coś się przewidziało i jebnal po hamulcach, cwaniakowal dopóki nie przyjechała policja i ja powiedziałem mundurowym że mam nagranie :) uwierz mi, nie ja dojeżdżałem z kwitem w ręku, kumaci policjanci argumentowali to tym po obejrzeniu wideo, że nieuzasadnione zatrzymanie się na drodze szybkiego ruchu i stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym, szach mat.

Nie napie**alaj mi wycinkami z kodeksu drogowego którego sam nie rozumiesz, ja znam się na przepisach. Mówisz lewy pas służy do wyprzedzania pojazdów wolniejszych i oswiece Cię gamoniu, że ja też do tych 'szybszych' należę podczas wyprzedzania, a że różnica między mną a wyprzedzanym jest 5km/h to trudno, poczekasz chwilę nic Ci się nie stanie. Jeszcze Ci nadmienie, że my w dużych mamy ogranicznik prędkości, ja swoim nie pojadę więcej jak 90km/h więc robię co mogę by udrożnić jak najszybciej lewy pas. I tak to ile to w stylu jak mam napisane z tyłu na drzwiach 'wyprzedzam dłużej niż Ty r*chasz' i niech to tyczy się i Ciebie.

Za dobry szofer jestem i za dużo km w życiu naj***łem niedzielny kierowco, by tym swoim Dafem wypie**alać do rowu nieudaczniku ;)

szybkimaciej

2021-08-14, 23:40
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie pie**ol. Sam mam ochote tak zwolnic przed tirem, ktory wyprzedzal pol godziny, bo on jedzie 81kmh a inny mobilek 80kmh.
I nie mam pretensji do wyprzedzajacego. Rozumiem, ze jadac 81 kmh przejedzie dziennie np. 810km, a nie 800km i zdazy np. do bazy.
Ale wyprzedzany debil na czas, kiedy jest wyprzedzany, moglby wylaczyc ten j***ny tempomat i zwolnic!



No tak, Tir Cie wk***ia, bo dlugo wyprzedza, a Ty jak przez 2 minuty jedziesz 90 zamiast 150 to ile straciles? Odpowiedz: caly ch*j.

Andrzejas

2021-08-15, 13:44
skoorviel napisał/a:

A no popatrz że trafiłem już na takiego co niby po zajechaniu mi drogi coś się przewidziało(...)



Jaki Ty jesteś egoistycznie durny! Masz szczekaczkę w tym kombajnie? Nie możesz, k***a, temu przed sobą powiedzieć, żeby sobie tempomat o te 5km wyżej wbił? Nie chrzań, że "robisz co możesz", bo najlepiej zrobiłbyś nie wjeżdżając na lewy pas. To przez Was są ciągle te zasrane korki. Nawet na drogach "szybkiego ruchu". Wiesz w ogóle co to jest szybki ruch? To, że tobie się nie spieszy, bo jesteś w pracy, to nie znaczy, że inni podzielają twoje podejście. Szanuj innych i trzymaj ten swój ograniczony zestaw po prawej. Może medalu nie dostaniesz, ale serio - będziemy wdzięczni.

skoorviel

2021-08-15, 19:19
Andrzejas napisał/a:

Jaki Ty jesteś egoistycznie durny! Masz szczekaczkę w tym kombajnie? Nie możesz, k***a, temu przed sobą powiedzieć, żeby sobie tempomat o te 5km wyżej wbił? Nie chrzań, że "robisz co możesz", bo najlepiej zrobiłbyś nie wjeżdżając na lewy pas. To przez Was są ciągle te zasrane korki. Nawet na drogach "szybkiego ruchu". Wiesz w ogóle co to jest szybki ruch? To, że tobie się nie spieszy, bo jesteś w pracy, to nie znaczy, że inni podzielają twoje podejście. Szanuj innych i trzymaj ten swój ograniczony zestaw po prawej. Może medalu nie dostaniesz, ale serio - będziemy wdzięczni.



Widać, że ch*ja jeździsz, dziennie tylko do korpo i z korpo do biedry po najtańsze parówki na kolację.
Teraz w okresie wakacyjnym są zakazy godzinowe dla dużych, mnie nie obowiązują nie będę się tłumaczył dlaczego, ale popatrz, że jadąc w niedziele droga S8 ciągle się korkowalo mimo, że dużych nie było prawie w cale, a to dlatego że takie k***y jak Ty wyjadą raz na ruski rok na wyższej kategorii drogę i dostajesz pie**olca bo nie wiesz jak się zachować na takiej drodze, co zjazd to hamujesz bo nie wiesz czy zjeżdżać czy nie a za Tobą wszyscy robią to samo.
Gdy ruch dużych wraca w tygodniu do normalności wszystko idzie płynnie, chyba że jakaś p*zda z osobówki gdzieś się rozjebie swoim szrotem o barierki i wtedy korek.
3/4 osobówek bym wypie**olil w piździec z drogi bo jeżdżę, obserwuje i widać gołym okiem że większość to p*zdusie nie umiejący jeździć więc skończ mi pie**olić że to my robimy korki j***ny debilu.
A teraz zapie**alaj do mamy aby Ci kolację szykowała a ja się szykuje w trasę żeby was gnidy wk***iać i blokować lewy pas :D

ch*j W DUPE NIE UMIEJACYM MYSLEC NA DRODZE

Anal_Intruder_69

2021-08-18, 13:43
Reupload na sadolowe serwery, jakby zniknęło z Youtube.


Andrzejas

2021-08-20, 00:59
skoorviel napisał/a:

Widać, że ch*ja jeździsz, dziennie tylko do korpo i z korpo do biedry po najtańsze parówki na kolację.
Teraz w okresie wakacyjnym są zakazy godzinowe dla dużych, mnie nie obowiązują nie będę się tłumaczył dlaczego, ale popatrz, że jadąc w niedziele droga S8 ciągle się korkowalo mimo, że dużych nie było prawie w cale, a to dlatego że takie k***y jak Ty wyjadą raz na ruski rok na wyższej kategorii drogę i dostajesz pie**olca bo nie wiesz jak się zachować na takiej drodze, co zjazd to hamujesz bo nie wiesz czy zjeżdżać czy nie a za Tobą wszyscy robią to samo.
Gdy ruch dużych wraca w tygodniu do normalności wszystko idzie płynnie, chyba że jakaś p*zda z osobówki gdzieś się rozjebie swoim szrotem o barierki i wtedy korek.
3/4 osobówek bym wypie**olil w piździec z drogi bo jeżdżę, obserwuje i widać gołym okiem że większość to p*zdusie nie umiejący jeździć więc skończ mi pie**olić że to my robimy korki j***ny debilu.
A teraz zapie**alaj do mamy aby Ci kolację szykowała a ja się szykuje w trasę żeby was gnidy wk***iać i blokować lewy pas
ch*j W DUPE NIE UMIEJACYM MYSLEC NA DRODZE



Widać, że skończyły ci się argumenty, więc zamiast odpowiedzieć na moje proste pytania, to pie**olisz coś nie na temat, a na samym końcu przyznajesz się, że blokujesz lewy pas i lubisz w dupę. :facepalm:
Niestety niczym nie trafiłeś, baranie. Nie posiadam samochodu. Dłuższe trasy jeżdżę pociągiem, a gdy ten zawiedzie, to muszę korzystać z komunikacji autobusowej. Zawsze jestem czyimś pasażerem i nie przyczyniam się do jakichkolwiek korków, jełopie. Ty za to masz za mało rozumu, żeby nawet zrozumieć o co pytałem i jeszcze jesteś z tego dumny. Typowy kretyn.
Mam nadzieję, że niedługo przytrafi ci się coś, co będzie bardzo bolesna, a twoja zasrana powolna ciężarówka wypie**oli się na plecy i zajmie ogniem.

ch*j ci na ryj. :-/