18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczecin

C0C0JUMBO • 2024-03-01, 17:08
W Szczecinie POLAK Kierowca samochodu osobowego wjechał w ludzi na pasach/CHODNIKU 17-19 osób rannych.






iceq94

2024-03-03, 09:36
lososito napisał/a:

Tusk wpuści inżynierów to tacy jak iceq94 czy czarny zbieracz bawełny, będzie się im kłaniać czy wypinać w wiadomym celu. Szkoda, że nie ma obowiązkowej służby wojskowej, wyprostowało by to tałatajstwo raz dwa.



A co chcesz się murzynowi wypiąć? XD jak tak to proszę cię bardzo

lososito napisał/a:

Tusk wpuści inżynierów to tacy jak iceq94 czy czarny zbieracz bawełny, będzie się im kłaniać czy wypinać w wiadomym celu. Szkoda, że nie ma obowiązkowej służby wojskowej, wyprostowało by to tałatajstwo raz dwa.



A co chcesz się murzynowi wypiąć? XD jak tak to proszę cię bardzo

Bul_od_bytu napisał/a:

Sram na ciebie i twoje porady. Widzę, że ciebie kręci jak ktoś jedzie z tobą jak z burą suką. Może nakręć i wrzuć na harda.



Się k***a nadajesz żeby z kimkolwiek pojechać jak z burą suką

A sranie na wszystko i wszystkich świadczy jedynie o Koprofagii a to można leczyć

rogala120 napisał/a:

Martwi mnie to, że post jest dodany z wyraźnym zaznaczeniem, że to Polak. Przed 2022 nikt o tym nie myślał jakiej narodowości był sprawca.



Masz rację wygląda to co najmniej dziwnie i śmiesznie, ale czemu się dziwić skoro obecnie są wątpliwości i to duże. I nie mówię tu nawet o celowym zatajaniu prawdy przez media, ale zobacz jaki szum potrafią wywołać trolle i pożyteczni idioci. Wystarczyło dwóch czy trzech idiotów z gównostronek na Fejsie i ludzie nagle się zesrali, a nikt tych rewelacji nawet nie próbuje weryfikować, nikt nie zerkał czy dany profil wrzucał rzeczy podobne, czy podawał wcześniej pewne i sprawdzone informacje tylko ch*j jeb, pasuje mi do tezy idę pruć mordę na sadolu

Moncler2115

2024-03-03, 17:27
pewnie ukraińców chciał rozjechać wielki patriota, a jak nie to pewnie jakieś tranzystory, lewaki

iceq94

2024-03-03, 23:22
Moncler2115 napisał/a:

pewnie ukraińców chciał rozjechać wielki patriota, a jak nie to pewnie jakieś tranzystory, lewaki



Ja tylko na to czekam, aż w końcu będzie niepodważalny dowód na to że to nasz. Niektórym miny zrzedną, a niektórym nawet jak naplujesz między oczy to i tak powiedzą że deszcz pada xD

grigori94

2024-03-04, 10:00
Mnie tylko dziwi, że tak szybko ta sprawa ucichła, nie mówi się już praktycznie nigdzie o tym. Ani o tym co z poszkodowanymi, ani o sprawcy. Śmierdzi to na kilometr zatuszowaniem sprawy.

dżonyłojlker

2024-03-04, 13:00
iceq94 napisał/a:

Ja tylko na to czekam, aż w końcu będzie niepodważalny dowód na to że to nasz.



Będą robić wszystko, by tylko nie przyznać, że to wasz i że to zamach terrorystyczny.

iceq94 napisał/a:

Niektórym miny zrzedną, a niektórym nawet jak naplujesz między oczy to i tak powiedzą że deszcz pada xD



Dokładnie tak.

Jeśliby się okazało, że to nie wasz, a rodowity Polak z dziada pradziada, to...


... to nie ma co narzekać, bo rannych w zdarzeniu zostało sześciu UPAdlińców.
Swoją drogą, sześciu UPAdlińców na 15 osób na przejściu - chyba jest ich u Nas trochę więcej niż ten niecały milion, jak to podają.

iceq94

2024-03-04, 22:26
motylekwbrzuchu napisał/a:

Będą robić wszystko, by tylko nie przyznać, że to wasz i że to zamach terrorystyczny.
Dokładnie tak.
Jeśliby się okazało, że to nie wasz, a rodowity Polak z dziada pradziada, to...
... to nie ma co narzekać, bo rannych w zdarzeniu zostało sześciu UPAdlińców.
Swoją drogą, sześciu UPAdlińców na 15 osób na przejściu - chyba jest ich u Nas trochę więcej niż ten niecały milion, jak to podają.


Może twoi bo na pewno nie moi xD
Co do ilości Ukrów to nie zauważasz jednej rzeczy. W Szczecinie jest ich najwięcej, wiem co mówię, w moich okolicach to odsetek, w Szczecinie i okolicach od znajomych mieszkających tam od urodzenia wiem że jest ich cała masa.

Archeolog

2024-03-05, 13:57
Ile tu szowinistycznych, polaczkowych świń- ha tfu na was! Nie napiszę nawet pies was j***ł, bo to mezalians byłby dla psa. Wypadek spowodowała nasz obywatel NARODOWOŚCI polskiej- narodowości nie zmieniają żadne karty pobytu itp. Temat zamknięty.

piteer

2024-03-05, 15:51
To ukrainiec

Archeolog

2024-03-05, 18:45
piteer napisał/a:

To ukrainiec


To twoja stara. Potwierdzone info z Wykopu.

dżonyłojlker

2024-03-06, 22:46
No i jak sytuacja, coś się wyjaśniło? Bezimienny zamachowiec już wywieziony cichaczem na UPAdlinu, czy nadal zamknięty w osobnej celi, by nikt nie mógł usłyszeć jego zwierzęcej mowy?

piteer

2024-03-12, 16:15
Archeolog napisał/a:

To twoja stara. Potwierdzone info z Wykopu.



Potwierdzone info od tamtejsze go policjanta. W mediach mówi że Polak żeby nie jebac Ukraińców bo poprawność polityczna. Lykaj dalej potwierdzone info z wykopu.

Archeolog

2024-03-14, 16:12
piteer napisał/a:

Potwierdzone info od tamtejsze go policjanta.



Tak. Też to słyszałem. Powiedział mi o tym kolega, którego matka ma znajomą, która ma siostrę prowadzącą warzywniak w Szczecinie. Potwierdzone info. Nie zmyślam.

piteer

2024-03-18, 11:06
Archeolog napisał/a:

Tak. Też to słyszałem. Powiedział mi o tym kolega, którego matka ma znajomą, która ma siostrę prowadzącą warzywniak w Szczecinie. Potwierdzone info. Nie zmyślam.



A co ty tak bronisz Ukraińców? Dymasz któraś czy matka że wschodu?

Archeolog napisał/a:

Tak. Też to słyszałem. Powiedział mi o tym kolega, którego matka ma znajomą, która ma siostrę prowadzącą warzywniak w Szczecinie. Potwierdzone info. Nie zmyślam.



Ty a jak ma na imię ten zamachowiec? Zawsze policja podaje imię i pierwszą literę nazwiska.

guliusz

2024-03-22, 09:09
@yaiba

Co już go wypuścili? I biją mu brawa za to co zrobił ? Brawo Tusk Brawooo!!!
X