18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwa Sophie

ag...........th • 2018-12-28, 09:29
Sophie jest zdecydowanie szczęśliwa że udało jej się przeżyć kolejne święta.


anakin

2018-12-28, 16:03
jak się to komuś nie podoba to niech sp***ala na kwejk albo inne gówno.

Od kiedy to na sadisticu można pisać " nie jest to zabawne itd." SADISTIC.PL to portal z czarnym humorem, a ten filmik taki jest.

widzę, że średnia wieku tutaj przez okres świąteczny maleje to 13 lat.

Argeusz

2018-12-28, 17:33
k***a mać, dawno się tak nie uśmiałem na sadolu :D

eMCeONe

2018-12-28, 18:12
agoth napisał/a:



To jest tragedia dla osoby i jej rodziny, nie powiem że nie. Śmieszy mnie robienie szumu wokół tego i nagrywanie takich bzdur jak "o, cieszę się że mogę być twoim przyjacielem". To nie jest nagrywane dla tej osoby, tylko dla podreperowania ego nagrywających, czyli w sumie żerowanie na ludzkiej tragedii. Jako że żerowanie na ludzkiej tragedii zawsze wyzwala skrajne emocje, to o ile filmik ukazuje tą fałszywą troskliwość, czytaj "pozytywną" skrajność, to przeróbka filmiku i dorobienie do niej ryku jakiegoś potwora z otchłani będzie tą negatywną skrajnością. Reasumując, śmieszą mnie obie skrajności i wk***ia mnie żerowanie na krzywdzie dziecka.


Co ty k***a ziomek pie**olisz... polecam Ci zobaczyć chociaż jeden film z jego kanału do końca. Oglądałem chyba większość wywiadów jego z osobami chorymi na różne choroby jak i mixy tych chorób i ani jedna osoba, która była w stanie komunikować się w jakikolwiek sposób nie gadała "oj jak mi źle" tylko "cieszę się, że jestem taki przez co mogę doceniać inne rzeczy w inny sposób". Kanał jest cholernie edukujący i nie mający nic wspólnego z wymuszonym współczuciem. Zobaczycie ogromną różnicę między reklamami typu "staś jest chory i potrzebuje pomocy wyślij sms'a bo to nic dla ciebie" między "Stephen ledwo żyje, ale ma kochającą rodzinę która go wspiera i chciałbym, żebyście też tego wspaniałego człowieka poznali". Kanał nazywa się "Special Books by Special Kids" i jeżeli ktoś ma ochotę dowiedzieć się jak wyglądają choroby i jak takie rodziny sobie z nimi radzą to na prawdę polecam.

zielak300

2018-12-28, 18:30
Idź pan w ch*j. Sama Terlikowska by aborcje zaj***ła.

ka...........18

2018-12-28, 18:34
jak mnie to już wkurza, że ludzie tu płaczą nad losem innych i ich bronią... człowieku, to jest S A D I S T I C!!! nie Pajacyk czy TVN Nie jesteś sam. Tu większość ludzi rajcuje takie coś i cisną z takich ludzi beke, a ty wielki rycerz będziesz zmieniał świat. Nie podoba Ci się, że linczują tu chore dziecko to proste - nie zaglądaj na ten portal. Tyle. Niedługo na sadola nie będzie można wrzucić jak ktoś sobie strupa z kolana zrywa, bo *EGH* JAK MORZESZ WRZUCAĆ TU TAKIE OBŻYDLYWE RZECZY* ŚFIAT SCHODZI NA PSY*
coraz większe cukierkowe bagno się robi na tym sadolu, żenada...

Mors_Nigra

2018-12-28, 18:49
Nie gardzę nią, nie obrzydza mnie, nie życzę jej źle, nie naigrywam się z jej losu, a filmik był śmieszny, ch*j na ryj pie**olonym obrońcom moralności wszelakiej, zawsze mają najwięcej za uszami i powinno się każdemu takiemu spuszczać prewencyjny wpie**ol!

skin88

2018-12-28, 18:56
k***a, z czymś takim do wiadra z wodą odrazu po porodzie, żadnego pożytku, męczy się samo ze sobą i jeszcze idiotów, którzy zapragneli mieć zwierzątko, do tego ogromne refundację rehabilitacji, które ni ch*ja nie pomogą, bo na to to tylko miotacz ognia mógł by pomóc, zamiast pomagać dzieciom, które mają szansę na normalne życie, na samodzielność, to trwonią kasę na niewypał, który żyje tylko dlatego, że ludzie k***a sumienia nie mają, powinien być odgórny nakaz usuwania takich ciąż i w pełni refundowany przez państwo, co do reszty, owszem to jest sadistic i tu śmiejemy się z rzeczy kontrowersyjnych i takich, które w reszcie społeczeństwa wywołują oburzenie lub chociaż empatie, owszem są jakieś wyjątki, nie zawsze ludzka tragedia bywa zabawna, ale rejestrując się tu trzeba mieć na uwadze, że nikt tu się nie spuszcza nad typem ciętym na żywca tępą siekierą, albo właśnie, że się spuszcza i to jest właśnie sadistic 8-)

Deemx

2018-12-28, 19:04
o k***a jakie zło, piwo

spoons

2018-12-28, 20:59
Mors_Nigra napisał/a:

Nie gardzę nią, nie obrzydza mnie, nie życzę jej źle, nie naigrywam się z jej losu, a filmik był śmieszny, ch*j na ryj pie**olonym obrońcom moralności wszelakiej, zawsze mają najwięcej za uszami i powinno się każdemu takiemu spuszczać prewencyjny wpie**ol!



Zgadzam się ze wszystkim, poza "nie obrzydza mnie". k***a to jest w ch*j obrzydliwe, trzeba być jebniętym żeby nie uważać tego za coś obrzydliwego. To jest kwintesencja obrzydliwości. Współczuje dzieciakowi i jego rodzinie, tego że jest właśnie takie obrzydliwe. Bo gdyby nie było obrzydliwe, to było by normalną dziewczyną, prawda? ;D

ag...........th

2018-12-28, 21:21
@emceone
Ziomus, poświęciłem pare minut na ten kanał i pierwsze wrażenie, to ze prowadzi go wyjątkowo cyniczny i fałszywy sk***iel. Zgadza się ze „bohaterowie” nie użalają się nad sobą przed kamerami, ale k***a lobster man czy inni bohaterowie XIX wiecznych freak show tez się nad sobą nie użalali na cyrkowej arenie. Demonstrowali swoją odmienność i trzepali z tego siano. Mieli swoje miejsce w świecie. Teraz jest to samo, tylko semantyka jest inna. Freak zamienisz na special i już jest pozytywny odbiór, szkoda ze treść taka sama.

wicu1213

2018-12-29, 12:59
No tak, przecież aborcja to zło...

konował

2018-12-29, 20:48
Gdybym miał się taki urodzić to chciał bym by mnie z miejsca dobili.

TrisK

2019-01-01, 23:05
Wolałam Ogrishforum jednak. Taki bód dupy się zdarzał rzadziej. Bo ma być niby sadistic. Miejsce gdzie można sobie puścić niepoprawnie politycznie rzeczy. I nie oburzam się nawet na to ze są tu jakies propisowskie wjazdy (choc wyrazy współczucia tymże wjeżdżającym)

Ja...........ro

2019-01-05, 05:35
eMCeONe napisał/a:


Co ty k***a ziomek pie**olisz... polecam Ci zobaczyć chociaż jeden film z jego kanału do końca. Oglądałem chyba większość wywiadów jego z osobami chorymi na różne choroby jak i mixy tych chorób i ani jedna osoba, która była w stanie komunikować się w jakikolwiek sposób nie gadała "oj jak mi źle" tylko "cieszę się, że jestem taki przez co mogę doceniać inne rzeczy w inny sposób". Kanał jest cholernie edukujący i nie mający nic wspólnego z wymuszonym współczuciem. Zobaczycie ogromną różnicę między reklamami typu "staś jest chory i potrzebuje pomocy wyślij sms'a bo to nic dla ciebie" między "Stephen ledwo żyje, ale ma kochającą rodzinę która go wspiera i chciałbym, żebyście też tego wspaniałego człowieka poznali". Kanał nazywa się "Special Books by Special Kids" i jeżeli ktoś ma ochotę dowiedzieć się jak wyglądają choroby i jak takie rodziny sobie z nimi radzą to na prawdę polecam.



Brak mi słow na okreslenie tego jak mocno masz sprany mózg...