18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szatański zbieg okoliczności

OpenStreetMaps • 2021-02-04, 13:31
Zdaję sobie sprawę z tego że wszelka mitologia religijna na ty m portalu nie jest mile widziana . Zatem jeśli jesteś agnostykiem nie oglądaj tego.
Od dawna krążą pogłoski że niby szatan zinfiltrował Watykan od środka bo taki jest przebiegły i cwany że zainstalował się tam gdzie naj mniej będzie podejrzewany.
Ponoć Bergoglio to antychryst ? Są setki mniej lub bardziej przerażających filmów na ten temat np. Krzysztofa Woźniaka które fajnie się ogląda lecz zawsze z przymrużeniem oka jako spiskowe teorie. można bez trudu je znaleźć wpisując frazę "Szatan Kontroluje Kościół?"
Ale to co jest wręcz nieprawdopodobnym zbiegiem okoliczności przeraziło mnie najbardziej . W dodatku bez najmniejszego trudu za pomocą Wikipedii samodzielnie można to zweryfikować i przeliczyć.


A teraz niech jakiś matematyk przeliczy jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zbiegu okoliczności
Nadmiar religijności prowadzi do skrajności.
Pozdrawiam!

orzech1991

2021-02-12, 21:01
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

I oczym to ma świadczyć? Że jakiś podobno Jan - człek w miarnym żywocie i umyśle dziecka napisał coś co kilku porąbańców uważa za "apokalipsę" ha ha - człowieku weź pigułki i zmień lekarza!
Pewnie myślisz, że jestem agnostykiem, lewakiem, niewierzącym i coś tam jeszcze? Nic z tych rzeczy kochasiu mileńki
Chcesz? To proszę bardzo: Abarakaderabera - dziś jeszcze spotkasz diabła.
Tak zawsze chciałem rzuć ten urok- padło na Ciebie miłych snów
Nie obrażam Ciebie - bo i po co? Ty jesteś wystarczającym przykładem obrazy rozumu, rozsądku i zwyczajnie XXI wieku.
PS
Nakręcisz odcinek o płaskiej ziemi?
ten puściłem kumplom przy piwie - masz już 2 ludzi którzy mają przed nazwiskiem dr n. med. i chcą się Tobą zająć - w tym jedna całkiem fajna dupa
Dział [Dokumentalne] naszego kochanego Sadola - zawsze czegoś uczył, tym razem nauczył (mnie), że głupota ludzka jest nieskończona. Znacznie bardziej niż chwytanie przewodu trakcji kolejowej, czy skok na główkę do basenu bez wody.
Prawdziwym sadyzmem jest zostawienie tego tutaj, by ludzie mieli polewkę



wow gościu, aż się prosi powiedzieć nie zesraj się ale nie powiem bo kultura mi nie pozwala, natomiast wyluzować trochę możesz. Koleś wspomniał o pewnym zbiegu okoliczności na ch*j plujesz jadem i się dusisz jak nie musisz

McQurwa

2021-02-13, 14:36
i tak wszyscy pójdziecie do piachu, wiec co to za roznica

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-14, 09:11
orzech1991 napisał/a:

wow gościu, aż się prosi powiedzieć nie zesraj się ale nie powiem bo kultura mi nie pozwala, natomiast wyluzować trochę możesz. Koleś wspomniał o pewnym zbiegu okoliczności na ch*j plujesz jadem i się dusisz jak nie musisz



Nie czytałeś, że przeprosiłem napinaczu?
Nie chcesz kupić wykrywacza sam wiesz kogo? Zostały mi już tylko dwie ostatnie sztuki - w tej cenie to naprawdę okazja.

Jak kupisz dwa to dorzucę "Red String" słynną ochronną czerwoną Nitkę - która chronić Cię będzie od "złego oka" (sam wiesz czyjego).
Taka okazja zdarza się raz w życiu - naprawdę.

Mam też podecznik HTML'a z prawdziwą (nie modyfikowaną przez szatana) tablicą ASCII (oryginalne I Wydanie stworzone na bazie tabliczek glinianych z Babilonii. Oddam za bezcen: 550,00 zł

Posługiwała się nim m.in. Królowa Saba, Dawid (na jej bazie skonstruował słynna procę która załatwił Goliata), Merlin, Leonardo i wielu wielu innych. To na jej podstawie Einstein stworzył swój słynny wzór: e=mc2) (w kodach ascii to 334 i na koncu kwadrat czyli 666 ).
kupisz - nie pożałujesz - ja dzięki niej wiele osiągnąlem i już jej nie potrzebuję - mam ją w pamieci a Tobie się przyda.

orzech1991

2021-02-17, 20:30
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Nie czytałeś, że przeprosiłem napinaczu?
Nie chcesz kupić wykrywacza sam wiesz kogo? Zostały mi już tylko dwie ostatnie sztuki - w tej cenie to naprawdę okazja.
Jak kupisz dwa to dorzucę "Red String" słynną ochronną czerwoną Nitkę - która chronić Cię będzie od "złego oka" (sam wiesz czyjego).
Taka okazja zdarza się raz w życiu - naprawdę.
Mam też podecznik HTML'a z prawdziwą (nie modyfikowaną przez szatana) tablicą ASCII (oryginalne I Wydanie stworzone na bazie tabliczek glinianych z Babilonii. Oddam za bezcen: 550,00 zł
Posługiwała się nim m.in. Królowa Saba, Dawid (na jej bazie skonstruował słynna procę która załatwił Goliata), Merlin, Leonardo i wielu wielu innych. To na jej podstawie Einstein stworzył swój słynny wzór: e=mc2) (w kodach ascii to 334 i na koncu kwadrat czyli 666 ).
kupisz - nie pożałujesz - ja dzięki niej wiele osiągnąlem i już jej nie potrzebuję - mam ją w pamieci a Tobie się przyda.



a ty weź rozbieg i sam wiesz co o sam wiesz o co

może pomoże... przy odrobinie szczęścia może coś przestawisz i zajmiesz się pełnowymiarowo matematyką, ewentualnie zaczniesz układać lego bez lego, kto wie. Każda opcja wydaje się być progresem w tym przypadku

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-24, 20:02
orzech1991 napisał/a:

a ty weź rozbieg i sam wiesz co o sam wiesz o co
może pomoże... przy odrobinie szczęścia może coś przestawisz i zajmiesz się pełnowymiarowo matematyką, ewentualnie zaczniesz układać lego bez lego, kto wie. Każda opcja wydaje się być progresem w tym przypadku



W promocj do końca tygodnia 3 w cenie 2 - to naprawdę niepowtarzalna okazja.
Wiesz ile możesz zdziałać z takim i talizmanami?