18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek do matki musi być.

ketoprom • 2012-11-30, 12:33
Jak w temacie




Ciesin

2012-11-30, 15:20
Za Pitbulla cały browar. Jeden z niewielu polskich seriali, które da się oglądać. Chyba jedynie Sfora i Oficer były w stanie mu dorównać. Teraz można liczyć tylko na jakieś pseudo-korporacyjne obyczajówki, robione na wzór amerykańskiej szajsu albo opery mydlane wzorowane chyba na Południowoamerykańskich odpowiednikach. Już nawet komediowe nie są takie jak kiedyś...
Głęboka Woda była całkiem ciekawa, chociaż momentami ta drama była aż przesadzona.

achmed

2012-11-30, 15:34
BRX pracuje w firmie .

Zaebauem

2012-11-30, 15:38
wyjdz z gównem

Pizkes

2012-11-30, 16:38
@Brx

Ty w ogóle wiesz co piszesz? Czy powtarzasz tak po prostu po innych matołach?

Rozczaruje Cię. NIE, tak NIE wygląda praca w Policji. "Pitbull" jest genialnym serialem, ale jest przejaskrawiony i przesadzony.

Nie mówię, że takie sytuacje się nie zdarzają, ale uber mroczne i ciężkie życie, jakie jest przedstawione w tym serialu nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

mlody195

2012-11-30, 16:49
ten serial wymiata... piwko

filipsworks

2012-11-30, 16:58
Pizkes napisał/a:

@Brx

Ty w ogóle wiesz co piszesz? Czy powtarzasz tak po prostu po innych matołach?

Rozczaruje Cię. NIE, tak NIE wygląda praca w Policji. "Pitbull" jest genialnym serialem, ale jest przejaskrawiony i przesadzony.

Nie mówię, że takie sytuacje się nie zdarzają, ale uber mroczne i ciężkie życie, jakie jest przedstawione w tym serialu nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.



Idąc na emeryturę po 15 latach "pracy" nie można mówić o życiu, że jest "mroczne i ciężkie".

cappy_dk

2012-11-30, 17:02
Prawdziwa praca policji tylko w Prawdziwych Psach.

takapl

2012-11-30, 17:16
JURIJ_77 napisał/a:



spróbuj włożyć (sobie/komuś) kawałek lodu w dupę ... odbyt to jedno z najbardziej ukrwionych i unerwionych miejsc ...


Ciekawe 8-)

Razudz

2012-11-30, 17:21
@filipsworks

Wk***iają mnie takie imbecyle jak ty. Popie**oliło was ludzie?! Wyobrażasz sobie 60 letniego policjanta/żołnierza/etc? No, chyba k***a nie za bardzo...

Zwiastun

2012-11-30, 18:05
Na ch*j to tu wrzucać? Pitbulla każdy pewnie widział a tam średnio 70% odcinka to materiał który możnaby pociąć, osobno wrzucać i czekać na chwałę. To teraz poczekajmy na wrzutki despera z dżemą, gebelsa jak mu syn mówi ,,powiedzieli że są ch*jowe", kwadrata, pr0 akcji barszczyka a i intro początkowe by się przydało :roll: Sama scena też troche z dupy wycięta, chyba że ty myślisz że Gebels naprawdę się oburzył że szacunku do matki Romusiowi brakuje, hmm :roll:

B.O.N.K.E.R.S.

2012-11-30, 18:30
@brx

nie zgodzę się, że jedyny, "Glina" Pasikowskiego też daje radę.

gitarzysta6662

2012-11-30, 18:41
moj stary byl psem, tyle ze rasowym nie kundlem wiec robil na komendzie itp... ale nadla byl psem. i opowiadal mi jakie rzeczy na przesluchaniach wyczyniali. jak ktos twierdzi ze to jest przejaskrawione to niech sie modli zeby jego nie zaczeli przesluchiwac :D

sadooo

2012-11-30, 18:51
brx, zapomniałeś chyba o 13 posterunku

Kapitan Zombek

2012-11-30, 18:55
Razudz napisał/a:

Wk***iają mnie takie imbecyle jak ty. Popie**oliło was ludzie?! Wyobrażasz sobie 60 letniego policjanta/żołnierza/etc? No, chyba k***a nie za bardzo...



A mnie wk***iają takie imbecyle jak TY. Przyznaj się od razu, że jesteś w mundurówce tylko po to, żeby wyłapać em'kę po 15 latach.
Takie pie**olenie o 60 letnich policjantach można przypisać do każdego zawodu, szczególnie do fizycznego.

JURIJ_77

2012-11-30, 19:13
Kapitan Zombek napisał/a:

A mnie wk***iają takie imbecyle jak TY. Przyznaj się od razu, że jesteś w mundurówce tylko po to, żeby wyłapać em'kę po 15 latach.
Takie pie**olenie o 60 letnich policjantach można przypisać do każdego zawodu, szczególnie do fizycznego.



ja jestem w mundurówce, nie w niebieskim mundurze tylko zielonym - i potwierdzam słowa kolegi Razudz - gdyby 60letni policjant gonił złodzieja który ukradł Ci rower i go nie złapał, krzyczał byś o opieszałości organów ścigania i niekompetencji służby. No ale ludziom bez wyobraźni ciężko jest cokolwiek wytłumaczyć. Powiesz "niech starzy idą za biurka" - to ile tych biurek ma być? A tak wszyscy krzyczą o ograniczeniu administracji państwowej ... poza tym - mam wielu kolegów w różnych wieku w różnych służbach - jeszcze nie widziałam kogoś, kto odszedłby na emeryturę po 15 latach pracy - bo się po prostu NIE OPŁACA! Najgłośniej drą mordy imbecyle, którzy nie znają realiów odejścia na emeryturę mundurową. Odejść za 40% (tak, po 15 latach tyle dostaniesz) kwoty bazowej (nie wiesz co to jest - doczytaj), czyli jakieś 1100zł? Dorobić legalnie możesz jeszcze tysiaka. Opłaca się? Nie - bo zostając w służbie zarobię 3000tyś - i nie będę musiał zapie**alać na budowie ... myślenia trochę.