18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarżowanie na drodze

~_Yarko_ • 2020-09-29, 13:20

Według mnie to potencjalny zabójca, więc wcale mi go nie jest szkoda.

spoiler

justincase999

2020-09-29, 19:59
Albo prowadził to nogą, albo narąbany, albo tak zdezolowane auto.

Cezar87

2020-09-29, 22:37
satariel napisał/a:

Najlepiej takich ch*jów nie wpuszczać, gdy z naprzeciwka zapie**ala ciężarówka. Najlepiej też, gdy trafi się taki z wakacji z całą rodziną. Pula genetyczna się oczyści chociaż trochę, wina po jego stronie, a ty odjeżdżasz sobie kawałek na pobocze, dzwonisz na 112, po czym wysiadasz i idziesz robić fotki na sadola. Rozmarzyłem się.



A potem przez 2 lata lataj po sadach jako swiadek. A jak ma obronce dobrego to i tobie jakis wyrok moga wjebac za nie udzielenie 1 pomoc np.

sa...........el

2020-09-30, 00:52
Cezar87 napisał/a:

A potem przez 2 lata lataj po sadach jako swiadek. A jak ma obronce dobrego to i tobie jakis wyrok moga wjebac za nie udzielenie 1 pomoc np.



Po starciu z tirem to co masz zrobić? Składać układankę z 1000 elementów? Dzwonisz na 112, zostajesz i tyle wystarczy, sam telefon to udzielenie pomocy, której udzielać zazwyczaj nie musi w takim wypadku nawet karetka, tylko ładują wszystko w woreczki.

8-)

Świadek? Składasz zeznania na miejscu, jak i inni co przejeżdżali a zwłaszcza kierowca tira, prokurator stwierdza błąd debila i to by było na tyle.

Hrabia Drapula

2020-09-30, 17:02
brawo dla kierowcy kia'nki , nieustraszony