18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synowie wpierdolili ojcu który bił ich matke

Zabójca • 2017-07-05, 00:27

Co tu mówić synowie spuszczają łomot ojcu który lał ich matkę, plus jakiś typ który rozdzielał dostał parę bonusów.

AN...........or

2017-07-05, 11:35
heh, sceny jak z okresu mojego dzieciństwa, aż się łezka w oku kręci

Pigwaranek

2017-07-05, 13:21
@WinderWolf ch*ja sie znasz. Mala dziewczynka, ktora przez cale dziecinstwo obserwowala jak ojciec tlucze matke, pozniej znajdzie sobie takiego samego chlopa, ktory bedzie ja lal jak szmate, a ona mimo ze zaplakana, tak naprawde bedzie spelniona, bo powiela wzorzec. Co ja zrobie, za co bede zyla, to tylko wymowki, znalazlo by sie mnostwo porzadnych facetow, ktorzy chetnie by ja pod swoj dach przyjeli, ale ona nie chce takich, ona chce sk***iela, ktory bedzie ja bil, bo taki wzorzec zapisal sie w jej podswiadomosci i sama sobie z tego nie zdaje sprawy. Mowie oczywiscie o wiekszosci przypadkow, wiadomo ze znajda sie wyjatki, ale takie predzej czy pozniej odejda od kata.

sh...........ns

2017-07-05, 13:29
Dla mnie zawsze takiej patologi winna jest kobieta skoro daje dupy takiemu gosciowi to ona odpoiwada za krzywdy jakie doßwiadcza dziecko , a tøumaczenie ze tp robi z dobrego serduszka mnie nie wystarcza bo wiem æe kobieta zawsze i wszystko robi tylko dla siebie a majá taka nature æe jak dostana po pysku to im z c**y cieknie bo odbierajá tro jako siøe a dla wøasnej c**y sa gotowe poswieci dobro dziecka

killua

2017-07-05, 15:31
Na koniec ojciec zsikał się ze szczęścia że wychował porządnych wojowników :D

Szalej

2017-07-05, 16:24
Głupia dziura. A ja tam lubię patrzeć jak takie baby dostają wpie**ol. Wokół było tylu spoko gości i akurat musi być z mendą. Tak na przedmówcy sama sobie winna.

Pr...........em

2017-07-05, 18:18
Mówcie co chcecie - ale synów dobrze wychował.

lewyskank100g

2017-07-05, 20:54
ahahhaha brawo, tamten chudy śmieć jak usiadł na dupę ahhahah nawet nie mruknie . Prawidłowo potraktowani :)