18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf od siedmiu boleści

Anal_Intruder_69 • 2021-08-13, 15:47
Brak informacji co, gdzie i jak. Wpie**olu nie było, ale chyba i tak poskutkowało :lol:



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-08-18, 15:02 ]
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Reupload na sadolowe serwery, jakby zniknęło z Youtube.


lokal.szczecin

2021-08-13, 16:16
Powinien oklep dostac i kazda szmata co tak zwalnia na autostradzie!

Znawca_Cipek

2021-08-13, 16:47
lokal.szczecin napisał/a:

Powinien oklep dostac i kazda szmata co tak zwalnia na autostradzie!



Nie pie**ol. Sam mam ochote tak zwolnic przed tirem, ktory wyprzedzal pol godziny, bo on jedzie 81kmh a inny mobilek 80kmh.
I nie mam pretensji do wyprzedzajacego. Rozumiem, ze jadac 81 kmh przejedzie dziennie np. 810km, a nie 800km i zdazy np. do bazy.
Ale wyprzedzany debil na czas, kiedy jest wyprzedzany, moglby wylaczyc ten j***ny tempomat i zwolnic!

Heliar

2021-08-13, 17:18
Patrząc na rejestracje to chyba Rosja.

Sonal

2021-08-13, 17:20
W jakim muzeum pracujesz, że lubujesz się w takich starociach jak ten film?

35i

2021-08-13, 17:21
Heliar napisał/a:

Patrząc na rejestracje to chyba Rosja.



To na pewno Rosja. Żeś mnie pan ( warszawiaka) ubawił. To są krakowskie blachy.

Skuteczny

2021-08-13, 17:22
Heliar napisał/a:

Patrząc na rejestracje to chyba Rosja.



To źle patrzysz.

Policeman

2021-08-13, 17:26
Taa? A co było wcześniej? Wiesz ile razy ledwo brakowało, a bym mnie k***a z tira rozj***ła na trasie? Jadę sobie lewym pasem, dajmy na to 140 [pewnie ciut więcej, ale nieważne], a kutafon jadący prawym uznał, że nie będzie czekał aż go wyprzedzę tylko od razu zacznie swój manewr, ch*j, że jestem jedynie 50-60 metrów za nim, ten sobie zmienia pas jadąc 85 km/h, ja muszę dać po heblach żeby ratować życie. Czasami jest to jedynie wyhamowanie ale też gwałtowne, ścieram sobie klocki hamulcowe bo k***a w tirze nie może poczekać 10 sekund.
P.S i powiem więcej, ja tak czasem robię, że jak mnie takie ścierwo niemal zabije, to gdy już go wyprzedzę, to sobie zjeżdżam na prawy pas i zwalniam do np. 70 km/h, nie tak, żeby ten musiał gwałtownie hamować, nie będę narażał siebie na stłuczki, po prostu zabieram temu kretynowi to, co wydaje mu się, że zyskał na manewrze.

Skuteczny

2021-08-13, 17:31
Policeman napisał/a:

Taa? A co było wcześniej? Wiesz ile razy ledwo brakowało, a bym mnie k***a z tira rozj***ła na trasie? Jadę sobie lewym pasem, dajmy na to 140 [pewnie ciut więcej, ale nieważne], a kutafon jadący prawym uznał, że nie będzie czekał aż go wyprzedzę tylko od razu zacznie swój manewr, ch*j, że jestem jedynie 50-60 metrów za nim, ten sobie zmienia pas jadąc 85 km/h, ja muszę dać po heblach żeby ratować życie. Czasami jest to jedynie wyhamowanie ale też gwałtowne, ścieram sobie klocki hamulcowe bo k***a w tirze nie może poczekać 10 sekund.
P.S i powiem więcej, ja tak czasem robię, że jak mnie takie ścierwo niemal zabije, to gdy już go wyprzedzę, to sobie zjeżdżam na prawy pas i zwalniam do np. 70 km/h, nie tak, żeby ten musiał gwałtownie hamować, nie będę narażał siebie na stłuczki, po prostu zabieram temu kretynowi to, co wydaje mu się, że zyskał na manewrze.



Z cyklu troszczę się o własne życie, ale dam nauczkę wpie**alając się pod 20 tonowy zestaw w nadziei, że da po hamulach.
Idź być debiliem gdzie indziej.

Policeman

2021-08-13, 17:38
Skuteczny napisał/a:

Z cyklu troszczę się o własne życie, ale dam nauczkę wpie**alając się pod 20 tonowy zestaw w nadziei, że da po hamulach.
Idź być debiliem gdzie indziej.



No przecież tłumaczę, że nie zajeżdżam drogi, ty byś nie zrozumiał ulotki dotyczącej użytkowania młotka, nawet jakby zawierała niemal same obrazki. Poszedłbym "być" debilem gdzie indziej, ale wszędzie królujesz ty, debil nad debile, pierwszy człowiek z ujemnym IQ.

Ca...........on

2021-08-13, 17:49
Na szczęście już są albo zaraz będą przepisy, że będzie można to tałatajstwo z tirów wysyłać na nagraniach i na tej podstawie będą dostawać mandaty. Skończy się wyprzedzanie i takie sytuacje jak opisane powyżej, a za coś takiego jak na filmiku to oprócz mandatu dla kierowcy osobówki prawko jazdy straciłoby pewnie 2 albo 3 tirowców.

Kolorowy11

2021-08-13, 17:49
Kupa była na bank i zapie**alał po pampresa

Skuteczny

2021-08-13, 17:51
Policeman napisał/a:

No przecież tłumaczę, że nie zajeżdżam drogi, ty byś nie zrozumiał ulotki dotyczącej użytkowania młotka, nawet jakby zawierała niemal same obrazki. Poszedłbym "być" debilem gdzie indziej, ale wszędzie królujesz ty, debil nad debile, pierwszy człowiek z ujemnym IQ.



"... ja tak czasem robię, że jak mnie takie ścierwo niemal zabije, to gdy już go wyprzedzę, to sobie zjeżdżam na prawy pas i zwalniam do np. 70 km/h, nie tak, żeby ten musiał gwałtownie hamować..."

Po pierwsze o tym czy ktoś za Tobą zahamuje, decyduje właśnie osoba ZA TOBĄ. Przy różnicy prędkości 20 km/h, nawet trzymając "bezpieczne" 20m od jego zderzaka, to dajesz mu na reakcję mniej więcej 3,5s.

Po drugie powiedz mi skąd bierze się w Tobie chęć zemsty? Chęć dawania lekcji na PUBLICZNEJ drodze, gdzie są też inni postronni ludzie?

Po trzecie zastanów się, jeśli ktoś wyprzedzał mając w dupie to czy jedziesz, to czemu miałby się przejmować, że hamujesz? Notabene w ten sposób stając się sprawcą potencjalnego wypadku.

Policeman

2021-08-13, 18:01
Skuteczny napisał/a:

"... ja tak czasem robię, że jak mnie takie ścierwo niemal zabije, to gdy już go wyprzedzę, to sobie zjeżdżam na prawy pas i zwalniam do np. 70 km/h, nie tak, żeby ten musiał gwałtownie hamować..."
Po pierwsze o tym czy ktoś za Tobą zahamuje, decyduje właśnie osoba ZA TOBĄ. Przy różnicy prędkości 20 km/h, nawet trzymając "bezpieczne" 20m od jego zderzaka, to dajesz mu na reakcję mniej więcej 3,5s.
Po drugie powiedz mi skąd bierze się w Tobie chęć zemsty? Chęć dawania lekcji na PUBLICZNEJ drodze, gdzie są też inni postronni ludzie?
Po trzecie zastanów się, jeśli ktoś wyprzedzał mając w dupie to czy jedziesz, to czemu miałby się przejmować, że hamujesz? Notabene w ten sposób stając się sprawcą potencjalnego wypadku.



Po pierwsze będą za kimś 100m czy 200m i jadąc [uważaj 80 km/h bo tyle wynosi dopuszczalna prędkość] zbliżasz się do auta przed sobą [które jedzie 70 km/h] około 3m/s, tak? Wyobraź sobie więc, że pokonasz 100 metrów w około 30 sekund zanim dojdzie do uderzenia. A teraz wyobraź sobie, że ten ktoś z przodu ma moc silnika około 280 KM i lusterko.
Kto mi daje prawo zemsty, a jaka to zemsta? Po prostu zwalniam, jestem wystraszony tym, że debil z tyłu mnie prawie zabił i muszę odpocząć psychicznie jadąc wolniej. Oczywiście możesz to odbierać jako zemstę i zachowanie dziecinne, może nawet słusznie, ale wyobraź sobie, że nie jeździsz tylko po zakupy do żabki, ale w miesiącu robisz jakieś 5 tysięcy kilometrów, może czasem mniej, a czasem więcej. Jesteś w stanie sobie wyobrazić jak wiele razy miałem takie sytuacje? Zareagowałem może z 3 razy, może 4 razy w ten sposób, z czego większość w momencie gdy trąbiłem na idiotę, a ten pokazał mi np. facka przez okno albo też sobie potrąbił.

Pomimo tego co sobie myślisz, jestem bardzo odpowiedzialnym kierowcą, nigdy nie przekraczam prędkości na krajówkach, zawsze puszczam pieszych, nigdy mi się nie spieszy by ryzykować życie kogoś na drodze, ale nie mogę po prostu zdzierżyć, że ktoś ma wyj***ne na kierowców na drodze, bo burak i cham w tirze nie może przez moment w swoim pustym łbie dojść do wniosku, że czemu ma zmuszać kierowcę z tyłu do grę w "refleks albo życie" i lepiej go przepuścić. Zapocony małpiszon, który pewnie jeszcze rechocze się, że zagotował frajera w osobówce, a zyskał 10 sekund przewagi na drodze. Tak, nie ma co się mścić, nie ma co mu dawać nauczek, niech sobie gość tak jeździ non stop, aż w końcu kogoś zabije.