18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sylwestrowa przygoda

Igorek95 • 2015-08-29, 22:10
Znalazłem gdzieś na fb, zakończenie mnie rozśmieszyło więc się podzielę :->

Dwa lata temu jechałam na Sylwestra ze znajomymi do Zakopanego. Wyjeżdżaliśmy późno w nocy. Wieczorem wyszłam jeszcze z psem na spacer. Miałam na nogach glany. Kiedy wróciłam do mieszkania, zorientowałam się, że coś jest nie tak. Ubrudziłam dywan brązową mazią i cóż, w domu nie pachniało zbyt pięknie. Okazało się, że będąc na spacerze weszłam w jakieś odchody. Mama ostro się na mnie wkurzyła, a jak wiedzą wszyscy posiadacze glanów – dość trudno jest doczyścić ich podeszwy.
Wyszłam na dwór, żeby wytrzeć buty w śnieg. Sama byłam nieźle wkurzona, bo wkrótce miałam jechać na pociąg, a innych zimowych butów nie miałam. Schodząc po schodach, na parterze, rzeczywiście dostrzegłam kilka gówien. Pomyślałam, że to pewnie sprawka nowego psa sąsiadów. Stojąc przed klatką, klęłam pod nosem. Po względnym „wyczyszczeniu” glanów, wróciłam do domu, żeby przepłukać je jeszcze wodą z prysznica. Wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi, a przez wizjer dostrzegłam moją sąsiadkę z parteru. Tuż za nią stał jej mąż.
Nie miałam czasu i ochoty na pogawędki, ale rodzice byli już w piżamach – było po 23-ej – i nie miałam wyjścia, otworzyłam drzwi. To co wydarzyło się potem było tak irracjonalne i abstrakcyjne, że wciąż nie mogę uwierzyć, że działo się naprawdę.
Sąsiadka wrzeszczała na swojego męża, wykrzykując: „Zbyszek, zesrałeś się to teraz przeproś sąsiadkę! Stary chłop, a się zachować nie umie. No zesrał się, zesrał, nie dobiegł do domu i się na klatce zesrał, a pani w to weszła to przyszliśmy przeprosić! No Zbyszek, do jasnej cholery, przeproś panią!”. A Zbyszek stał tylko ze zwieszoną głową i miałam wrażenie, że zaraz się rozpłacze…

TB303

2015-08-30, 14:10
@pinkie222 @Igorek95
No co jest panowie, skończyliście? A ja sobie już popcorn przygotowywałem :amused:
Szkoda :(

Igorek95

2015-08-30, 14:23
@TB303 za słaby poziom żeby z nim dyskutować, wybacz ;) Kawał o gównie, a gość ściąga to na jakieś wyjazdy i pedalstwo, w sumie nie do końca go zrozumiałem nawet :D

Hereticus

2015-08-30, 14:37
Ktoś miał ambicję wymyślić śmieszną historyjkę. Niestety, poziom humoru w niej zawarty mógłby zdobyć uznanie wśród ludzi, których rozwój umysłowy, co najwyżej, skończył się na etapie gimnazjum. Przykrym jest fakt, że ta historyjka została obdarzona tak dużą liczbą piw. Dno i dwa metry mułu.