18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szef mówił że mam tępe wiertło...udowodniłem że się myli.

Kevyyn • 2022-02-21, 12:17
Szef jakiś czas temu mi mówił,że nie dbam o wiertła, i że są tępe przeze mnie , ja mu udowodniłem że wiertła są okej, tylko ja jestem tępy.

Materiał ciasny ,ale własny










v111

2022-02-21, 19:00
wiecej płaczu niż warte :D

andrzejrobert75

2022-02-21, 19:10
Kriski napisał/a:

Wolę Boscha albo Piranha



20 l temu kupiłem na targu u Białorusina kilka,ech szły jak w masło..

WiesławPaleta

2022-02-21, 19:11
Po chudych łapskach widać, że młody bombel jeszcze jesteś i do roboty z elektronarzędziami / ciężkim sprzętem to ty się za bardzo nie nadajesz. U tego twojego szefcia też pewnie za max półtora stówki dniówki robisz? Szanuj się chłopie k***a mać i nie daj się ganiać jakiemuś Januszowi jak kocur j***ny. Szkoda zdrowia, tym bardziej za takie ochłapy sobie dziury w paluchach robić...

Porobisz trochę w budowlance, to zmądrzejesz i zrozumiesz, że nie ma sensu się wyrabiać u jakiegoś ch*ja w Januszeksie, bo i tak każdy ma to w piździe, no chyba, że sam bierzesz zlecenia budowlane za dobrą kasę i widzisz, że płacą, a nie lecą w ch*ja, to wtedy można zapie**alać, o ile wcześniej sobie paluchów, czy łapska nie upie**olisz, a z twoim talentem to bardzo możliwe... :lol:

Nikt_nie

2022-02-21, 19:50
Też kiedyś byłem blisko.





Miałem więcej szczęścia i udało mi się oderwać rękawiczkę z palcami xD

Lolekmko11

2022-02-21, 20:39
WiesławPaleta napisał/a:

Po chudych łapskach widać, że młody bombel jeszcze jesteś i do roboty z elektronarzędziami / ciężkim sprzętem to ty się za bardzo nie nadajesz. U tego twojego szefcia też pewnie za max półtora stówki dniówki robisz? Szanuj się chłopie k***a mać i nie daj się ganiać jakiemuś Januszowi jak kocur j***ny. Szkoda zdrowia, tym bardziej za takie ochłapy sobie dziury w paluchach robić...
Porobisz trochę w budowlance, to zmądrzejesz i zrozumiesz, że nie ma sensu się wyrabiać u jakiegoś ch*ja w Januszeksie, bo i tak każdy ma to w piździe, no chyba, że sam bierzesz zlecenia budowlane za dobrą kasę i widzisz, że płacą, a nie lecą w ch*ja, to wtedy można zapie**alać, o ile wcześniej sobie paluchów, czy łapska nie upie**olisz, a z twoim talentem to bardzo możliwe...



Ja to bym powiedział ,że to raczej praktykant z technikum

Bourbonable

2022-02-21, 20:42
ale trzeba być melepetą, żeby sobie taką krzywdę zrobić. ha tfu !!!!

35i

2022-02-21, 21:10
Bourbonable napisał/a:

ale trzeba być melepetą, żeby sobie taką krzywdę zrobić. ha tfu !!!!



A jakim trzeba być, żeby sobie fotki robić i chwalić się tym w internetach.

LuzaQ

2022-02-21, 21:31
bo nie wiertło było tepe tylko ten co go używał.

Heliar

2022-02-21, 21:52
Kriski napisał/a:

Wolę Boscha albo Piranha



Jeśli robisz w betonie lub metalu, do drewna DeWalt

Spar1988

2022-02-21, 23:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wg Ciebie wiertło Dewalt jest h*jowe...



przecież to badziew, ogólnie jak wszystko tej firmy. No ale cena jakość niech będzie.

italiano22125

2022-02-21, 23:09
Teraz będzie mówił, że ma tępego pracownika ;)

baronturbina

2022-02-22, 18:45
Oczywiście robisz na czarno u śmierdzącego Turka w UK i nie
Zgłosiłeś wypadku?

Kiniapeel

2022-02-22, 22:03
Opisem poprawiłeś mi dziś humor :mrgreen: fajny jesteś, pozdro :-> :->

desade

2022-02-23, 20:53
Patrzcie, gosc ma fiutopalce