18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf drogowy vs Fendt

NataliaW • 2020-11-02, 09:55
Szeryf winny kolizji, nagrywający mandat za używanie telefomu


sanitycheck

2020-11-02, 12:19
Szkoda, że mocniej mu nie pociągnął. Ale i tak gratki dla rolnika. :-)

Justynka99

2020-11-02, 13:03
Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.

Elektro-Mech

2020-11-02, 13:17
Justynka99 napisał/a:

Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.



I dobrze, mógł jeszcze w p*zdę dać Fendtowi i rozsmarować gówno przed sobą :fuck-off:


Typowy atrybut szeryfa:



Krzychuj123

2020-11-02, 13:18
Justynka99 napisał/a:

Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.



Na szczęście twoje oko jest ch*jowe, ewidentnie wina śmiecia z merca. Swoją drogą typowy taxiarz.

darek1

2020-11-02, 13:22
To ci Korwin pyskaty,

xv89

2020-11-02, 13:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Obaj bekną, jak na mój gust. Ale Folksdojczy nie szkoda.



"Szeryf winny kolizji, nagrywający mandat za używanie telefomu"

Myślałem, że szczytem lenistwa z wykopu jest czytanie samego opisu i nagłówka, ale widzę, że są i tacy, co się ograniczają do samego obrazka/filmiku :D

KebabRemover

2020-11-02, 13:50
sk***ysyn łysy ze słuchaweczką wylazł i pie**oli że co wcześniej było jak wyjechał czy ch*j i ma nagrane xD a ten z traktora mówi że ma nagrane a tamten "nieważne" xD tak k***a on ma nagrane jak tamten wymusił i nie doprowadził do kolizji a ten doprowadził do kolizji ale to nie ważne xD myśli że tamten beknie za wymuszenie eh szkoda strzępić ryja każdy wie o co chodzi xD

MrFalken

2020-11-02, 15:18
Hege napisał/a:

Nie wiemy co działo się wcześniej... Niemniej mina Szeryfa sugeruje że totalnie nie spodziewał się tego posunięcia ze strony traktorzysty

taa, nie spodziewa się, że jak komuś zahamuje przed maską, to ten mu w dupę wjedzie... To, czego on się na prawdę nie spodziewa, to że będzie jedynym winnym kolizji. Cymbały jego pokroju bazują na fałszywym przekonaniu, że ten z tyłu zawsze ponosi winę...

NILE75

2020-11-02, 15:35
Ten łysol jebnięty. Podobny Korwina. Więc wszystko jasne.

Kaktuzz

2020-11-02, 16:56
Pralpunkt napisał/a:

Dobrze Pacanowie z mietka co on ma pretensje do traktora że co za wolno jedzie? A co ma zapie**alać 120 k/h??
I jeszcze ta pedalska torebka, noź jak mnie to wk***ia jak widzę takich pedałków, jeszcze słuchawka w uchu zestaw debil polski starter pack



To nie torebka, to sakwa...

lisc

2020-11-02, 17:14
Widać jak szeryf wychodzi i mówi, że traktorzysta wcześniej blokował go na podwójnej ciągłej do czego on się przyznaje. Nie jest rolą traktorzysty (normalnego użytkownika ruchu) pozwalać/nie pozwalać szeryfowi wyprzedzać w miejscu niedozwolonym. Może zrobić nagranie i przesłać na policję. Mamy do czynienia z dwoma szeryfami, obaj z kamerkami. Kiedyś nie było takich problemów bo nikt nie miał kamer. Albo by się napie**alał albo by nie cwaniakowali. Teraz są kamerki i szeryfowanie..... Bo ja mam nagrane jak ty tam!!!!.... : :-/ :roll:

Usztafik

2020-11-02, 19:17
Łysa glaca ze słuchawką w uchu a la byznesmen przez którą, łapie kontakt z żonką-bazą czy już kotleta klepie na obiad i czy ziemniaczki wstawione, do tego stylowa torebka na ramieniu, mimo że prowadzi auto, no i z jaką gracją się porusza :D

ellsworth

2020-11-02, 19:26
lisc napisał/a:

Widać jak szeryf wychodzi i mówi, że traktorzysta wcześniej blokował go na podwójnej ciągłej do czego on się przyznaje. Nie jest rolą traktorzysty (normalnego użytkownika ruchu) pozwalać/nie pozwalać szeryfowi wyprzedzać w miejscu niedozwolonym. Może zrobić nagranie i przesłać na policję. Mamy do czynienia z dwoma szeryfami, obaj z kamerkami. Kiedyś nie było takich problemów bo nikt nie miał kamer. Albo by się napie**alał albo by nie cwaniakowali. Teraz są kamerki i szeryfowanie..... Bo ja mam nagrane jak ty tam!!!!.... :



Jest rolą każdego kierowcy niedopuszczać do zachowań, które powodują zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Uniemożliwienie wykonania manewru zagrażającego bezpieczeństwu, jakim jest wyprzedzanie na podwójnej ciągłej jest jak najbardziej rolą kierowcy. Tobie się serio wydaje, że tu o jakiś mandat chodzi? Ja pie**olę! Tu chodzi o ludzkie ŻYCIE!

Irokez

2020-11-02, 19:28
Traktorzysta dostał mandat 2 stówki i 5 punktów za używanie telefonu podczas jazdy, łysy mandat za spowodowanie kolizji