18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZACH MAT!!!

nowynick • 2019-12-31, 12:18
no i co teraz powiecie?PieronJasnySzlag

2020-01-02, 13:19
Severio napisał/a:

W odróżnieniu od prawicy są w stanie ogarnąć umysłem, że nieszczepienie niesie niebezpieczeństwo dla całego społeczeństwa, także tych zaszczepionych.


Hahaha. lewica nie potrafi ogarnąć jakie niebezpieczeństwo dla społeczeństwa niesie wprowadzanie multikulti, bezstresowe wychowanie, edukacja seksualna od najmłodszych lat czy wychowywanie dzieci przez pedałów i w duchu neutralnym płciowo a ty twierdzisz że wiedzą że szczepionki są zajebiste...

Białe społeczeństwo ma naturalną zdolność do wynajdowania rozwiązań na podstawowe problemy(wystarczy tylko nie przeszkadzać). Biały człowiek pracuje, rozwija się, zakłąda rodziny, robi wszystko żeby dzieci miały lepiej niż on.
Lewica to komuniści a w interesie komunistów jest ciągła wojna ideologiczna i nastroje rewolucyjne, regres społeczeństwa i zezwierzęcenie.. Dlatego trzeba wynajdować coraz to nowe problemy, wyolbrzymiać je i z nimi walczyć udając dzielnego męczennika.

paul000

2020-01-02, 17:59
poligon6 napisał/a:

To dość niebezpieczne, jak się przytakuje takim debilom np lewactwu to biorą to na serio.Zgadzam się!

kulawiec

2020-01-02, 18:02
S.T.U_Cummins napisał/a:

Przecież to ludzie o prawicowych poglądach uważają że ziemia jest płaska bo nic w biblii nie pisze nic o kuli.Ludzie prawicowi uważają sobie, że niema znaczenia czy pani Ziuta z Kutna wierzy w ziemię okrągłą czy płaską, ważne, że pierogi dobre robi. Mylisz prawicę, z lewackim PISem. Dla przeciętnego człowieka niema znaczenia jaka jest ziemia.

Prawdę powiedziawszy, bardziej mnie razi używanie czasu teraźniejszego w opisie czynności już zakończonej, niż to, że jakaś tam osoba udowadnia, że ziemia jest płaska. Bo dzięki temu ten i ów zaczyna się interesować tematem i nauką.

Comerek

2020-01-02, 19:13
Ale mnie wk***ił ten dziennikarz, nie dość że Hermaszewski starszy, lepiej wyuczony to w dodatku dziennikarza ma na ćwierć liścia. To zadaje mu głupie pytania.

TranzystorWyklęty

2020-01-02, 23:28
kulawiec napisał/a:

To przecież napisał LEWACTWA. Jakbyś nie wiedział NSDAP to LEWACY.Typowe dla narodowo-prawicowych "wykształconych", zwalanie wszystkiego co wg nich złe na lewicę. Tylko każdy, kto potrafi poszukać trochę w materiałach źródłowych wie, że nikt nie zaklasyfikował NSDAP do lewicy. Za to nacjonalizm będący głównym nurtem NSDAP jest chyba jednoznacznie klasyfikowany. I nie do lewicy.

Krab-Seba

2020-01-03, 01:15
Wielki, Generał Hermaszewski! Noo!
:emo:


poligon6

2020-01-03, 08:55
TranzystorWyklęty napisał/a:


Typowe dla narodowo-prawicowych "wykształconych", zwalanie wszystkiego co wg nich złe na lewicę. Tylko każdy, kto potrafi poszukać trochę w materiałach źródłowych wie, że nikt nie zaklasyfikował NSDAP do lewicy. Za to nacjonalizm będący głównym nurtem NSDAP jest chyba jednoznacznie klasyfikowany. I nie do lewicy.To narodowy SOCJALIZM, maja tak nawet w nazwie. Opiera się dodatkowo na czyms takim jak volkizm, syndykalizm.

Prawicowe dyktatury to Franco, zwłaszcza w latach 60-tych, Pinochet i pare innych z ameryki południowej.

Rocco007

2020-01-03, 14:31
co za debil z tego typa z mikrofonem.;...