18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szał "matki"

~_Yarko_ • 2024-04-01, 19:58

Wyrzuciła przez okno swoje 3 letnie dziecko.

Info:

pazuzu

2024-04-02, 18:54
samspadaj napisał/a:

stare trollisko z wyborczej jak zawsze reklamuje najbardziej szkodliwe społecznie POwskie postulaty, niebywałe.
haaa tfuu



Stare p*zdzisko z tv trwam jak zawsze reklamuje najbardziej poj***ne rzeczy które Kaczyński mu powiedział, niebywale :-)

majeńka

2024-04-02, 19:33
INWIGILATOR napisał/a:

Myślisz że dziecko 3 letnie, pójdzie do roboty i będzie zapie**alać na tokarce, bo ty takie pie**olone myślenie masz? Idź się r*chac na osiedle pustaku, wychowywanie dzieci zostaw mądrym ludziom.

Czy ja sugerowałam posiadanie pożytku ze smarka 3 lat? Ze smarka lat 19 też pożytku zresztą nie ma. To co mi się nie podoba to że od ciąży do wypchnięcia z gniazda to 20 lat ciężkiej roboty za którą gówno bym miała. Kiedyś faktycznie dzieci pracowały, i co ważniejsze cała rodzina łącznie z parobkami w wychowywaniu dziecka uczestniczyła — a dzisiaj jesteś sama i facio nawet od oglądania meczu nie wstanie. Tak więc, mimo że życie w ogólności jest fajniejsze (takie np. pranie kijankami w rzece to był zapie**ol, a lodówki to chyba największy wynalazek w historii ludzkości jeśli chodzi o poprawę jakości życia), proces wychowywania dzieci uległ regresji. I ja się w to gówno wepchnąć nie dam.

A jak ktoś się nie da głupio wpuścić w ciążę, to i problemu z 3 latkiem też nie będzie.

INWIGILATOR napisał/a:

Ciebie tylko namierzyć i ci wj***ć po tej cipie jak lej po pocisku od ku*asów masę.

Moja c**a nie jest rozdęta, nie ładuję do niej byle czego. W szczególności, bachor ma średnicę tak ze 20 razy większą niż ku*as, tak więc nawet gdybym się puszczała na prawo i lewo, do kobity po porodzie byłoby mi daleko. Zaś ty jak widzę masz problem z wypadającą skarpetą.

nosek86

2024-04-02, 20:38
Svikahrappur napisał/a:

Patrz k***a, a Ciebie jakoś ktoś kiedyś tak znosił



Sadol haha tutaj nikt "normalny" nie jest.
Jednak wszyscy żyją tzn. Że byli dość normalni żeby nie wk***ić na zabój starych ;)

Ps. Jeśli matka nie próbowała cię... To albo jesteś "krzywy" Albo tak prosty że nie wiem co tu robisz.

***przyznaj się rodzina okazała się jednak wolniejsza stąd u ciebie za młodu ten dom dziecka?

Juzwa

2024-04-02, 21:46
pazuzu napisał/a:

I po to właśnie powinny być dostępne bez recepty tabletki dzień po bo potem taka mamusia wyrzuca dzieciaka przez okno



A jaka to tabletka 3 lata po?

Szary_Jeleń

2024-04-02, 23:23
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Zaczynasz mi się podobać.

darek1234

2024-04-02, 23:26
majeńka napisał/a:

Zaś mi jakoś się udało do ciąży nie doprowadzic



Moja pierwsza żona, zanim nią została, też nie chciała mieć dzieci. Obudziliśmy się kiedyś w nocy szczytując w tym samym momencie. 9 miesięcy później urodziła się córka...

to_tylko_on

2024-04-04, 00:09
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Pani majeńko, idź być sfrustrowaną skrobaczką gdzie indziej. To, że ciebie prawidłowo nie wychowywali nie znaczy, że każdy tak miał.

Wrazliwa_Zuzia

2024-04-04, 00:14
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.

darek1234 napisał/a:

Moja pierwsza żona, zanim nią została, też nie chciała mieć dzieci. Obudziliśmy się kiedyś w nocy szczytując w tym samym momencie. 9 miesięcy później urodziła się córka...



kto pytał?

darek1234

2024-04-04, 00:29
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.
kto pytał?



A kto kazał czytać?

regal napisał/a:

Że, strzał fejkowy to wiadomo, mnie najbardziej ciekawi czy reakcja typa była fejkowa



Nie, typ był z innego filmiku

majeńka

2024-04-04, 08:18
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.

Chociaż w tym się zgadzamy. :-)