18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepionki to zło

~Velture • 2018-05-24, 19:18
Ilość głupoty w jednym filmiku przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy zj***nia umysłowego.

W skrócie: p*zda udowadnia, że szczepionki są złe bo bóg o nich nie wspomina w biblii... :homer:

Wrzucam luźne tłumaczenie pod filmem aby więcej osób ogarnęło jak niektórzy mają zryte pod kopułą przez fanatyzm...


spoiler


A potem lista rzeczy o których bóg nie wspomniał w biblii :amused:

Indyferentny

2018-05-25, 05:18
Farmacji przestaną sp***alać mutageny z laboratoriów, szczepionki przestaną być potrzebne... jak k***a trudne to jest do zrozumienia... sam pamiętam hodowle zakładane w celach edukacyjnych ze swoich czasów akademickich i spokojnie jakby zebrać kwartalny "utarg" to wyj***libyśmy do nogi jakieś małe państewko... jak sosnowiec czy radom...

EDIT: Mam na myśli wszystkie te "ponadprogramowe" szczepionki. Sam byłem szczepiony jedynie w podstawowym pakiecie i ostatnio u lekarza z jakąś poważniejszą dolegliwością widzieli mnie w 2004.

Pantilion

2018-05-25, 05:37
pie**oli jak potłuczona. O Polsce wspomniał i to wielokrotnie, a konkretnie o Jarku. "Pojawi się syn, który wybawi lud uciśniony..". Wszystko się sprawdza :krejzi:

lucilla

2018-05-25, 07:05
@remi1982
"Płaskoziemcy, chemitralis, mind-control, antyszczepionkowcy" - to wszystko to brednie, wiesz? Nowak dobrze napisał. Ty pewnie czytasz "Nieznany świat" i "czwarty wymiar" do poduszki:D Bardzo wiarygodne źródła... zupełnie tak jak filmiki na yt z żółtymi napisami.

~Velture

2018-05-25, 07:38
remi1982 napisał/a:



Laska z filmiku to taka sama idiotka jak i ty. Jej religia nakazuje wszystko negowac, a tobie każe nauka we wszystko wierzyc. Jej wyznacznikiem jest religia, twoim (pseudo) nauka. Oboje jestescie siebie warci. Po ch*j ur*chamiac swoj umysł skoro ktoś mi mówi jak ma byc. Tego rodzaju ludzmi oboje jesteście.


Ty weź k***a zacznij jakieś leki brać :homer:

Magnic

2018-05-25, 08:08

krakowiak69

2018-05-25, 09:29
Jako ojciec 2 dzieci, które szczepił zarówno szczepionkami sanepidowskimi, jak i tymi 4/5w1, który zna opinie i relacje innych rodziców powiem wam tyle: nie wierzcie bezgranicznie ani jednym ani drugim, w tym temacie nic nie jest czarno-białe. Na szczepionkach są robione wałki jak cholera, ale totalne nieszczepienie dzieci to też głupota.


SpeedyG

2018-05-25, 10:00
Przecież ona trolluje :D

Argeusz

2018-05-25, 10:38
Nie macie na nic dowodów, ale i tak będziecie trzymać się swych racji, zupełnie jak ta p*zda z nagrania. Macie dowody, że chemtrails nie istnieje? Nie macie. Zupełnie jak nie ma dowodów, że istnieją. W tej chwili nie jesteście w stanie stwierdzić, jak na prawdę jest, nie potraficie tego zbadać, ale bedziecie trzymać się swoim racji jak antyszczepionkowcy.

Albo inaczej- nie ma dowodów na to, że wszechświat faktycznie jest nieskończony i ciągle się rozszerza. Są teorie, obliczenia itd. ale tak na prawdę nikt tego jeszcze nie zbadał. Bez szczegółowych danych i porządnego zbadania sprawy nie różnicie sie niczym od tych twierdzących, że jesteśmy zamknięci w słoiku umieszczonym w odbycie pozaziemskiej istoty.
Wam to ktoś powiedział i im to ktoś powiedział. Do niczego sami nie doszliście.

pXIX

2018-05-25, 10:46
@argeusz
Nie ma też żadnych niezbitych dowodów na to, że masz mózg, ani też na to, że rzeczony w ogóle funkcjonuje, podobnie jak nie ma dowodów temu zaprzeczających.
Mimo to śmiem postawić tezę, iż mam poważne powody aby przypuszczać, że negacja jego istnienia i funkcji jest całkowicie zasadna :-|

buba0

2018-05-25, 11:37
Henboh napisał/a:

A o feminizmie jest coś w bibli?



jest, ale większość feministek została ukamieniowana :-D

radek225

2018-05-25, 12:12
Argeusz napisał/a:

Nie macie na nic dowodów, ale i tak będziecie trzymać się swych racji, zupełnie jak ta p*zda z nagrania. Macie dowody, że chemtrails nie istnieje? Nie macie. Zupełnie jak nie ma dowodów, że istnieją. W tej chwili nie jesteście w stanie stwierdzić, jak na prawdę jest, nie potraficie tego zbadać, ale bedziecie trzymać się swoim racji jak antyszczepionkowcy.

Albo inaczej- nie ma dowodów na to, że wszechświat faktycznie jest nieskończony i ciągle się rozszerza. Są teorie, obliczenia itd. ale tak na prawdę nikt tego jeszcze nie zbadał. Bez szczegółowych danych i porządnego zbadania sprawy nie różnicie sie niczym od tych twierdzących, że jesteśmy zamknięci w słoiku umieszczonym w odbycie pozaziemskiej istoty.
Wam to ktoś powiedział i im to ktoś powiedział. Do niczego sami nie doszliście.



Odkręć wodę w kranie i zacznij się zastanawiać, czy to nie gówno Twojego starego. Dwa atomy wodoru jeden tlenu? Nie mam na to dowodów, a wszyscy chemicy na Ziemi i wszystkie książki z chemii kłamią! To jednen wielki spisek! Ludzie nie piją na całej Ziemi wody, tylko gówno starego Argeusza! Spisek! Spisek! Chemitrails istnieją, Elżbieta II to reptilianka, a całością steruje grupa trzymająca władzę.... Idź się porządnie w łeb pie**olnij, albo weź leki, bo pie**olisz... Chemitrails? Miałem znajomego pracującego na lotnisku w Modlinie. Potrafiłem przesiadywać z nim na płycie godzinami, bo latanie to moje niespełnione marzenie. Widziałem na własne opczy, jak podjeżdżała cysterna, jak tankowano samolot. Gdy na chwilę wszyscy odeszli, sprawdziłem co leją do samolotu - KEROZYNA. Nieoczyszczona nafta debilu. Wszelkie dodatki, jak trucizny, karcenogeny i inne takie zatarłyby silnik, albo skutecznie zmniejszyłyby jego resurs, bo kerozyna oprócz funkcji paliwa, spełnia także funcję smarującą w silniku, podobnie jak ON w dieslu smaruje niektóre rzeczy. Poza tym pół dzieciństwa spędziłem na aeroklubie, który był kilometr od mojego rodzinnego domu. Wprawdzie nie latały tam 737, jak w Modlinie, ale latały tam Zliny, AN-2 (niezywkle pocieszny samolot za którego sterami siedziałem nie raz, gdy stał na płycie loytniska), szybowce, motoszybowce, paralotnie, śmigłowiec MI-2, Gawrony (holowniki szybowców), modele zdalnie sterowane, po prostu całe postkomunistyczne ciaciarajstwo. Raz, jak były pokazy lotnicze, nad moim osiedlem i nad lotniskiem przeleciały dwa F-16 dzięki którym balkon w moim pokoju na którym stałem trząsł się niemiłosiernie ;) . Falcony lądować nie mogły, bo lotnisko jest trawiaste, nie utwardzone. Na moich oczach nie raz tankowali samolot, i uwierz mi, próćz beznyzny lotniczej nic nie lali więcej do zbiorników. A jedyne, co podczepiali pod samoloty to zbiornik na wodę pod MI-2, bo w moich okolicach w okresie letnim dochodziło do wielu pożarów lasów (przewaga borów suchych), a do reszty podczepiano szybowce. TAK, pół życia wychowałem się w aeroklubie, nasiedziałem się w hangarach, nasłuchałem się pilotów, a kilka miesięcy przesiedziałem na płycie w Modlinie, i głupoty o chemitrailsach innych spiskowych gównach mogą pie**olić takie ułomy jak Ty, które pół życia przesiedziało przed kompem, naczytało się Faktora X, 4 wymiaru, Nexusa i inngeo pseudonaukowego gówna. Wszechświat się nie rozszerza? Poleć i nam to udowodnij. Na razie nawet Elon Musk, człowiek, który realizuje swoje marzenie o locie w kosmos ma problemy z oderwaniem się od Ziemi. Nasza wiedza bazuje na tym, co zaobserowaliśmy z Ziemi, z teleskopów kosmicznych i co udało nam się wyliczyć. Ja mam naoczne dowody na to, że chemitrails nie istnieje, więc mam solidne podsatwy do tego, by twierdzić, że całą reszta jest wyssana z palca.

MadDave

2018-05-25, 12:18
@Argeusz
Cytat:

Macie dowody, że chemtrails nie istnieje? Nie macie.



O k***a. A ty masz dowody że istnieją? Jakiś artykuł naukowy? Scientific Paper? niech zgadnę. Nie masz... Linki ze stron internetowych i filmiki z yt są gówno warte i mnie nie interesują.
Dodam że pewna placówka w Dęblinie ma niesamowitą bekę z takich jak ty:D A na samolotach i statkach powietrznych znają się pewnie trochę lepiej od ciebie.

Zaraz odbijesz piłeczkę że wszyscy są zmanipulowani i tylko ty znasz prawdę bo należysz do elitarnej grupy która żyje w paranoicznym strachu przed rzeczami których nie ma. Oczywiście risercz i badania zrobione za pośrednictwem jutuba i obserwacji dokonanych podczas analizy obrazków z facebookowej grupy "globalne oślepienie" :D Wymyślonych przez schizofreników dla innych schizofreników. Którzy codziennie budzą się obsrani że żyją w zmanipulowanym świecie w którym BigPharma pewnie nocą wysysa krew z dzieci i utrzymuje przy życiu hitlera w środku ziemi. :D
Pewnie dopiszesz- myśl samodzielnie! jak każdy fanatyk teorii spiskowych jest to pewnie twoje ulubione zakończenie dyskusji w momencie gdy skończyły ci się twoje gówno warte argumenty.

Gdzieś czytałem artykuł jak rozmawiać z fanatykami teorii spiskowych i jest tam rozdział o tym że należy starać się ich przekonać pokojowo że nie mają racji. Ale wiesz co? Jak czytam takie głupoty jak twój komentarz to nie umiem nawet na poważnie się do tego odnieść :D Wydaje mi się że najlepiej jest z was się po prostu śmiać i wytykać palcami bo sami nas do tego zmuszacie ;)

Lepiej "przestań myśleć samodzielnie" bo ewidentnie nie jest to twoja mocna strona :D

Alonso

2018-05-25, 12:30
Mam w spodniach grubą igłę, którą mógłbym ją zaszczepić przeciwko posiadaniu dzieci.

~Velture

2018-05-25, 12:56
Odczepcie się od niego bo ma rację.
Tlen wynaleziono dopiero w 1772 roku!
Czym w takim razie oddychali ludzie wcześniej?

Szach mat!









:trollencjusz:

KrólOrtalionu

2018-05-25, 13:19
Kamery też nie ma w biblii a nagrywa, typowa zarozumiała kretynka. Jak ja takich nie cierpię...