18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synthol Ice Cream

Qrcio • 2014-03-10, 20:03
Rewolucja dla lodożerców!




Źródło: FB

lukasz634

2014-03-11, 14:21
@gremlin1982
Świetne słowa! Jakby się dało postawił bym Ci 100 piw. Wp*zdu idę zaraz konta zakładać :D

paqra

2014-03-11, 15:23
nie przypomina wam koleś Harrison'a Ford'a ?

Zarammoth

2014-03-11, 15:38
@gremlin1982:
Sam ćwiczę amatorsko i wiem ile trzeba mieć wytrzymałości fizycznej, a co najważniejsze - mentalnej. Wytrzymać ból, przyzwyczaić się do diety, wyrzekać się większości używek, zero alkoholu itp. To właściwie praca nad sobą 24h na dobę. Szacunek dla tych co potrafią bawić się w to na serio. A hejterzy to przeważnie albo chucherka albo spaślaki, które tylko szukają wymówek pokazując skrajności (np. takich sytholowców co z kulturystyką nie mają nic wspólnego) i wymyślając bajki o małych ku*asach czy małym IQ.

ssadol

2014-03-11, 16:18
@gremlin1982
Nie wiem czy jesteś zawodowcem czy nie, jeśli tak to rzeczywiście ten sport to styl życia jak napisałeś i wiele wyrzeczeń. Jeżeli natomiast chodzi o amatorską kulturystykę, to nie jest aż tak źle. Dietą można lawirować (co prawda lekko), tortury na treningu to przyjemność, a suplementy - przynajmniej w moim przypadku - nie są potrzebne. Trenuje co prawda ok. 2 lata więc to długo nie jest, wiem że z czasem progres będzie mniejszy, ale u siebie wiele trudu z wyrzeczeniami nie widziałem. Może mi niektóre rzeczy przyszły lekko, np. rzucenie palenia na dobre, alkohol ograniczone to 2 piwek w miesiącu, ale w sumie takie małe osiągnięcia sprawiają przyjemność.
No i zapomniałem dodać, że syntholowcy to ciule bez odrobiny rozumu i znajomości ludzkiego organizmu.

twardydb

2014-03-11, 18:38
nie lepiej sobie tescia z meta zajebac? jeszcze faja stoi 24/7 i r*chasz kobite 5 razy dziennie;p

escimo

2014-03-11, 20:09
Ekspertem napisał/a:


Ludzie którzy wstrzykują synthol myślą że da im to szacunek na zielni, a tak naprawdę tylko narazi na szybszy wpie**ol (ograniczona motoryka, wolniejsze ruchy, ryzyko kontuzji i ... zerowy progres siły).



A ja myślałem, że są po prostu popie**oleni :facepalm:

Ek...........em

2014-03-12, 09:22
escimo napisał/a:



A ja myślałem, że są po prostu popie**oleni :facepalm:



W skrócie - tak, są popie**oleni. :-) Ale oni coś chcą cos w ten sposób osiągnąć - wyglądać lepiej, na bardziej męskich, hardych.

leoy

2014-03-12, 17:47
Oto jeden z prekursorów "mody" na synthol Greg Valentino. Przed Eksperymentami z syntholem wyglądał tak:








Po wygląda tak :)