18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szatański zbieg okoliczności

OpenStreetMaps • 2021-02-04, 13:31
Zdaję sobie sprawę z tego że wszelka mitologia religijna na ty m portalu nie jest mile widziana . Zatem jeśli jesteś agnostykiem nie oglądaj tego.
Od dawna krążą pogłoski że niby szatan zinfiltrował Watykan od środka bo taki jest przebiegły i cwany że zainstalował się tam gdzie naj mniej będzie podejrzewany.
Ponoć Bergoglio to antychryst ? Są setki mniej lub bardziej przerażających filmów na ten temat np. Krzysztofa Woźniaka które fajnie się ogląda lecz zawsze z przymrużeniem oka jako spiskowe teorie. można bez trudu je znaleźć wpisując frazę "Szatan Kontroluje Kościół?"
Ale to co jest wręcz nieprawdopodobnym zbiegiem okoliczności przeraziło mnie najbardziej . W dodatku bez najmniejszego trudu za pomocą Wikipedii samodzielnie można to zweryfikować i przeliczyć.


A teraz niech jakiś matematyk przeliczy jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zbiegu okoliczności
Nadmiar religijności prowadzi do skrajności.
Pozdrawiam!

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-04, 20:00
Odkryłeś ASCII i HTML - O matko baruńbiejska co to będzie jak odkryjesz całki?
Niewiarygodne - jak upada sadistic publikując taki shit....

OpenStreetMaps

2021-02-04, 20:26
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Odkryłeś ASCII i HTML - O matko baruńbiejska co to będzie jak odkryjesz całki?
Niewiarygodne - jak upada sadistic publikując taki shit....



Ktoś odkrył że suma cyfr przypisanych do liter nazwiska Bergoglio to 666 dla papieskiego imienia Franciszek suma ta wynosi też 666
Dowód jest niepodważalny.
Nikogo nie interesuje czy znam się na informatyce bądź całkach. Za to każdy chętnie się dowie jakie jest prawdopodobieństwo takiego czegoś .
Próbujesz obrażać i zmieniasz temat zupełnie nie odnosząc się do merytoryki . Spływa to po mnie. Byle kto nie jest wstanie maie obrazić.

Imię jego to 666

Apokalipsa Jana 13: 16,17,18
I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Rebeliant

2021-02-04, 22:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Próbujesz obrażać i zmieniasz temat zupełnie nie odnosząc się do merytoryki




ROTLF

Numerologia i merytoryczna analiza rzeczywistości. O k***a, mocno mu dekiel poj***ło.

Websterthe1

2021-02-05, 00:23
– Hej! Nie zapomnij! Czterdzieści i osiem!

– Co?

– Suma liter w słowie „Apollyon”! Pomnożona przez sumę liter w słowie „kretyn”!

SupremeLeader

2021-02-05, 18:12
Stary, to jeszcze nic. Skumaj taką korelację- liczba szatana 666 pomnożone przez zero daje ilość piw które ci dam za ten materiał. Przypadek? Nie sądzę.

Er...........en

2021-02-05, 19:40
Co wy macie z tymi pedałami?!

tomek1175

2021-02-05, 22:21
Załóż czapeczke foliową, weź rozbieg i trzepnij główką w sciane.

Darwin, zrób co powinieneś

bania88

2021-02-06, 01:00
Strata czasu

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-06, 20:14
OpenStreetMaps napisał/a:


Apokalipsa Jana 13: 16,17,18
I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka.



I oczym to ma świadczyć? Że jakiś podobno Jan - człek w miarnym żywocie i umyśle dziecka napisał coś co kilku porąbańców uważa za "apokalipsę" :) ha ha - człowieku weź pigułki i zmień lekarza!

Pewnie myślisz, że jestem agnostykiem, lewakiem, niewierzącym i coś tam jeszcze? Nic z tych rzeczy kochasiu mileńki :)
Chcesz? To proszę bardzo: Abarakaderabera - dziś jeszcze spotkasz diabła.

Tak zawsze chciałem rzuć ten urok- padło na Ciebie miłych snów :P

Nie obrażam Ciebie - bo i po co? Ty jesteś wystarczającym przykładem obrazy rozumu, rozsądku i zwyczajnie XXI wieku.

PS
Nakręcisz odcinek o płaskiej ziemi?

ten puściłem kumplom przy piwie - masz już 2 ludzi którzy mają przed nazwiskiem dr n. med. i chcą się Tobą zająć - w tym jedna całkiem fajna dupa :)


Dział [Dokumentalne] naszego kochanego Sadola - zawsze czegoś uczył, tym razem nauczył (mnie), że głupota ludzka jest nieskończona. Znacznie bardziej niż chwytanie przewodu trakcji kolejowej, czy skok na główkę do basenu bez wody.

Prawdziwym sadyzmem jest zostawienie tego tutaj, by ludzie mieli polewkę :)

Su...........wn

2021-02-06, 21:21
Deskę dupy

DzidaZawodnik

2021-02-07, 11:11
Jaki ból dupy w komentarzach. Jakby was wodą świecona polewali. Taki skowyt wiele tłumaczy.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-07, 11:58
DzidaZawodnik napisał/a:

Jaki ból dupy w komentarzach. Jakby was wodą świecona polewali. Taki skowyt wiele tłumaczy.



Amen (to taki Bóg Egipcjan Amen - życia i płodności, przedstawiany z głową baranka ) coś Ci to mówi?
No to się pomódl do Amen'a :P

Kończenie każdych modłów w Katolicyźmie kończy się zwrotem do Boga Amen'a :)

OpenStreetMaps

2021-02-07, 15:53
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

I oczym to ma świadczyć?



Huźa na Józia ! Ukatrupić posłańca przynoszącego złą wiadomość a najlepiej zdyskredytować go żeby się nie rozeszło.

Ja tylko zwracam uwagę że jeśli to wszystko to tylko zbieg okoliczności to wręcz nieprawdopodobny. Prędzej podrzucona moneta upadnie i na kant się zatrzyma
niż wystąpi taka kompilacja przypadków.

Kto ma rozum niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

B + E + R + G + O + G + L + I + O
66+ 69+82+71+79+71+76+73+79 = 666
I to samo z imieniem w języku hebrajskim

F + R + E + N + C + I + S + Q + U + S

80+200+10+50+90+10+60+100+6+60 = 666










To tylko same filmy brodatego którego cenię za rzetelność omawianych kwestii. A przesłanek że z księdzem papieżem jest coś nie tak jest dużo więcej.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-07, 18:54
OpenStreetMaps napisał/a:

Huźa na Józia !



Masz rację - byłem ślepcem ale zrozumiałem.
Mam dekoder do automatycznego odnajdywania ludzi którzy są opętani lub maja wyryty znak bestii.
W sumie miałem 5 sztuk, ale wiesz: jeden jest mój , drugi ma żona i zostały mi ostatnie 3 sztuki.
Nie moga trafić w ręce sług piekła - a Ty zapewne nie jesteś sługusem Szatana. Więc sam rozumiesz, publicznie udowodniłeś swoją wiarę i to, że potrafisz odszukać Bestię i jej sługusów parszywych. taki detektor bardzo by Ci pomógł - oddam za bezcen: po 850 zł (netto) za sztukę.
Idź ze swoją misją wyposażony w moje detektory (nie moge napisać jak wyglądają, bo wiesz szpiedzy Złego są wszędzie).
Ale wyśle Ci kurierem (zabezpieczone przed złym za pomoca - no sam wiesz czego).
Zdecyduj się szybko - Dobro nie może czekać!

PS

Wybacz, że przedtem tak najechałem na Ciebie - ale sam wiesz, musiałem mieć pewność!