18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syria - dzieciaki umierają z głodu

C0...........BO • 2017-10-25, 22:43
Gdy do Europy przypływają inżynierowie i doktorzy, a także biedni poszkodowani uchodźcy szukający gniazdka by naładować jabłkofona... prawdziwe ofiary reżimu, systemu oraz wojny, pozostają na miejscu- w Syrii.



Reportaż agencji AFP. Ogólnodostępny na YT.

Cz...........as

2017-10-25, 23:04
Za dzieciaki umierające z głodu zawsze piwko.

wzl_1946

2017-10-25, 23:05
Ciężko to komentować. Nóż się w kieszeni otwiera, gdy widzę Merkel i jej podobne lewackie typy pie**olące o konieczności przyjmowania "uchodźców".

Xs...........33

2017-10-26, 01:30
Ja im życzę żeby zaprowadzili u siebie porządek i żyli w pokoju między z nami i między sobą. Wole europejskich kapitalistów niż afrykańskich socjalistów.

mygyry

2017-10-26, 09:12
Jeżeli ktoś myśli, że szwaby pomagają krajom afrykańskim, drenując im ludność w sile wieku, która jest w stanie odbudować ich własne kraje to gratuluję naiwności.
Wystarczy spojrzeć jakie skutki niżu demograficznego mogą się pojawić w rozwiniętych krajach a co dopiero w 3 świecie...

nowynick

2017-10-26, 09:26
aż ma się ochotę złapać za karabin i pojechać napie**alać w te k***y z ISIS, radykalnych, mniej radykalnych, lokalne bojówki i kto tam jeszcze w tym burdelu uczestniczy...

DużyKutas

2017-10-26, 09:51
Możecie mnie wybluzgać ale jetem zdania że powinniśmy dać przykład i wpompować tam trochę kasy np. w budowę jakiegoś szpitala. Skoro trzymamy z USA którego narobiło tam syfu to chociaż trochę po nich posprzątajmy...

SpeedyG

2017-10-26, 10:33
Pokazali dwójkę dzieci, równie dobrze można spokojnie znaleźć w Polsce dzieci chore na raka wyglądające jeszcze gorzej.
Już wysyłam miliony dolarów dla Syrii, bo dwójka dzieci nie została nakarmiona, a lekarze wyglądają jakoś normalnie.
Niech USA teraz się nimi zajmie, to oni zbombardowali szpital z takimi dziećmi.
To kraje zachodnie UE stworzyły ISIS zbrojąc rebeliantów do obalania prawomocnych władców, tj Kadaffiego i Asada.
Kiedyś na yt były obrady z angielskiego parlamentu, w których politycy oficjalnie mówili, że isis to ich wina, bo pomylili się zbrojąc rebeliantów, którzy przerodzili się w terrorystów. Teraz mają zamachy i plagę ciapatych, karma wróciła,

Hi...........po

2017-10-26, 10:39
up
Dobrze prawisz,każdego szkoda.

Pan_Diabeł

2017-10-26, 11:08
nowynick napisał/a:

aż ma się ochotę złapać za karabin i pojechać napie**alać w te k***y z ISIS, radykalnych, mniej radykalnych, lokalne bojówki i kto tam jeszcze w tym burdelu uczestniczy...



Wtedy też byś uczestniczył w tym burdelu. Musiałbyś sam siebie napie**alać :-(

GeoXL

2017-10-26, 11:49
oglądać torturowane zwierzęta mogę zawsze i z chęcią, ale tego nie daje rady

merh

2017-10-26, 12:35
U nich dzieci mnogo. Wyrosnie z nich kolejne pokolenie pasozytow albo skrajnych islamistow. Nie żal. Ci zalewający dzisiejsza europe tez byli takimi dziecmi. Teraz z nimi walczycie. Gdzie sens,gdzie logika?

InnyName

2017-10-26, 12:49
polece klasykiem
https://www.youtube.com/watch?v=1aEyR0rl5xQ

Nie mogę oczywiście dodać filmu bo k***a film jest na sadisticu ale nie ma go.

"Taki post lub temat nie istnieje lub został usunięty przed administratora lub moderatora forum."
LOL

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-10-26, 14:43 ]
To że ty go nie widzisz nie oznacza że go nie ma ;-)


petru23

2017-10-26, 13:14
Wybić larwy żeby nie przeistoczyły się w zarazę zwana islamistami.