18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaman z eskortą

ElvisTR • 2020-04-13, 15:33
Jedzie po kopertę.


DużyKutas

2020-04-13, 17:16
Lenart666 napisał/a:

k***a ludzie gdzie my żyjemy?



W k***istanie.

mam_racje

2020-04-13, 17:25
Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/

Konfedernacja

2020-04-13, 17:25


Gdyby nie Kościół to byście nadal składali dzieci różnym Swarożycom, Torom czy Trygłowom,
Żelazo byście topili w dymarkach, pole orali patykiem, a domy kleili krowimi kupami.
Niektórym się teraz od nadmiaru dobrobytu i łatwizny we łbie pie**oli.

mam_racje

2020-04-13, 17:29
"klechy", "PiS", "j***ne polaczki" - skąd na sadistic'u taki wysyp "intelektualnych bękartów"* Jerzego Urbacha?
Loaloa się przepoczwarzył czy może sklonował?

Halman

2020-04-13, 17:29
Konfedernacja napisał/a:

Gdyby nie Kościół to byście nadal składali dzieci różnym Swarożycom, Torom czy Trygłowom,


trolem to trzeba umieć też być...

NieZmienny

2020-04-13, 17:29
Ja pie**olę, co za k***a ciemnogród....

Tr...........ty

2020-04-13, 17:30
mam_racje napisał/a:

Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/



Utrzymuję się sam, mam dom, który kupiłem za zarobione pieniądze. Jebie mnie to "państwo" podatkami jak się tylko da, żeby utrzymać armię facetów wyjętych spod prawa. Do tego straż pożarna marnuje kasę na robienie hałasu podczas przejazdu łamiącego zalecenia rządu.
Jeszcze jedno. Sadistic od ostatnich wyborów stał się ostoją kuców, najprawdopodobniej płatnych trolli.



Konfedernacja napisał/a:

Gdyby nie Kościół...
Żelazo byście topili w dymarkach, pole orali patykiem, a domy kleili krowimi kupami.


Rzeczywiście. Kościół ma wielki wpływ na rozwój technologiczny kraju. Szczególnie jak "uczelnia" Rydzyka ma dofinansowanie jak Politechnika Warszawska.

qaz123edc

2020-04-13, 17:36
mam_racje napisał/a:

Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/



Pisowska hołota dostała 500+ i zasmakowała dobrobytu :D

TranzystorWyklęty napisał/a:

Utrzymuję się sam, mam dom, który kupiłem za zarobione pieniądze. Jebie mnie to "państwo" podatkami jak się tylko da, żeby utrzymać armię facetów wyjętych spod prawa. Do tego straż pożarna marnuje kasę na robienie hałasu podczas przejazdu łamiącego zalecenia rządu.
Jeszcze jedno. Sadistic od ostatnich wyborów stał się ostoją kuców, najprawdopodobniej płatnych trolli.
Rzeczywiście. Kościół ma wielki wpływ na rozwój technologiczny kraju. Szczególnie jak "uczelnia" Rydzyka ma dofinansowanie jak Politechnika Warszawska.



PW jest uczelnią badawczą więc nie, w każdym razie dziwnie się to porobiło że Niemcom którzy nas ochrzcili ten kościół nigdy jakoś w drogę nie wchodził

McQurwa

2020-04-13, 17:40
Ja bym tam zrobił bramkę i odebrał te ciężkie koperty


:-P a tak na poważnie, filmik ten to dowód na przyjmowanie korzyści majątkowych bez uiszczenia podatków na skarb państwa

dokart

2020-04-13, 17:45

"No to nie płać" Upośledzony jesteś? Jak mam nie płacić podatku pracując?


qaz123edc

2020-04-13, 17:49
dokart napisał/a:

"No to nie płać" Upośledzony jesteś? Jak mam nie płacić podatku pracując?



No to nie pracuj. Po co zawracasz dupę swoim smęceniem?

zdun

2020-04-13, 17:56
luja27 napisał/a:

To jest k***a naprawdę chore
j***ny kraj
j***ny pis
j***ne klechy i tępi ludzie



PO cacy, już raz Niemcy na w dupę r*chali, wystarczy!
Lewica, zaczną nas j***ć lgbt.
Już wolę ten zj***ny PiS.

sirapacz

2020-04-13, 17:57
To zwykły szczyl i nie wie jak to działa. Za głupi ponadto, bo nawet kilkuletnie dzieci kumają koncept pieniądza i jego obrotu.

Co do filmu....k***a nie wierzę w to co widzę. To przebija nawet wycinanie konfetti przez młodych policjantów....

Manowarrior

2020-04-13, 18:48
Nienawidzę platformy i wszystkiego co związane z lgbtkod itp ale mam nadzieję że pis w końcu straci władze