18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwester w Opolu.

Ja...........88 • 2013-01-12, 13:24
Brawurowa interwencja funkcjonariuszy sm.

Escove

2013-01-12, 20:47
k***a, jeden dresik dostanie strzała, w pysk to od razy się na niego rzuci(chodzi mi o tego którego uderzył dresika) z 5 i go skopią. Brawurowa akcja straży miejskiej, kur.. przecież oni są tylko od upominania gimbusów, którzy upuścili papierek, albo od dawanie mandacików że pod złym kątem stanął dany pojazd

MoHardcore

2013-01-12, 21:12
Nie żyłem za komuny bo urodziłem się jak już upadła, ale z opowieści ludzi z którymi pracuje to stwierdzam że w tym momencie brakuje w tym kraju ZOMO. I nie roumiem czemu policja nie moze uzywac ostrej amunicji na masowych imprezach (np. mecze pilki noznej ). Wokol stadionow powinien stac wysoki na 10m pancerny mur nie do sforsowania. Sektor dla rodzin/ emerytow powinien byc dobrze oddzielony od reszty stadionu. Zeby wejsc na rodzinny sektor trzeba zwyczajnie okazac dokumenty powierdzajace tozsamosc wszystkich ktorzy chca wejsc. To samo z emerytami. I na rodzinnym sektorze zadnych barierek miedzy gospodarzami a przyjezdnymi.

A wracajac do tematu: Powinna przyjechac policja, postawic kraty dookola, dac papier do pospisania ze wyraza sie zgode na dokonczenie walki przy strozach prawa. Oczywiscie dokument zawiera magiczne sformulowanie " Poki smierc nie rozlaczy". No i z wiadomych wzgledow wszyscy uczestnicy walki musza zlozyc podpis. Prawie jak w Koloseum :D

straatveger

2013-01-12, 21:12
"a wy czemu nic nie robicie sk***ysyny k***a haha?" tekst do straży miejskiej - to prawdopodobnie nie straż miejska a bezużyteczne bydło, które dorabia sobie za 100 złotych po kursie ochroniarskim który trwał 6 godzin, a zatrudnił ich nie bezpośrednio ale firme - prezydent Opola

i piosenka odemnie : opole opole o żesz k***a ja pie**ole


bajla25

2013-01-12, 21:37
chytra baba z opola!

Hu...........ia

2013-01-12, 21:45
Ruscy mają OMON do rozganiania bydła... W sumie do OMONu też bydło się dostaje...

fghjk

2013-01-12, 22:19
Cytat:

Szeryfinternatu




Niestety ale to była jakaś przypadkowa kolesiówa co się tam przypałentała, nawet nie pamiętam jak wygląda

Szeryfinternatu

2013-01-12, 22:41
Spoczi ,Stary tylko tak wspomniałem, bo piała jak te murzyny. ;)

Peter-Norivotset

2013-01-12, 23:48
Dresy? Hahah chyba dresów nie widzieliście.
Pytanie po co straż miejska. Drugie pytanie po jakiego ch*ja kobiety w takich służbach- to już jest całkiem poj***ne.

patrykbas

2013-01-12, 23:55
grzechu5444 napisał/a:

Dresy? Hahah chyba dresów nie widzieliście.
Pytanie po co straż miejska. Drugie pytanie po jakiego ch*ja kobiety w takich służbach- to już jest całkiem poj***ne.



Mają ładniejszy charakter pisma przy wypisywaniu mandatu :)

Bezem

2013-01-13, 00:02
Ale k***a cioty, dresiarnia do komór gazowych, potrafią sp***olić każdą zabawę. j***ne odpadki społeczeństwa. Jeszcze leżącego tam tykali jak jakieś p*zdy. k***a wstyd, kamerzysta też ziomków ma fajnych.

bigosamigos77

2013-01-13, 00:43
Uspokajanie dresów nie leży w kompetencjach SM, ich zadania to:

-wystawianie mandatu za srającego psa
-spanie w radiowozie podczas strzelania zdjęć przez fotoradar
-zakładanie blokad na koło
-jeżdżenie po mieście ch*j wie po co i spalanie benzyny

Służba ta jest niezbędna do zdrowego funkcjonowania państwa Polskiego więc też budżety samorządów obfite środki na nich wydają. W końcu inwestycja się zwraca. Mówicie jak 2 strażników/policjantów ma się postawić bandzie dresów? Tak to jest ich praca, mają pilnować porządku muszą ich uspokoić sami albo z posiłkami. Mi w pracy płacą za moje obowiązki więc je wykonuje inaczej by mnie wyj***li. Ich obowiązkiem na tym sylwestrze było patrolowanie w celu utrzymania spokoju więc powinni to robić.

joker1609

2013-01-13, 01:10
w normalnym kraju już już by tych łysych "kozaków" pozamiatali jak śmieci, w Polsce straż może co najwyżej pozakładać blokady!!!

smoku1206

2013-01-13, 02:39
Kamerzysta to większa p*zda niż ta straż miejska, k***a jego kolega się napie**ala albo i go napie**alają bo nawet nie widać. W pewnym momencie ta dupa sie pyta gdzie ten kolega bo zniknął a ta p*zda "nie obchodzi mnie to, gdzieś tam leży na środku"... potem z nim gada k***a jak z kolegą. Mi by było k***a wstyd że zamiast pomóc koledze to nagrywam i pie**ole głupie teksty.

KwusheR

2013-01-13, 12:22
3:15 całują się!