18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwa Sophie

ag...........th • 2018-12-28, 09:29
Sophie jest zdecydowanie szczęśliwa że udało jej się przeżyć kolejne święta.


Salieri16000

2018-12-28, 09:46
Nie bardzo rozumiem po co wstawiłeś ten film tutaj... Co chciałeś nam pokazać/udowodnić? Śmieszy Cię nieszczęście i choroba tego dziecka? Jak długo jeszcze ludzka tragedia będzie obiektem żartów, kpin i docinek? Świat zszedł na psy, a razem z nim Ty...

BundyR

2018-12-28, 09:52
Kwintesencja sadistica! Wincyj!

ag...........th

2018-12-28, 10:07
Salieri16000 napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co wstawiłeś ten film tutaj... Co chciałeś nam pokazać/udowodnić? Śmieszy Cię nieszczęście i choroba tego dziecka? Jak długo jeszcze ludzka tragedia będzie obiektem żartów, kpin i docinek? Świat zszedł na psy, a razem z nim Ty...



To jest tragedia dla osoby i jej rodziny, nie powiem że nie. Śmieszy mnie robienie szumu wokół tego i nagrywanie takich bzdur jak "o, cieszę się że mogę być twoim przyjacielem". To nie jest nagrywane dla tej osoby, tylko dla podreperowania ego nagrywających, czyli w sumie żerowanie na ludzkiej tragedii. Jako że żerowanie na ludzkiej tragedii zawsze wyzwala skrajne emocje, to o ile filmik ukazuje tą fałszywą troskliwość, czytaj "pozytywną" skrajność, to przeróbka filmiku i dorobienie do niej ryku jakiegoś potwora z otchłani będzie tą negatywną skrajnością. Reasumując, śmieszą mnie obie skrajności i wk***ia mnie żerowanie na krzywdzie dziecka.

traf

2018-12-28, 10:11
stop dla aborcji !! :)

mygyry

2018-12-28, 10:11
Cytat:

To jest tragedia dla osoby i jej rodziny, nie powiem że nie. Śmieszy mnie robienie szumu wokół tego i nagrywanie takich bzdur jak "o, cieszę się że mogę być twoim przyjacielem". To nie jest nagrywane dla tej osoby, tylko dla podreperowania ego nagrywających, czyli w sumie żerowanie na ludzkiej tragedii. Jako że żerowanie na ludzkiej tragedii zawsze wyzwala skrajne emocje, to o ile filmik ukazuje tą fałszywą troskliwość, czytaj "pozytywną" skrajność, to przeróbka filmiku i dorobienie do niej ryku jakiegoś potwora z otchłani będzie tą negatywną skrajnością. Reasumując, śmieszą mnie obie skrajności i wk***ia mnie żerowanie na krzywdzie dziecka.


Obrazkowe streszczenie:

kickyourheadoff

2018-12-28, 11:15
Polecam imprezy świąteczne typu motomikołaje czy inne tego typu, gdzie darczyńcy w pięciu naprzywożą jakichś gówien, a zdjęcia z obdarowanymi robi 60 osób
potem piękne wspomnienia na FB....

longlong7

2018-12-28, 11:28
robimy zakłady czy przeżyje do kolejnych świąt? :D

Ca...........on

2018-12-28, 12:23
Tragedią to jest kretynizm 99% społeczeństwa.

Przychodzą takie kretyny w miejsce,gdzie 1% społeczeństwa drwi ze stereotypów, po czym obnażają swoje ignorancko-obskuranckie siusiulki, oburzając się na dużo mocniejsze oburzenie, którego nie dość, że nie rozumieją, to jeszcze uznają za coś tożsamego z piętnowanym zjawiskiem.

A kto nie zrozumiał, temu wielorybi wytrysk w pysk.

No i może jeszcze ten dość znaczący odsetek prawdz**ków, które przyłażą tu, żeby (metaforyzując) mlaszczyć wysmarowane spermą Stalina pyski, podziwiając w swej błogiej nieświadomości tatuaże rzeczonego na piersiach tych, którzy z całego serca pragnęli, by słyszał, jak serca się rwą.

~Angel

2018-12-28, 12:28
Widać że szczęśliwa. Uśmiech prawie od ucha do ucha.

Wiewór

2018-12-28, 14:59
Hail satan!!!

PanAndrzej666

2018-12-28, 15:51
a gdzie można dostać taką jarzynę ?