18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZACH MAT!!!

nowynick • 2019-12-31, 12:18
no i co teraz powiecie?



kulawiec

2019-12-31, 14:58
poligon6 napisał/a:

jedni maja problem ze szczepionkami,



Ależ ty jesteś głupi. Problem ma JEDYNIE lewica. Widzisz, wolny człowiek sam sobie decyduje czy i jak się zaszczepić, czy swoim dzieciom dawać cukierki czy brokuły. Prawica nie walczy, żeby się nie szczepić, ale żeby się odpie**olić od tych którzy się nie chcą szczepić.

Lewica sobie coś ubzdura w tym swoim mózgu i chcą żeby wszyscy na świecie robili tak jak oni sobie uroili. W głowie im się nie mieści, że ktoś ma w dupie ich światłe poglądy i ma inne zdanie.


M00nSpeLL

2019-12-31, 15:03
poligon6 napisał/a:

Wpisz sobie hasło w google i wyjdzie ci podobna ilosć płci. To sa najnowsze osiagnięcia gender studies



To płci ilość płci czy gender? Zdajesz sobie sprawę, że nie masz pojęcia o czym w ogóle mówisz, prawda?

Halman

2019-12-31, 15:11
Ziemia była jest i bedzie płaska, to tylko sztuczki tych z telewizji :)

Tr...........ty

2019-12-31, 16:23
poligon6 napisał/a:

To dość niebezpieczne, jak się przytakuje takim debilom np lewactwu to biorą to na serio.



Nie wiem, czy bardziej niebezpieczne przytakiwanie jest naziolom i wmawianie im, że są patriotami.

kulawiec

2019-12-31, 16:34
TranzystorWyklęty napisał/a:

niebezpieczne przytakiwanie jest naziolom



To przecież napisał LEWACTWA. Jakbyś nie wiedział NSDAP to LEWACY.

SirMajkel

2019-12-31, 17:23
russian-roulette napisał/a:

k***a a ja myślałem, że to prawicowa strona ma problem z nauką.



obydwie strony są mocno popie**olone. Lewi mają swoje debilizmy a prawi przepisują historię Polski na nowo po swojemu.

:mrgreen:

Je...........ik

2019-12-31, 17:33
Glupie pytanie to i glupia. Odpowiedz

Touch_Of_Madness

2019-12-31, 18:46
russian-roulette napisał/a:

k***a a ja myślałem, że to prawicowa strona ma problem z nauką.



Jak widać myślenie nie jest Twoją mocną stroną.

jan0sik1

2019-12-31, 19:19
Ha ha ha i co k***a? Wreszcie się potwierdziło :-)

PieronJasnySzlag

2019-12-31, 19:53
M00nSpeLL napisał/a:

Nikt nie twierdzi, że istnieje 65 płci. To akurat paradoksalnie wymyśliła prawica, która jest zbyt głupia, żeby zrozumieć różnicę między angielskimi słowami sex i gender a polskim płeć.



Kogo ty za ch*ja chcesz robić? Jaka prawica? Wy sami już gubicie się w tych swoich wyimaginowanych problemach. W Anglii transy oskarżyły lesbijki o homofobie ponieważ lesbijki nie traktowały transów jak pełnoprawne kobiety (wspólne szatnie, przebieralnie, randkowanie...).

Prawica jedyne co robi to się modli i trzymie się za głowe co jeszcze lewicowi idioci wymyślą popie**olonego.

miskolabor

2020-01-01, 11:44
"Jest płaska, TAK JAK OCZEKUJĄ(słowo klucz)inni" i nagroda Trolla roku wędruje do Pana Generała Hermaszewskiego. Dlatego komuś kto czegoś oczekuje, można przytakiwać bez końca. aż jego pewność samego siebie osiągnie zenitu i na końcu wszystko jebnie hheheheh

The_Generat

2020-01-01, 12:53
rozj***ł system, popłakałem się ze śmiechu....

S.T.U_Cummins

2020-01-01, 13:22
poligon6 napisał/a:

To dość niebezpieczne, jak się przytakuje takim debilom np lewactwu to biorą to na serio.



Przecież to ludzie o prawicowych poglądach uważają że ziemia jest płaska bo nic w biblii nie pisze nic o kuli.

Severio

2020-01-01, 15:19
kulawiec napisał/a:

Ależ ty jesteś głupi. Problem ma JEDYNIE lewica. Widzisz, wolny człowiek sam sobie decyduje czy i jak się zaszczepić, czy swoim dzieciom dawać cukierki czy brokuły. Prawica nie walczy, żeby się nie szczepić, ale żeby się odpie**olić od tych którzy się nie chcą szczepić.
Lewica sobie coś ubzdura w tym swoim mózgu i chcą żeby wszyscy na świecie robili tak jak oni sobie uroili. W głowie im się nie mieści, że ktoś ma w dupie ich światłe poglądy i ma inne zdanie.



Tak, masz rację, że tylko lewica ma z tym problem, niestety. W odróżnieniu od prawicy są w stanie ogarnąć umysłem, że nieszczepienie niesie niebezpieczeństwo dla całego społeczeństwa, także tych zaszczepionych. Ciężko w spokoju siedzieć i akceptować, że przez gamoni którzy są na bakier z nauką możesz być zagrożony.

poligon6

2020-01-02, 09:32
M00nSpeLL napisał/a:

To płci ilość płci czy gender? Zdajesz sobie sprawę, że nie masz pojęcia o czym w ogóle mówisz, prawda?



Widać ze w tych debilizmach sami sie pogubiliscie.