18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kreska90

2022-07-10, 20:23
Dobrze zrobili, ja tam klaszcze

Ca...........on

2022-07-10, 20:38
Do tirowców - najpierw robicie sobie z tych ekspresówek zwanych szumnie autostradami prywatny folwark, a potem się dziwicie, że kierowcy osobówek nienawidzą was jak psów i traktują jeszcze gorzej...

No geniusze, po prostu geniusze szacunku na drodze :-) Nic tylko powinszować :-)

skoorviel

2022-07-10, 21:01
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Skąd wiesz gdzie to było? Sam jeżdżę dużym i najdłuższy zakaz masz między Warszawa a Strykowem jeżeli to w ogóle na nagraniu A2.

Nie bronie nikogo mimo że jak napisałem popie**alam dużym od wielu lat, nie znamy całej sytuacji ale uwierzcie mi, czasami moi koledzy po fachu potrafią przed samą maskę osobówki się wpie**olic i wyhamować ją ze 150 do 90. Ale są też oczywiście dzbany w osobówkach że za byle jakie nawet szybkie wyprzedzanie dużego potrafią wyhamować żeby chyba się dowartościować, nie wiem po co nie wnikam

ryaneczek

2022-07-10, 21:30
Wypie**alać na tory j***ni idioci!

Ten z osobówki też!

Halman2

2022-07-10, 21:40
Leszcz z pedźiota powinien dostać srogi wpie**ol już na drodze. Jedzie takim gruzem i myśli, że ma jakieś większe prawo do korzystania z drogi niż tir. Jak nie ma zakazu wyprzedzania, to ten h*jek w ciągniku może wyprzedzać i wystarczy cierpliwie poczekać i można zapie**alać dalej. Ale tu j***niec k***a musi się zesrać i doprowadzić do zagrożenia życia setek ludzi, bo wie k***a lepiej jak jechać po autostradzie.

gacu37

2022-07-10, 22:06
Halman2 napisał/a:

Leszcz z pedźiota powinien dostać srogi wpie**ol już na drodze. Jedzie takim gruzem i myśli, że ma jakieś większe prawo do korzystania z drogi niż tir. Jak nie ma zakazu wyprzedzania, to ten h*jek w ciągniku może wyprzedzać i wystarczy cierpliwie poczekać i można zapie**alać dalej. Ale tu j***niec k***a musi się zesrać i doprowadzić do zagrożenia życia setek ludzi, bo wie k***a lepiej jak jechać po autostradzie.



Zawsze mnie bawią tacy ludzie. Najpierw się tak spieszy ze nie może zaczekać chwilę aż ciężarówka skończy wyprzedzać a potem ma już tyle czasu żeby wyhamować cały ruch na drodze i jeszcze się coś pruć

baronturbina

2022-07-10, 22:09
OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.

lolaxxdd

2022-07-10, 22:25
wszystkim biorącym w tym udział ,,,,lejce do pieca ,,,,deeeeeeebbbbbiiiilllleeeee

Cipczan

2022-07-10, 22:30
Won z jutubem z sadola!!! Dostanę bana, ale WYpie**alAĆ jutuberskie PEDAŁY!!!

na...........pl

2022-07-11, 00:10
baronturbina napisał/a:

Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.


Mądrego to aż miło posłuchać. Rozbraja mnie to pie**olenie o tym jak to trzeba zapie**alać, jak to jeden drugiemu zajechał i k***a musiał zwolnić itp. itd. Po ch*j się spieszyć, jak można chillować na drodze, nie stresować siebie ani innych i dojechać do celu w tym samym czasie. Nie ma obowiązku jazdy z maksymalną prędkością dopuszczalnym na danym odcinku, nie ma konieczności wyprzedzania jadącego 70 na 90 itd.

prezio87

2022-07-11, 01:12
no i dobrze p*zde utęperował. Na ch*j tir wyprzedza jak ma limiter? Niech sp***ala na prawy i gęsiego na tempomacie

to...........10

2022-07-11, 01:31
PIs napisał/a:

Po 5 tys mandatu dla każdego za spowodowanie zagrożenia.



Dla zatrzymujących tira na środku autostrady bez istotnego powodu powinna być ćwiara za usiłowanie zabójstwa.

M_A

2022-07-11, 06:38
każdy TIRowiec to idiota za kółkiem, który wyznaje zasadę że większy ma pierwszeństwo. Kto to widział wymijać się jak jeden jedzie 90km/h a drugi 92km/h i w dupie mam was czas, mój jest tak samo ważny.
Każdy tirowiec jest pustym dzbanem!

Sonal

2022-07-11, 07:18
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Hahaha - czyli zakładasz, że jakiś życiowy nieudacznik tzw. sracz-na-koło-naczepy, którego jedynym życiowym osiągnięciem - poza rogami doprawionymi przez żonę - było zrobienie prawo jazdy (czyli coś co przeciętny osiemnastolatek zdobywa w 2 miesiące, na razie tylko B) - zna i rozumie przepisy? I je stosuje?
Daj frustratom trochę radości w ich marnym życiu.