18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szał "matki"

~_Yarko_ • 2024-04-01, 19:58

Wyrzuciła przez okno swoje 3 letnie dziecko.

Info:

Roskosmos

2024-04-01, 22:04
Ja nie rozumiem tego świata i chyba nie chce rozumieć

Zgniłek3

2024-04-01, 22:12
k***a do utylizacji.
Sam mam 4 letniego synka i sobie czegoś takiego nie wyobrażam. :evil:

Jak będziesz miał swoje dzieci koniobijco j***ny to inaczej będziesz patrzał na takie rzeczy.

kondor11

2024-04-01, 22:18
baronturbina napisał/a:

Ona i ta stara co nie reagowała, za nogi na lince do haka i ciągnąć za samochodem, aż się nie zetrą całkiem. Szmata głupia.



Żółtka zaatakowała babke nożem, na filmie widac jak k***isko lezy :mrgreen:
A info ze zrodla

majeńka

2024-04-01, 22:49
smc napisał/a:

Jak 20 letnie dziecko drze mordę, sra w pieluchę i ma zachcianki, to lepiej je zdiagnozuj.

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałam: "pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej)".

Nome

2024-04-01, 23:01
Chiny to bardzo ciekawy kraj, kiedyś czytałam, że dzieci rodziców, którzy idą do więzienia wyrzuca się na ulicę, dosłownie.... nawet była jakaś pani co się nimi zajmowała, to ją prześladowali za to... podsumowując, jeśli to drugie dziecko przeżyło, to Chinole wywalą je na ulicę, jak psa, to w sumie to co zginęło wyszło na tym lepiej
a wracając do teściowej, to tam matka syna rządzi wszystkim, dosłownie wszystkim, kiedyś jakaś Chinka wyskoczyła z okna szpitala położniczego, bo nie mogła znieść bólu, dziecko nie mogło się urodzić, potrzebna była cesarka, ale tam to jest drogie, więc rodzina musiała się zgodzić... no i teściowa się nie zgodziła... tak tam wygląda życie kobiet, więc nie oceniajcie, bo różnie mogło być, lata życia z podłą teściową, która rządzi wszystkim mogło tą kobietę doprowadzić do takiego stanu, że zrobiła to co zrobiła

twojstarywsamychgaciach

2024-04-01, 23:14
Beznadziejnie pocięte, nawet nie wiadomo, co się z dziadem odwaliło, że na glebie leży.



Nome napisał/a:

podsumowując, jeśli to drugie dziecko przeżyło, to Chinole wywalą je na ulicę, jak psa, to w sumie to co zginęło wyszło na tym lepiej


Polityka jednego dziecka skończyła się w Chinach lata temu, pewnie głównie przez upadającą demografię.
A że zdecydowali się na ten ruch za późno i jest ich coraz mniej, to raczej z korzyścią dla świata.

Arashi91

2024-04-01, 23:19
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



O jaka postępowa nam się trafiła. Jeszcze się wyskrob parę razy, a potem po 40 pie**ol w Der Onet, że masz depresję i życie jest ch*jowe przez facetów.

JamPawel

2024-04-01, 23:26
W sumie dzieciak miał farta, 3 sekundy i spokój po wsze czasy.

kawior2007

2024-04-01, 23:26
baronturbina napisał/a:

Ona i ta stara co nie reagowała, za nogi na lince do haka i ciągnąć za samochodem, aż się nie zetrą całkiem. Szmata głupia.



W drugim ujęciu stara już chyba leżała na podłodze

TwójCzarnyPan

2024-04-01, 23:27
Kamerzystom przydałby się kurs filmowania materiałów ekstremalnych bo żaden się nie spisał. Może niech admini Sadola taki zorganizują odpłatnie zamiast reklamować gówniane gierki. Taki mój pomysł z dupy.

jacek229

2024-04-01, 23:35
Ja pie**ole !!! Kara śmierci się należy!!!

Otu

2024-04-01, 23:40
Tyle osób nagrywało i nikt nie potrafił

smc

2024-04-01, 23:46
majeńka napisał/a:

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałam: "pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej)".




To był sarkazm.
Przeczytałem ze zrozumieniem, Tobie z całego serca też to radzę.

Życie zaczniesz od spotkania właściwego faceta, a reszta się poukłada. Z tego co widzę, jesteś całkiem ok, więc na początek... WYJDŹ Z PIWNICY







:lol:

vladok

2024-04-01, 23:46
Walczył ale dała radę.