18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szambem ugasili pożar wózka widłowego

en...........an • 2013-06-19, 17:27


Na ul. Bartyckiej zapalił się wózek widłowy. Zanim na miejsce dotarli strażacy, z pomocą właścicielowi pojazdu ruszyła ekipa szambiarki.

Do tej niecodziennej akcji pracowników wywozu nieczystości doszło w środę przed południem na ul. Bartyckiej 12a. – Zapalił się wózek widłowy. Zanim na miejsce przyjechała straż pożarna, ogień ugasiła ekipa, która w pobliżu akurat wyciągała szambo do beczkowozu - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała straż pożarna. - Strażacy odcięli instalację i sprawdzili, czy nic się już nie pali - dodaje Marcinczak.

Nikomu nic się nie stało. Właściciel pojazdu, mimo ogromnego fetoru, podziękował za sprawną akcję i uratowanie wózka ekipie szambiarki

W sumie to nie wiem czy wolałbym żeby mi auto spłonęło czy lepiej żeby było zalane gównem. :lodowka:

Zaj***ne z tvn24

Rzepak

2013-06-19, 23:30
Chłopaki pomagali w miarę swoich możliwości; najszybciej jak to było możliwe. Nie czepiać się ;p Piwko!

Marat64

2013-06-20, 01:21
w wiadomościach było z lektorem

czarny7684

2013-06-20, 05:21
Nie wiem czemu, ale przeczytałem szamponem :\

en...........an

2013-06-20, 09:26
adronix napisał/a:

k***A DEBILE (Poproszę warna)
Przecież każda szambiarka ma zapasy wody do czyszczenia kanalizacji, to wodą a nie gównem gasili pożar <facepalm>



Moim zdaniem nie masz racji. Napisali że j***ło gównem a na dodatek jak się przypatrzysz to widać fekalia.

Nigdy nie słyszałem o tym żeby szambonurki woziły do tego wszystkiego czystą wodę.

SinceAge

2013-06-20, 12:16
to jest ładowarka a nie wózek widłowy -.- kolega wczesniej dobrze pisze...

teken

2013-06-20, 21:36
Taki sprzęt jest warty więcej niż nie jeden samochód z salonu, więc i gównem lepiej to ugasić.