18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synowie wpierdolili ojcu który bił ich matke

Zabójca • 2017-07-05, 00:27

Co tu mówić synowie spuszczają łomot ojcu który lał ich matkę, plus jakiś typ który rozdzielał dostał parę bonusów.

SzalonyPilot

2017-07-05, 00:40
Patologiczny palec sprawiedliwości z odbytu slamsów go ukarał

PanZorro

2017-07-05, 01:07
Baby, ktore daja dupy menelom, chociaz same nie pija, sa tak samo odpowiedzialne za to, ze dostaja po ryju co taki alkus. Gdyby taki pijaczek nie byl pewien tego, ze bedzie mial gdzie spac i ze rano bedzie smaczne sniadanie, plus opie**olenie kolby, to by sie zachowywal inaczej. A tak rano wszystko jest okej, bo przeca nie zostawie zbysia, bo co on bezemnie pocznie albo jak ja sobie teraz zycie poukladam?

elfis

2017-07-05, 02:43
pewnie kiedyś sami dostawali od ojca, teraz dziękują za naukę i wychowanie

~Velture

2017-07-05, 07:24
PanZorro napisał/a:

Baby, ktore daja dupy menelom, chociaz same nie pija, sa tak samo odpowiedzialne za to, ze dostaja po ryju co taki alkus. Gdyby taki pijaczek nie byl pewien tego, ze bedzie mial gdzie spac i ze rano bedzie smaczne sniadanie, plus opie**olenie kolby, to by sie zachowywal inaczej. A tak rano wszystko jest okej, bo przeca nie zostawie zbysia, bo co on bezemnie pocznie albo jak ja sobie teraz zycie poukladam?


A ile jest takich przypadków gdzie w końcu się zbierze w sobie i zostawi takiego damskiego boksera, znajdzie sobie normalnego chłopa a później i tak wraca do swojego słodkiego drania wierząc, że tym razem będzie inaczej a i tak dostaje wpie**ol codziennie i codziennie myśli, że to ten ostatni raz.

Syndrom sztokholmski.

józekdeluxe

2017-07-05, 07:49
Ale już się pogodziliście

Noside

2017-07-05, 08:29
Słabo. A w pierwszej kolejności, to powinni przestać robić j***ną patologię i pijaka wyrzucić z domu w p*zdu.

mar077

2017-07-05, 08:59
Scena jak w kazdym domu czym tu sie podniecac?? :)

sumka

2017-07-05, 09:38
Nie ma to jak patriotyczna chrześcijańska Polska rodzina :)

BrianGriffin

2017-07-05, 09:56
o, zeszczał sie jak szpilka

Mr.Benny

2017-07-05, 10:01
Baba nie bita, jak kosa nie klepana...

SsijMiKij

2017-07-05, 10:09
taka matka to skarb...

trzeba go bronic

tycho

2017-07-05, 10:12
Nawet dobrze babie przypie**olić nie umie. Mój ojciec nokautował matke zawsze pierwszym strzałem drugi był już tylko dla pewności :D

WinterWolf

2017-07-05, 10:42
@PanZorro
ale ty pie**olisz. ch*ja wiesz o takich rodzinach. Dla takich jak ty i tobie podobnym takie rzeczy dzieją się tylko u alkusow. ale prawda jest taka ze tylko oni są nagłaśniani. Pozostałe rodziny w których jest przemoc siedzi cicho. Na zewnątrz wspaniała rodzinka a w domu koszmar. Dlaczego? A no dlatego że "co ludzie powiedzo " " dzie ja pude z dzieciakami " " za co my bedemy żyć " I największy problem jest właśnie w pie**oleniu takim jak Twoje... wyjść zostawić iść w p*zdu i znaleźć innego. Jebnij się w ten pusty łeb i zastanów nad tym co mówisz. Stać kogoś teraz żeby się wyprowadzić ? Nie. Tego typu rodziny żyją za wspólne pieniądze lub zasiłki. Nie są w stanie wynajmować mieszkania czy kawalerki gdzie przy dzisiejszych zarobkach mając dzieciaki na utrzymaniu będzie się w stanie samemu utrzymać bo ponad 70 % zarobków idzie na wynajem mieszkania.
A gdzie jedzenie, ubrania, rachunki, gdzie utrzymanie dzieci?
Z policją w cale nie jest łatwiej. Taki awanturnik dostanie kilka razy przetrzymany na izbie i wraca do domu. Później " terapie" gdzie przez gruby okres czasu zazwyczaj gówno co dają a spraw a w domu się tylko pogarsza. Jak te całe " terapie" nie dają nic, w tedy kierowany jest wniosek do sądu i przymusowa odwykówka która wygląda jak wygląda i człowiek wraca po niej z jeszcze gorszym charakterem.