18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szambem ugasili pożar wózka widłowego

en...........an • 2013-06-19, 17:27


Na ul. Bartyckiej zapalił się wózek widłowy. Zanim na miejsce dotarli strażacy, z pomocą właścicielowi pojazdu ruszyła ekipa szambiarki.

Do tej niecodziennej akcji pracowników wywozu nieczystości doszło w środę przed południem na ul. Bartyckiej 12a. – Zapalił się wózek widłowy. Zanim na miejsce przyjechała straż pożarna, ogień ugasiła ekipa, która w pobliżu akurat wyciągała szambo do beczkowozu - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała straż pożarna. - Strażacy odcięli instalację i sprawdzili, czy nic się już nie pali - dodaje Marcinczak.

Nikomu nic się nie stało. Właściciel pojazdu, mimo ogromnego fetoru, podziękował za sprawną akcję i uratowanie wózka ekipie szambiarki

W sumie to nie wiem czy wolałbym żeby mi auto spłonęło czy lepiej żeby było zalane gównem. :lodowka:

Zaj***ne z tvn24

mcgach

2013-06-19, 20:50
Brawo; popieram ludzi szybko myślących.

las84500

2013-06-19, 20:51
Norus napisał/a:

Jestem ekspertem!

Jak to jest wózek widłowy to bongman nie wali sucharów!



Ano jest Panie kolego. Tyle, że trochę grubszy i z wysięgnikiem teleskopowym - przeważnie do jeżdżenia po budowach i podawania palet prosto na piętro.

ocwpzw

2013-06-19, 20:52
Norus napisał/a:

Jestem ekspertem!

Jak to jest wózek widłowy to bongman nie wali sucharów!





Bongman, wygląda na to, że nie walisz sucharów.

panzer_IVh

2013-06-19, 21:00
Widać pełny profesjonalizm pismaków z Tusco-Vision-Network
To nie jest wózek widłowy a ładowarka wysięgnikowa lub jak kto woli ładowarka teleskopowa. Jak się coś pisze to trzeba wiedzieć o czym.
To jest wózek widłowy

a to jest wózek wysięgnikowy, zupełnie inna konstrukcja i wcale nie musi być wyposażona w widły:

Wkurzają mnie strasznie te pismaki z TVN i innych internetowych "wiadomości", 0 profesjonalizmu, 0 obiektywności i jeszcze potrafią błędy ortograficzne i gramatyczne robić.
Potem pisze taki o CZOŁGACH na ulicach, bo wyjechał wóz z armatką wodną...

jestemkretynem

2013-06-19, 21:02
ocwpzw napisał/a:



Obrazek

Bongman, wygląda na to, że nie walisz sucharów.



to w takim razie to też jest wózek widłowy?


PanPrawicowy

2013-06-19, 21:07
@999999x UP. ale macie ból dupy o te wózki nie wózki widłowe :homer:

stiw1500

2013-06-19, 21:08
Ja nawet wiem jaka ekipa go ugasiła :-D

las84500

2013-06-19, 21:08
jestemkretynem napisał/a:



to w takim razie to też jest wózek widłowy?



Jeśli aktualnie taką funkcję pełni to czemu nie? Zwykłym wózkiem zjeździłem się sporo. Kop-ładem też raz mi przyszło zdejmować jak zajechałem na budowę a tam naj***ny Ukrainiec najpierw przyjechał bobcatem i miał poważne problemy z balansem, a potem ledwo przyjechał swoim JCB nie mieszcząc się w drodze. Grzecznie go poprosiłem o wyjście z kabiny (zgodził się bez protestów znając swój stan) i sam jakoś dałem radę bo wolałem to, niż podziurawiony widłami samochód.

gumisrav

2013-06-19, 21:08
Jako, iż posiadam uprawnienia na "takie coś" rozwieję wszelkie wątpliwości. Jest to urządzenie transportu bliskiego kategorii I WJO, czyli wózek jezdniowy podnośnikowy (widłowy) specjalizowany, ze zmiennym wysięgnikiem. Dziękuję dobranoc :)

hajtkol

2013-06-19, 21:19
Ciekawe co by zrobił właściciel takiego samochodu jakby mu tak pomogli

Somar

2013-06-19, 21:25
@up
Myślę że nie robiłoby mu różnicy to czy ma spalony wrak czy spalony wrak zalany szambem :D

kwiatek9624

2013-06-19, 21:53
To jest ładowarka teleskopowa a nie żaden wózek widłowy. Sam taką posiadam tylko JCB.

ellsworth

2013-06-19, 21:54
Znając Polskę, szabiarze zostaną oskarżeni o wylewanie odpadów biologicznych na ulicę i dostaną takie kary, że się do końca życia nie wypłacą.

Grzyb18

2013-06-19, 22:00
To jest k***a ładowarka teleskopowa.