18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczecin

C0C0JUMBO • 2024-03-01, 17:08
W Szczecinie POLAK Kierowca samochodu osobowego wjechał w ludzi na pasach/CHODNIKU 17-19 osób rannych.






Cryo

2024-03-02, 18:37
C0C0JUMBO napisał/a:

W Szczecinie POLAK Kierowca samochodu osobowego wjechał w ludzi na pasach/CHODNIKU 17-19 osób rannych.




To niezły "POLAK"

johnnyy

2024-03-02, 19:41
Widzę tępaki nic się po majtczaku nie nauczyliście... Straż pożarna tym razem też sobie wymyśliła że to ukr tak jak tamtym razem ze BMW też uczestniczyło w wypadku nie?

iceq94

2024-03-02, 19:58
4done4 napisał/a:

Chłop ma już postawione zarzuty, mineła doba od wypadku.
Dlaczego nie podadzą jego imienia?



A po ch*j ci jego imię, zrobisz ołtarzyk i będziesz chlastał bata? XD

Xian5 napisał/a:

To sąsiad zza granicy, na wykopie już dane latają
To sąsiad zza granicy



Wykop wiarygodnym źródłem informacji xDDD nie pograzaj się

Bul_od_bytu

2024-03-02, 19:59
TwójCzarnyPan napisał/a:

Patrzcie, wystarczyło rzucić fejka, że to Ukrainiec i Sadole się zesrali. Teraz nawet jakby policja udostępniła skan jego dowodu i metrykę urodzenia zjeby dalej będą wierzyć, że Ukrainiec. Bo chcą wierzyć.
A tak przy okazji, ciekawe czy sprawca inspirował się tym portalem. To bardzo możliwe, sądząc po komentarzach, podobnych debili tutaj nie brakuje. I ten co zgwałcił i śmiertelnie pobił tą Białorusinkę być może też tu zaglądał.
Ten serwis się na nich opiera. To obecnie większość aktywnych użytkowników, widać po wpisach. Niby niezgodne z regulaminem, ale nie od dziś wiadomo, że administracja stosuje go wybiórczo, według własnego widzimisię.



Za te swoje antypolskie wpisy ktoś ci kiedyś rozpie**oli łeb o chodnik. Oby któryś z twoich banderowskich przyjaciół.
Ja widać administracja pozwala na swobodne wypowiedzi nawet takich umysłowych sp***olin ja ty.

Skoro tak cię boli brak ukraińskiej flagi w layoucie sadistica to zawsze możesz iść na WP, albo Onet tam zjebów twojego pokroju można przerzucać widłami

guliusz

2024-03-02, 20:05
Można się zacząć przyzwyczajać, dzięki wiadomo komu będziemy już niedługo to mieli na codzień . Dziekuje i nie pozdrawiam wiadomo kogo

lososito

2024-03-02, 21:01
Tusk wpuści inżynierów to tacy jak iceq94 czy czarny zbieracz bawełny, będzie się im kłaniać czy wypinać w wiadomym celu. Szkoda, że nie ma obowiązkowej służby wojskowej, wyprostowało by to tałatajstwo raz dwa.

mit2

2024-03-02, 21:19
iceq94 napisał/a:

A po ch*j ci jego imię, zrobisz ołtarzyk i będziesz chlastał bata? XD


Nie, debilu.
Poznanie imienia rozwieje wątpliwości jakiej narodowości jest sprawca.

Adriano9

2024-03-02, 22:33
Cytat:

W sieci pojawia się ruzzka propaganda mówiąca, że to gość z Ukrainy. Podobna ruzzka akcja miała miejsce w przypadku gwałtu w Warszawie, po której zmarła kobieta. Sprawcą rajdu jest faktycznie 33 letni Polak, którego ludzie zajmujący się trochę aktywnością miejską w Szczecinie mają z imienia i nazwiska. Część plotek o jego zawodzie to fakt. Fotografie bez paska na oczach też już krążą podobnie jak numery blach, chociaż to nie ma tu żadnego znaczenia.

Temat jest zajebiście gorący u mnie w mieście i ja również trochę mam "inny czas" niż zazwyczaj. Sorry za taki publiczny wpis, ale trochę mnie nosi - nie tylko dlatego, że do tego doszło, ale też dlatego jak mocne sk***ienie umysłowe wśród Polaków coraz częściej widzę. Nie ważne czy jest 50 ofiar, czy 100 rannych, ważne jest to skąd sprawca pochodzi. Nie ma pytań, czy są ofiary, tylko pytanie o narodowość. Znów sprawca okazał się Polakiem, G Ł. Takie inicjały, by potem nie było zdziwienia, że jednak mogę mieć rację.


TwójCzarnyPan

2024-03-02, 22:57
mit2 napisał/a:

Nie, debilu.
Poznanie imienia rozwieje wątpliwości jakiej narodowości jest sprawca.


Jak podadzą np. Wojciech to i tak powiesz, że fałszywe. Więc co to zmieni? Ty już swoje wiesz, do zakutego łba nie trafi żaden argument.

dżonyłojlker

2024-03-02, 23:03
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jak podadzą np. Wojciech to i tak powiesz, że fałszywe. To po co podawać?



Myślisz, że dadzą radę wyrobić mu papiery przed poniedziałkiem... :szydera:

TwójCzarnyPan

2024-03-02, 23:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Za te swoje antypolskie wpisy ktoś ci kiedyś rozpie**oli łeb o chodnik. Oby któryś z twoich banderowskich przyjaciół.
Ja widać administracja pozwala na swobodne wypowiedzi nawet takich umysłowych sp***olin ja ty.
Skoro tak cię boli brak ukraińskiej flagi w layoucie sadistica to zawsze możesz iść na WP, albo Onet tam zjebów twojego pokroju można przerzucać widłami


Widzę, że wywołałem u ciebie atak poważnego bólu odbytu, adekwatny do nicka. :lol:
Kup sobie maść i nagraj filmik jak wcierasz. Będzie na harda, sadole takie lubią.

rogala120

2024-03-03, 00:03
Martwi mnie to, że post jest dodany z wyraźnym zaznaczeniem, że to Polak. Przed 2022 nikt o tym nie myślał jakiej narodowości był sprawca.

Bul_od_bytu

2024-03-03, 01:15
TwójCzarnyPan napisał/a:

Widzę, że wywołałem u ciebie atak poważnego bólu odbytu, adekwatny do nicka.
Kup sobie maść i nagraj filmik jak wcierasz. Będzie na harda, sadole takie lubią.



Sram na ciebie i twoje porady. Widzę, że ciebie kręci jak ktoś jedzie z tobą jak z burą suką. Może nakręć i wrzuć na harda.
X