18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szaman z eskortą

ElvisTR • 2020-04-13, 15:33
Jedzie po kopertę.


Stonka

2020-04-13, 15:38
Ciekawe kto zapłacił za przejazd służb.

Halman

2020-04-13, 15:41
Uważam że takie coś należy piętnować poprzez udostęnianie w mediach społecznościowych... to żadne środki bezpieczeństwa, to rozpasanie, bezczelność i pycha do granic możliwości w pełnej krasie...
generalnie ja tu widzę w jednej tej tylko sytuacji:

1. Pycha.
2. Chciwość.

3. Nieczystość.
4. Zazdrość.
5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu.
6. Gniew.
7. Lenistwo.

chocho

2020-04-13, 15:44
Strażacy to pewnie z ochotniczej a nie z państwowej. Na takich zadupiach ksiądz jest ważniejszy niż jakakolwiek inna władza. Kazał im to jadą i nie mają nic do gadania.

Lenart666

2020-04-13, 15:46
k***a ludzie gdzie my żyjemy?

Sajlenthill

2020-04-13, 15:54
j***ny ciemnogród. Dziesiątego maja zapraszam do urn

edmund

2020-04-13, 16:03
najbardziej , jak zawsze spinają dupę ci którzy nie dają,
ja daję i mam wysrane na opinie

luja27

2020-04-13, 16:33
To jest k***a naprawdę chore
j***ny kraj
j***ny pis
j***ne klechy i tępi ludzie :!:

huncfot130

2020-04-13, 16:44
Zaraz k***a....
Ale czy ktoś tu kogoś do czegoś zmusza?
Jak ktoś wierzy w Boga, Allaha, Budde i czy k***a w czerstwe bułki to jego interes.

Wiara Katolicka to wiara naszego kraju (czy wam się yo podoba czy nie)
Wieś jest wsią a miasto jest miastem. Tam jest inaczej.

Ludzie są z natury przyzwyczajeni do pewnych spraw, jak coś jest inaczej to pojawia się niepokój.
Tu widzimy tylko sposób zachowania normalności.

Pozdrawiam

mygyry

2020-04-13, 16:45
HAL9000/2 napisał/a:

Uważam że takie coś należy piętnować poprzez udostęnianie w mediach społecznościowych... to żadne środki bezpieczeństwa, to rozpasanie, bezczelność i pycha do granic możliwości w pełnej krasie...
generalnie ja tu widzę w jednej tej tylko sytuacji:
3. Nieczystość.
4. Zazdrość.
5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu.
6. Gniew.



Jak się mu dobrze przyjrzysz to zaznaczysz jeszcze punkt 5

dokart

2020-04-13, 16:51
huncfot130 napisał/a:

Zaraz k***a....
Ale czy ktoś tu kogoś do czegoś zmusza?
Jak ktoś wierzy w Boga, Allaha, Budde i czy k***a w czerstwe bułki to jego interes.
Wiara Katolicka to wiara naszego kraju (czy wam się yo podoba czy nie)
Wieś jest wsią a miasto jest miastem. Tam jest inaczej.
Ludzie są z natury przyzwyczajeni do pewnych spraw, jak coś jest inaczej to pojawia się niepokój.
Tu widzimy tylko sposób zachowania normalności.
Pozdrawiam



Zmusza? A konkordat? Gdybym nie płacił podatków na tą sektę, to uwierz, że nie było by żadnej krytyki z mojej strony. Dopóki płacę, mam prawo krytykować to gówno.

qaz123edc

2020-04-13, 17:00
huncfot130 napisał/a:

Zaraz k***a....
Ale czy ktoś tu kogoś do czegoś zmusza?
Jak ktoś wierzy w Boga, Allaha, Budde i czy k***a w czerstwe bułki to jego interes.
Wiara Katolicka to wiara naszego kraju (czy wam się yo podoba czy nie)
Wieś jest wsią a miasto jest miastem. Tam jest inaczej.
Ludzie są z natury przyzwyczajeni do pewnych spraw, jak coś jest inaczej to pojawia się niepokój.
Tu widzimy tylko sposób zachowania normalności.
Pozdrawiam



Oni tutaj udają oświeconych bo pozamieniali kościoły na mcdonaldy i myślą że zrozumieli świat, nie przeszkadzaj im :D
Nie rozumieją siły i wagi tradycji, ale jak śmieją się z murzynów na zachodzie (tych, do których jeżdżą czyścić kible) to nagle im się coś przypomina i każdy jest "co polag to ja nawet nie", mimo że historia polskiego kościoła katolickiego jest jedną z niewielu tutaj które mają jakąś treść.

Jak nie kościół to na co stawiacie, robaki? Wojskiem, technologią czy kapitałem chcecie zwojować ten świat? Przecież od 300 lat was wszyscy r*chają, a wam akurat kościół nie przypasował :D

dokart napisał/a:

Zmusza? A konkordat? Gdybym nie płacił podatków na tą sektę, to uwierz, że nie było by żadnej krytyki z mojej strony. Dopóki płacę, mam prawo krytykować to gówno.



No to nie płać, wypie**alaj na budowę do Ahmeda i skończ z kucopie**oleniem bo tego słuchać nie idzie.

Tr...........ty

2020-04-13, 17:06
Powinni wobec strażaków wyciągnąć konsekwencje za używanie sygnałów pojazdu uprzywilejowanego w nieuzasadnionym przypadku.

zielonydarian

2020-04-13, 17:09
Stonka napisał/a:

Ciekawe kto zapłacił za przejazd służb.



ja zapłaciłem . z własnej woli .