18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebać_w_dupę_pis

2022-07-11, 08:24
Wszystkie te j***ne k***y z tirów powinni zamknąć w jednej naczepie i zagazować.

z0...........ee

2022-07-11, 09:11
Zajebista logika tego z pierwszego tira, jakis debil, pojeb zablokowal inny pojazd... Zrobię to samo albo kij będę jeszcze grubszy wyhamuje do zera :D

Receiver75

2022-07-11, 09:58
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.



Jak dla osobówki ch*ja znaczy to dla tego zjeba sp***olonego 1km/h więcej jeszcze bardziej ch*ja znaczy. 10 sekund szybciej będzie na stacji i konia zwali j***ny grubas.

M_A

2022-07-11, 12:20
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.



gówno prawda, jak na trasie co chwila trafisz na takich ciuli co się wyprzedzają z różnicą 1km/h to tracisz relatywnie dużo czasu a taki j***ny tirowiec zaoszczędzi może minutę przy jednoczesnym blokowaniu wielu osobówek.
Te ch*je powinny mieć kategoryczny zakaz wyprzedzania a w razie łamania zakazu solidny mandat. Bo jak tylko przekroczą granice PL to potrafią grzecznie jeździć , a u nas zachowują się jak ostatnie prostaki

edit. to są prostaki!

ProVVe

2022-07-11, 14:20
Uwazam, że tych krótkich ch*jow za kółkiem ciężarówkę trzeba tępić. Mają ograniczenie prędkości ba nawet na większych trasach swój własny pas. To o ten 1-2km wyprzedza... Zakaz wyprzedzania max prędkość 85km/h ch*ja im da na trasie kiedy moze 9h kierować te 9km extra... Nie podoba się to lopata i zapie**alaj w słońcu. Koles w osobówce tez zjeb

baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.





Dokladnie i dla tira 1km tez ch*ja znaczy...

lukaszjb

2022-07-11, 15:26
Jakim k***a trzeba być umysłowym debilem by pchać się całym zestawem na lewy pas jadąc 83 na godzine? Na niemieckich autostradach jakoś nie wyprzedzacie kondony. Ciekawostka taka poznalem kiedys gościa ktory odsiedzial 2 lata za to że jednego brzuchatego tirowca oduczył zajezdzania lewego pasa bo poprzednik jedzie 1km wolniej. Prelekcji dokonał kluczem do koł.

Ekukutno

2022-07-11, 15:57
Kierowcy tirów wyprzedzają się przez 20 km zwalniają całą autostrade ale jak ktoś tym baranom zajedzie droge to od razu cham. Właśnie przez baranów za kierownicą cieżarówek są takie akcje. W domu siedzieć parówy bez mózgu.

Ryju1983

2022-07-11, 17:25
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.



Gdzie ten Rapid poleci 200? Chyba z Giewontu na krechę

:mrgreen:

baronturbina

2022-07-11, 18:14
Ryju1983 napisał/a:

Gdzie ten Rapid poleci 200? Chyba z Giewontu na krechę


Oczywiście w Niemczech na autostradzie.



Łyso nie ? ;-P

czodA13

2022-07-11, 18:29
pedaly zamawiajace na OLX, ALI, ALLE najwiecej maja do pie**olenia. Gdyby nie ciezkie to nie mial bys kabanosa do zarcia grubasie j***ny

Huherko

2022-07-11, 20:25
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Nie ma takiego znaku jak zakaz wyprzedzania dla Ciężarówek - jest znak B26 ale :



Znak b26 według kierowców zawodowych oznacza, że nie wolno parkować czerwonych ciężarówek obok czarnych samochodów - nie ma mowy o zakazie wyprzedzania.

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-11, 20:36
baronturbina napisał/a:

Oczywiście w Niemczech na autostradzie.
Łyso nie ? ;-P



Realnie to było ze 190, ale to nie chodzi o prędkość ale ile kilometrów takie gówno do tego napędzasz i jak długa jest skrzynia biegów. Bo przykładając siłę będziesz się rozpędzał dosyć długo, dopuki opory powietrza nie zabiją fury.

baronturbina

2022-07-11, 21:06
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Realnie to było ze 190, ale to nie chodzi o prędkość ale ile kilometrów takie gówno do tego napędzasz i jak długa jest skrzynia biegów. Bo przykładając siłę będziesz się rozpędzał dosyć długo, dopuki opory powietrza nie zabiją fury.


Przecież to służbowe. 6 biegów. Poza tym to stara fota mam 165tys km i jak bym to miał ja kupić. Za ch*ja. Teraz kręcę cos koło 4,5 tys km miesięcznie. Choć gówno się fajnie zbiera. Nadal bym nie kupił 1.0 TSI.

kris1978

2022-07-12, 10:38
Według mnie taki manewr to próba morderstwa. Połączona z absolutnym debilizmem, polegającym na wyprzedzaniu poboczem po prawej, kwalifikuje się tylko na sznur z pętelką. Ale mi brakuje tych wyroków z PRL-u.