18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście

Saia • 2011-02-10, 23:35
Może i nie zabawne , ale warte chwili zastanowienia. Może gimbusom się trochę klocki w głowie poukładają.



Dla prostaków :*
Gdy miałem 5 lat, mama zawsze mi powtarzała że szczęście jest kluczem do sensu życia.
Gdy poszedłem do szkoły, spytano mnie kim chcę zostać jak dorosnę. Odpowiedziałem że chcę zostać szczęśliwym człowiekiem.
Powiedziano mi że chyba nie zrozumiałem polecenia, na co odpowiedziałem że oni chyba nie zrozumieli życia.

Le...........az

2011-02-12, 17:48
sorry Saia niechcacy dalem piwo pod słoniem.

moze i to jest racja i sens zycia... ale k***a tutaj? :-D jak czlowiek ma ochote na rozkminy o zyciu to czyta greckie cytaty albo idzie sie najebac.

Saia

2011-02-12, 18:24
Za przeproszeniem: ch*j mnie to.

Jak komuś się spodobało to jest to dla mnie wystarczający powód bym to wrzucił. Jak się komuś nie podoba - jebie mnie to.

myklas

2011-02-12, 19:06
k***a jakbym chciał oglądać demoty to:
a) Wszedl bym na demoty
b) Stracił resztke godności oglądając stronę z demotywatorami
c) wyj***ł bym twoją matke na 69 i powiedział: Stara - Ale rzadziej pęka niż dmuchana.

Saia

2011-02-12, 19:19
myklas napisał/a:

k***a jakbym chciał oglądać demoty to:
a) Wszedl bym na demoty
b) Stracił resztke godności oglądając stronę z demotywatorami
c) wyj***ł bym twoją matke na 69 i powiedział: Stara - Ale rzadziej pęka niż dmuchana.



Gdzie ty widzisz demota? Chyba gimbusom od monitora przepaliło siatkówki.

chetek

2011-02-12, 19:29
Saia jaki obrażony na cały świat, bo on taki mądry, ba, filozof wręcz, a tu go besztają jakieś karaluchy umysłowe, co to mogą się spalić jeno w blasku zajebistości Autora.

veno

2011-02-12, 19:32
tu chyba chodzi o to (sadistic ) , że jak to przeczytasz to idziesz się pociać nie rozumiejąc życia ..

kamil66

2011-02-12, 19:39
@ Saia

Nie wiem czy chodziłeś do gimnazjum, nie znamy się niestety, ale zakładając, że tak było, to zwyczajnie jesteś starszą formą gimbusa i tylko jakiś uraz z dzieciństwa nie pozwala Ci przestać wyzywać innych w ten czy inny sposób.

Jeżeli jednak nie chodziłeś do gimnazjum, to 8 klas podstawówki na pewno brzmi lepiej.

Ingles

2011-02-12, 19:40
Saia napisał/a:

Dla prostaków :*


Dla prostaków?! Weź się pie**olnij w główkę, to, że ktoś nie zna języka angielskiego nie znaczy, że jest prostakiem. No chyba, że w twojej wiosce umiejętność czytania w języku angielskim jest wyznacznikiem bycia "światłym" i "uczonym" tudzież intelektualistą.
:homer:

jonek00

2011-02-12, 19:50
o k***ości jaki flame :D :D

Saia

2011-02-12, 20:00


Niedługo nową rasę stworzycie. Prostacki gimbus.

Borek91

2011-02-12, 22:01
Ale się k***a doj***liście, o co wam k***a chodzi? nie podoba się to nie dawaj piwa i zamknij ryj bo nie płacisz za miejsce na serwerze.

kamil66

2011-02-12, 22:20
@ ten wyżej

Może i masz rację...
Ale robi się późno i wszyscy szczerze olewają takie gromkie odzewy.

WhatsUpMan

2011-02-13, 02:59
@Saia

"Dla prostaków"? Upewnij się czy aby na pewno nie ma błędów w tym twoim "angielskim".

KamykHC

2011-02-13, 07:22
Saia pie**ol te komentarze. Czasami trzeba oderwać się od martwych ludzi i kopania po głowie. Ode mnie piwko leci