18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szafka

krajsik • 2020-03-15, 07:56
Bardzo inteligentnie...


outsidethebox86

2020-03-15, 13:36
Hehe ta radość na początku i ten początek paniki na końcu :mrgreen:

nano50

2020-03-15, 13:37
Spar1988 napisał/a:

Spokojnie Justynka wszystko przed Tobą, troszkę mniej sadistica więcej na powietrzu i też kiedyś uda Ci się polizać smakowitego, soczystego ku*aska na jakiejś ławce w parku, troszkę więcej wiary w siebie, nie bądź taka sfrustrowana bo gen puszczania na bank posiadasz może jeszcze nieaktywny, to tak jak z rakiem, długo długo nie ma a potem buuum aktywacja, bądź cierpliwa a będzie Ci dane. A czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy, właśnie o takich dziewojach pisałem, cyk pyk dodajemy Justysia do 80% , pocieszenie jest takie że jesteś w większości. Cymbałów, będzie wam raźniej.



Nie kompromituj się.

qhash

2020-03-15, 13:52
ja jebie jakie to tępe z ryja

SmieszekJeb2ny

2020-03-15, 14:06
Spar1988 napisał/a:

Czaicie to nowe pokolenie przygłupów? Kij że się zamknęła, kij że jest głupia, ale wystarczy 2min "kryzysowej" sytuacji i włącza się panika, już ma łzy idę o zakład że 30sek później darła japę na całą szkołę że umiera i się dusi, to nie jest śmieszne. Wyszedłem kiedyś z braku laku z młodszą kuzynką i jej dwiema koleżaneczkami, takie 19-20 lat , kuzynka się pokłóciła z drugą a ta trzecia nagle siada na środku ulicy i ryczy jakby ją zabić mieli, telepie się, przeżywa jakiś urojony atak paniki, mówię spokojnie, wstawaj głupia szmato, raz , drugi a ta dalej beczy, brakowało 3minut a bym jej sam wyj***ł buta na głowę żeby miała przynajmniej powód do płaczu, chwyciłem to truchło stanowczo postawiłem na nogi wydarłem japę i nagle cudownie ozdrowiała. Zmierzam do tego że Ci młodzi mają w 80% jakieś niedoj***nie mózgowe, albo od pedalskiego wychowania, braku w-fu w szkole , narkotyków , tak to jest jak dzieciak nie zazna pałowania twardą gumą od milicjanta na posterunku, od razu klepki wróciłyby na normalne miejsce, no ale barany robią jeszcze głupsze barany, które wychowuje tylko smartfon i mają przyzwolenie na wszystko, roszczeniowe małe sk***ysyny, tak na końcu tej historii młoda opie**oliła laseczkę na ławce w ramach przeprosin, przy mnie może panikować kiedy chce, One potrafią się tylko k***ić na prawo i lewo maks na drugim spotkaniu najczęściej na pierwszym, trzy spotkania to już przeszłość, teraz lodzik i dymanko to wyścig z czasem czy uda się zejść na rekord na przykład od poznania 40min, sorry ale taki mamy klimat.



Tak k***a akurat twoje pokolenie nie robilo debilnych rzeczy., j***ne platki sniegu. Posluchaj tego sami sobie miedzy sobie opowiadacie i zastanow sie czy czasem nie jest tak ze nie mieliscie po prostu jak tego nagrac i wrzucic do internetu

ZagrzybialySandal

2020-03-15, 15:04
Spar1988 napisał/a:

Spokojnie Justynka wszystko przed Tobą, troszkę mniej sadistica więcej na powietrzu i też kiedyś uda Ci się polizać smakowitego, soczystego ku*aska na jakiejś ławce w parku, troszkę więcej wiary w siebie, nie bądź taka sfrustrowana bo gen puszczania na bank posiadasz może jeszcze nieaktywny, to tak jak z rakiem, długo długo nie ma a potem buuum aktywacja, bądź cierpliwa a będzie Ci dane. A czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy, właśnie o takich dziewojach pisałem, cyk pyk dodajemy Justysia do 80% , pocieszenie jest takie że jesteś w większości. Cymbałów, będzie wam raźniej.



ale z Ciebie wylewa się bagno frustracji :) Sam się zaorałeś. Wiekszosc facetow to po prostu p*zdy i nie potrafia poderwac laski stad takie denne komentarze, że ooo szmaciury, daja na prawo i lewo.

Justynka99

2020-03-15, 16:02
Spar1988 napisał/a:

Spokojnie Justynka wszystko przed Tobą, troszkę mniej sadistica więcej na powietrzu i też kiedyś uda Ci się polizać smakowitego, soczystego ku*aska na jakiejś ławce w parku, troszkę więcej wiary w siebie, nie bądź taka sfrustrowana bo gen puszczania na bank posiadasz może jeszcze nieaktywny, to tak jak z rakiem, długo długo nie ma a potem buuum aktywacja, bądź cierpliwa a będzie Ci dane. A czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy, właśnie o takich dziewojach pisałem, cyk pyk dodajemy Justysia do 80% , pocieszenie jest takie że jesteś w większości. Cymbałów, będzie wam raźniej.


Przyjmuję, że mówisz z perspektywy doświadczonej kurewki, która "gen puszczania" już ma aktywny, ale nie każdy pójdzie w Twoje ślady.

Spar1988

2020-03-15, 16:27
Ehh rozpisałem się ale strona się przelogowała więc poszło się j***ć,.W skrócie, archdreamer zacznij czytać książki najlepiej stawiajać pierwsze kroki na komiksach, będzie łatwiej, uwierz mi, bo ze słowem pisanym zrozumieniem i interpretacją masz problemy. Jesteście jak wiadomości z polsatu i tvp, wybieracie tylko to co wam pasuje, zaorać to można pole, ale pewnie nawet nie wiesz czym się orze. justysia99 gdzieś tak za 7-9 lat będziesz obrabiać na boku swojego pierwszego, to się zaczyna około 26 lat i postępuje, przed wiekszość gada jak Ty, potem będą teksty, bo mnie nie szanował, nie doceniał , nie zwracał uwagi, coś wygasło, JA!! nie chciałam !!! to jego wina, Do widzenia.

SmieszekJeb2ny napisał/a:

Tak k***a akurat twoje pokolenie nie robilo debilnych rzeczy., j***ne platki sniegu. Posluchaj tego sami sobie miedzy sobie opowiadacie i zastanow sie czy czasem nie jest tak ze nie mieliscie po prostu jak tego nagrac i wrzucic do internetu



W jakim to języku?

Justynka99

2020-03-15, 16:38
Spar1988 napisał/a:

justysia99 gdzieś tak za 7-9 lat będziesz obrabiać na boku swojego pierwszego, to się zaczyna około 26 lat i postępuje, przed wiekszość gada jak Ty, potem będą teksty, bo mnie nie szanował, nie doceniał , nie zwracał uwagi, coś wygasło, JA!! nie chciałam !!! to jego wina, Do widzenia.



Doświadczenie aż bije z tego posta. :D Ciebie też zostawił po tym jak mu obrobiłeś?

zMiEnNy_NiCk

2020-03-15, 19:59
Dzień dobry Panie Adminie..

Poważnie?

Spar1988

2020-03-15, 22:29
Justynka99 napisał/a:

Doświadczenie aż bije z tego posta. Ciebie też zostawił po tym jak mu obrobiłeś?



To jakieś zaproszenie na randkę? Korepetycje chcesz czy jak. Widzicie już na mnie leci.


pkh

2020-03-15, 23:41
Ale ten akcent jest boski. Jaka to część świata tak mówi?

mlekozklasa

2020-03-16, 09:32
SmieszekJeb2ny napisał/a:

Tak k***a akurat twoje pokolenie nie robilo debilnych rzeczy., j***ne platki sniegu. Posluchaj tego sami sobie miedzy sobie opowiadacie i zastanow sie czy czasem nie jest tak ze nie mieliscie po prostu jak tego nagrac i wrzucic do internetu



No właśnie najsmutniejsze było to, że trzeba było się za babą uchodzić żeby buzi dała, a co dopiero lachę zrobiła. Teraz gimba to ma zajebiste czasy.

Ale my na szczęście też różny fajans odpie**alaliśmy :)