18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szafka

krajsik • 2020-03-15, 07:56
Bardzo inteligentnie...


Juzwa

2020-03-15, 08:21
Ciekawie by było, jakby jej się srać zachciało. Albo chociaż rzygać czy jakaś nieduża panika...

poligon6

2020-03-15, 08:36
pie**olone góno z gimbazy jak widac ma wolne i wrzuca odpady z internetu!

LuzaQ

2020-03-15, 09:46
pewnie fejk bo nie wierze ze kobiety nie potrafia sie uciszyc jak mówi sie im zamknij sie a one potrafia sie zamknac ale łazience albo w szkolnej szafce

Wanted868

2020-03-15, 10:18
Ktoś jej dobre pytanie zadał czemu wlazła do nie swojej szafki?
- bo tylko ta była otwarta
- to nie mogłaś otworzyć swojej?

eenocosTy

2020-03-15, 10:36
hahahahahh i to zdziwienie

koras24

2020-03-15, 10:42
Już aktywował się tryb paniki, zaraz zacznie sie dusić..

Angevil

2020-03-15, 10:55
Najgorsze są 2 rzeczy
- niektórych to śmieszy
- nie da się tego skasować bo nie ma systemu typu "zakop" albo "zgłoś spam".

Lobo24

2020-03-15, 10:59
Wiadomo gdzie to było? Może ona tam jeszcze jest.

Spar1988

2020-03-15, 11:17
Czaicie to nowe pokolenie przygłupów? Kij że się zamknęła, kij że jest głupia, ale wystarczy 2min "kryzysowej" sytuacji i włącza się panika, już ma łzy idę o zakład że 30sek później darła japę na całą szkołę że umiera i się dusi, to nie jest śmieszne. Wyszedłem kiedyś z braku laku z młodszą kuzynką i jej dwiema koleżaneczkami, takie 19-20 lat , kuzynka się pokłóciła z drugą a ta trzecia nagle siada na środku ulicy i ryczy jakby ją zabić mieli, telepie się, przeżywa jakiś urojony atak paniki, mówię spokojnie, wstawaj głupia szmato, raz , drugi a ta dalej beczy, brakowało 3minut a bym jej sam wyj***ł buta na głowę żeby miała przynajmniej powód do płaczu, chwyciłem to truchło stanowczo postawiłem na nogi wydarłem japę i nagle cudownie ozdrowiała. Zmierzam do tego że Ci młodzi mają w 80% jakieś niedoj***nie mózgowe, albo od pedalskiego wychowania, braku w-fu w szkole , narkotyków , tak to jest jak dzieciak nie zazna pałowania twardą gumą od milicjanta na posterunku, od razu klepki wróciłyby na normalne miejsce, no ale barany robią jeszcze głupsze barany, które wychowuje tylko smartfon i mają przyzwolenie na wszystko, roszczeniowe małe sk***ysyny, tak na końcu tej historii młoda opie**oliła laseczkę na ławce w ramach przeprosin, przy mnie może panikować kiedy chce, One potrafią się tylko k***ić na prawo i lewo maks na drugim spotkaniu najczęściej na pierwszym, trzy spotkania to już przeszłość, teraz lodzik i dymanko to wyścig z czasem czy uda się zejść na rekord na przykład od poznania 40min, sorry ale taki mamy klimat.

koras24

2020-03-15, 11:23
Spar1988 napisał/a:

mówię spokojnie, wstawaj głupia szmato



Po tym fragmencie dalem piwo.

Spar1988 napisał/a:

tak na końcu tej historii młoda opie**oliła laseczkę na ławce w ramach przeprosin



A po tym wiedziałem już że całą historię zmymyśliłeś.

Spar1988

2020-03-15, 11:29
koras24 napisał/a:

Po tym fragmencie dalem piwo.
A po tym wiedziałem już że całą historię zmymyśliłeś.



Krótko żyjesz jeśli myślisz że to jest zmyślone. Mało szaleje, mało imprezuje ale w ciągu 2lat miałem 3 podobne akcje że nowo poznana kurewka po 2-3h bawiła się fiutkiem, takie czasy że one wszystkie są puszczalskimi k***ami. Różnica jest taka że gość nie zawsze zar*cha, a laska jaka nie jest to nie ma problemu z j***niem, zawsze się ktoś znajdzie. Życzę takiej przygody w przyszłości fajnie się wspomina i dużo uczy o tych sukach jakie są, i to nie żadna niby "patola" z dobrego domu.

Justynka99

2020-03-15, 12:05
Spar1988 napisał/a:

Krótko żyjesz jeśli myślisz że to jest zmyślone. Mało szaleje, mało imprezuje ale w ciągu 2lat miałem 3 podobne akcje że nowo poznana kurewka po 2-3h bawiła się fiutkiem, takie czasy że one wszystkie są puszczalskimi k***ami. Różnica jest taka że gość nie zawsze zar*cha, a laska jaka nie jest to nie ma problemu z j***niem, zawsze się ktoś znajdzie. Życzę takiej przygody w przyszłości fajnie się wspomina i dużo uczy o tych sukach jakie są, i to nie żadna niby "patola" z dobrego domu.



Różnica jest taka, że Ty jesteś puszczalską szmatą, którą w dodatku mało kto chce (sam przyznajesz, że nie zawsze zar*chasz), a skoro ci się takie akcje zdarzają, to moralnie dla Ciebie OK. A potem niedowartościowana puszczalska szmata obraża kobiety, bo mu nie dają por*chać.

Spar1988

2020-03-15, 12:32
Spokojnie Justynka wszystko przed Tobą, troszkę mniej sadistica więcej na powietrzu i też kiedyś uda Ci się polizać smakowitego, soczystego ku*aska na jakiejś ławce w parku, troszkę więcej wiary w siebie, nie bądź taka sfrustrowana bo gen puszczania na bank posiadasz może jeszcze nieaktywny, to tak jak z rakiem, długo długo nie ma a potem buuum aktywacja, bądź cierpliwa a będzie Ci dane. A czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy, właśnie o takich dziewojach pisałem, cyk pyk dodajemy Justysia do 80% , pocieszenie jest takie że jesteś w większości. Cymbałów, będzie wam raźniej.

koiot69

2020-03-15, 12:43
Mam już pomysł na nowy sezon GLORY HOLE 8-)