18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System obronny w czołgu

okar19 • 2013-02-26, 01:21
Tak to działa w slow motion

Niecierpliwi proszeni są o przewinięcie do 0'53

MrPhilipsss

2013-02-26, 19:25
I to się nazywa rosyjska myśl techniczna!

ja...........ze

2013-02-26, 19:47
Może nasza armia nie jest wybitna, ale też mamy swoje atuty militarne. Jednostki specjalne GROM niczym nie ustępują Specnazowi, SAS czy Navy Seals. Mamy też chwalone transportery Rosomak, które są poważane na całym świecie. Nie wiem, czy w najnowszym modelu zastosowano podwozie V, ale w poprzednich jego brak było jedynym minusem.

Na tym się kończą plusy :D

Gus

2013-02-26, 21:32
Cytat:

Jednostki specjalne GROM niczym nie ustępują Specnazowi, SAS czy Navy Seals.



Ehhhhh....serio?

Cytat:

Mamy też chwalone transportery Rosomak, które są poważane na całym świecie. Nie wiem, czy w najnowszym modelu zastosowano podwozie V, ale w poprzednich jego brak było jedynym minusem.



...a ty wiesz, że to Fińskie (F-I-Ń-S-K-I-E) AMV Patria? Uprzedzając pytanie - aktywnie korzystają z nich kraje:

-Szwecja
-Finlandia
-Chorwacja
-Polska
-Słowenia
-Emiraty srarabskie (ciekawostka - mieszanka BWP-3 z Patrią)
-RPA

harakiri01

2013-02-27, 07:28

ja...........ze

2013-02-27, 14:49
Gus napisał/a:


Ehhhhh....serio?


Tak. To że o nich nie słychać jak o pozostałych grupach specjalnych, może świadczyć tylko na ich korzyść.

Gus

2013-02-27, 15:05
@Up.

To był sarkazm kolego. GROM jest aż nazbyt medialny, a swoją drogą powtarzanie oklepanych wikipediowych/growych dyrdymałów z użyciem (a jakże) super hiper sealsów, szpecnazów (których? bo jednostkami specjalnego przeznaczenia nazywa się w pododdziały w nawet najbardziej zapyziałych jednostkach zmecholi MWD za uralem, i jest tego wp*zdu i kawałek...nawet w OMONach) jest już nudne i oczywiste dla każdego noworodka w tych czasach. Wszak jednostki podległe DWS po coś k***a trenują z innymi.