18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepionki to zło

~Velture • 2018-05-24, 19:18
Ilość głupoty w jednym filmiku przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy zj***nia umysłowego.

W skrócie: p*zda udowadnia, że szczepionki są złe bo bóg o nich nie wspomina w biblii... :homer:

Wrzucam luźne tłumaczenie pod filmem aby więcej osób ogarnęło jak niektórzy mają zryte pod kopułą przez fanatyzm...


spoiler


A potem lista rzeczy o których bóg nie wspomniał w biblii :amused:

Noside

2018-05-24, 19:21
O ajfonach też nic nie było, ale to jej nie przeszkadza. Głupia p*zda.

~Velture

2018-05-24, 19:23
@up
Jak zachoruje to powinna leczyć się modlitwą bo w biblii nie ma nic o szpitalach ani lekach.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-24, 19:32
O macdonaldzie też nie było. O internecie zresztą też.

DÄ...........00

2018-05-24, 20:15
Najlepiej usuńmy szpitale ,pan bóg nas ocali .Ja pie**ole ,ludzie uwierzą w każdą głupotę i jeszcze się tym chwalą !!

Essent

2018-05-24, 22:08
Boże! Czy Ty to widzisz ? Oni grzeszą a gospodarka sama się nie nakręci :kawa:

KrólikBugs

2018-05-24, 22:12
Velture napisał/a:

@up
Jak zachoruje to powinna leczyć się modlitwą bo w biblii nie ma nic o szpitalach ani lekach.


1 Czcij lekarza czcią należną z powodu jego posług,
albowiem i jego stworzył Pan.
2 Od Najwyższego pochodzi uzdrowienie,
i od Króla dar się otrzymuje.
3 Wiedza lekarza podnosi mu głowę,
nawet i wobec możnowładców będą go podziwiać.
4 Pan stworzył z ziemi lekarstwa,
a człowiek mądry nie będzie nimi gardził.

Henboh

2018-05-24, 22:23
A o feminizmie jest coÅ› w bibli?

~Velture

2018-05-24, 22:26
@up
Jest. Tylko nie sprzyja temu zjawisku ;)

nowak81adam

2018-05-24, 23:05
Co to się dzieje na tym świecie to ja już tego nie rozumiem. Tej babie z filmu ewidentnie brakuje tylko czapeczki z folii aluminiowej do udowodnienia jej wiarygodności. Płaskoziemcy, chemitralis, mind-control, antyszczepionkowcy... ja pie**ole. Niech to całe ścierwo zbuduje własny kontynent i tam się osiedli dzieląc się nawzajem z sobą swoim sp***oleniem.

:homer:

McMenel

2018-05-24, 23:10
To właśnie religia robi z mózgu.

remi1982

2018-05-25, 01:46
nowak81adam napisał/a:

Co to się dzieje na tym świecie to ja już tego nie rozumiem. Tej babie z filmu ewidentnie brakuje tylko czapeczki z folii aluminiowej do udowodnienia jej wiarygodności. Płaskoziemcy, chemitralis, mind-control, antyszczepionkowcy... ja pie**ole. Niech to całe ścierwo zbuduje własny kontynent i tam się osiedli dzieląc się nawzajem z sobą swoim sp***oleniem.

:homer:



Laska z filmiku to taka sama idiotka jak i ty. Jej religia nakazuje wszystko negowac, a tobie każe nauka we wszystko wierzyc. Jej wyznacznikiem jest religia, twoim (pseudo) nauka. Oboje jestescie siebie warci. Po ch*j ur*chamiac swoj umysł skoro ktoś mi mówi jak ma byc. Tego rodzaju ludzmi oboje jesteście.

zMiEnNy_NiCk

2018-05-25, 02:04
Historia już raz pokazała jak Europa w XIVwieku też była pełna modlitwy i szczyn...