18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pasikoniol

2012-12-10, 19:04
nie jestem hejterem, ale ten temat na to zasługuje, jako że jestem słaby w te klocki mam nadzieje że wyręczy mnie ktoś inny.

Rafao

2012-12-10, 19:15
Wiesz, równie dobrze mógłbym wziąć jakikolwiek symbol i pod nim wdrażać swoją chorą ideologię. Chrześcijaństwo powiązane z kościołem nie ma nic wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem i prawdziwym Kościołem, który tworzą ludzie. Historia swastyki jest bardzo podobna, bo jest to w pierwszej kolejności symbol wywodzący się z prastarej, dalekowschodniej filozofii Bon i tam prawdopodobnie ma swój rodowód.
Żaden z powyższych symboli nie jest odpowiedzialny za czyny wyrządzone przez ludzi posługujących się nimi. To ludzie wypaczają sens wiedzy i wypaczają symbolikę, ludzie Twojego pokroju.

Bóg

2012-12-10, 19:49
@up
Dokładnie. Tak samo jak pawlacz II j***ł dzieci, ale o tym już nikt nie wspomni.
Lejta się

JedzMojLagier

2012-12-10, 19:58
@ mateusz, wyjdz.

a co do autora tekstu to pewnie jakis zj***ny, nieudaczny, pejsaty dzialacz antify, pod pseudonimem ateisty :facepalm: kto wie, moze dzieki temu co sie dzialo za czasow krucjat, nie nosisz teraz mycki i pejsow, nie czytasz koranu, mozesz sobie wypic, zapalic, i miec ogolnie wyj***ne, i nadal byc dumny z bycia wychowanym w wierze katolickiej


pkh

2012-12-10, 20:02
No i się tutaj zacznie dyskusja...

Pater patriae

2012-12-10, 20:21
Ja jestem wręcz zafascynowany ludzką głupotą, te wszystkie symbole, czy hasła to tylko narzędzia.
"wojujący ateiści" srają się ciągle do religii, jaka ona to zła, jaka niedobra, nie zauważając, że to człowiek jest za to wszystko odpowiedzialny.
Mam pluć się do ateistów (sam nim jestem), że taki Hitler, czy Stalin wymordował dziesiątki milionów ludzi, w jedyne kilkanaście lat, bo przecież oni byli ateistami..? :facepalm:
Ogarnijcie się..

mglisty

2012-12-10, 21:06
@pkh

Jaka dyskusja? :lol:

Bartkos

2012-12-10, 21:06
Jakim trzeba być durniem, ścierwem i impotentem intelektualnym aby napisać iż Jan Paweł II jeb** dzieci.
Mateusz 1923 - giń frajerze !

Suka_Blyat

2012-12-10, 21:09
No tak, największym ludobójstwem są wyczyny bolszewików/komunistów z Rosji radzieckiej. Przez nich zginęło więcej ludzi niż przez Hitlera. Nie pamiętam dokładnie danych, ale z kilku źródeł uzyskałem takie info. Poza tym Wypadałoby wspomnieć o ludobójstwie Majów czy też Azteków i ich kamienie ofiarne, czy też ołtarze. Tam też ginęło wg różnych badaczy wiele milionów ludzi swego czasu. Ale jak mówię, to są info zasłyszane, może ktoś poprawi

DamianH

2012-12-10, 21:09
Jak Ci "ateiści" wrzucający takie bzdury nieco podrosną, to może rodzice zaczną z nimi rozmawiać na poważne tematy, i przekażą im co nieco na temat historii.

kacu89

2012-12-10, 21:10
Przecież drugi symbol to krzyż. A pierwszego używali naziole :japie**ole:

cocaine.animals

2012-12-10, 21:16
gówno zrobione przez debila, tylko nie wiem czemu się tym chwali w internecie

straatveger

2012-12-10, 21:16
jak to jest znak szczęścia niegddzyś, na starych mercedesach jeszcze jest swastyka zamiast dzisiejszgo znaczka