18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syf we Lwowie (na Ukrainie)

AlbertKesselring • 2017-07-11, 15:53
Bogactwo kultury ukrainy. Od roku nie wywoza smieci ze Lwowa.




Dodatkowy filmik po ukrainsku opisujacy ich syf:


pyotreck

2017-07-11, 15:57
Co ta dzicz zrobiła z naszym Lwowem...

krzyks

2017-07-11, 16:01
Ciekawe, jak przyjadą do nas, to potrafią sprzątać :ciasteczkowy2:

Dexterous

2017-07-11, 16:05
krzyks napisał/a:

Ciekawe, jak przyjadą do nas, to potrafią sprzątać :ciasteczkowy2:



To tak jak cebulaczki - brytyjskie i niemieckie kible czyszczą wybornie, a w Polsce syf :kawa:

miszczp4telni

2017-07-11, 16:34
Jak mówił Szczepan z serialu "DOM" takiel luftu(powietrza) jak we Lwowie, to na całym świecie nie ma..

~Velture

2017-07-11, 17:04
Ale to nie ma wiele wspólnego z tym, że nie wywożą im śmieci.
Oni zwyczajnie są tacy.
U mnie na moich wyp*zdowach to pełno tych żółto niebieskich brudasów bo sporo firm tam jest logistycznych zatrudniających na magazynie i do sprzątania za 50% ceny jaką by wziął Polak.
Wynajmują pokoje w biedniejszych rodzinach i jak idzie taki ulicą to syfu zostawia po sobie w ch*j. Dosłownie idzie to ścierwo brudne i wpie**ala powiedzmy batona to nie włoży do kieszeni papierka aby wyj***ć do śmietnika tylko sru na drogę albo pobocze. Jak coś pije to wypie**ala tak samo. Zwykle tanie piwa z plastiku i uj***ne wszystkie pobocza i rowy melioracyjne tym bo jaśnie pan nie może wyj***ć do kosza tylko pod siebie.
Polskiego ni ch*ja nie zna, angielskiego tym bardziej. Jak idą gdzieś do sklepu czy cokolwiek to jeszcze mają pretensje, że Polak w Polsce nie rozumie ich.
Ostatnio jak te nawałnice były i z sąsiadami wycinaliśmy upadłe drzewa z ulicy aby dało się wyjechać to taki podszedł do nas i pyta po rusku gdzie mieszka jakiś k***a Dmitrij.
Mówimy, że nie wiemy a ten zaczyna się na nas wk***iać i podnosi głos "Dmitrij twoju mać, blać" i łapie agresora zjeb pie**olony bo nie wiemy gdzie jego ziomek mieszka.

Essent

2017-07-11, 18:30
Pytanko,nadal tam w Donbasie wojny są ??

Ba...........yk

2017-07-11, 19:22
Te filmiki chyba najlepiej oddają co w głowach mają UPAdlińcy banderowscy. Chyba lepiej się tego nie da zobrazować.

elfis

2017-07-11, 19:25
Dexterous, lala, pod multikontem

JPablo

2017-07-11, 20:27
ch*j może i nie na temat i ogólnie ale

Chciałbym żeby stała kiedyś akcja która ukaże ludziom co śmieci zrobiły z światem, żeby taka wizja była jak z Fallouta, gdzie jedzenie chodzi po ziemi i skacze

Żeby k***y się ogarnęły, zadbały trochę o coś co mamy jedno

krylo9222

2017-07-11, 21:29
Chcesz wyj***ć śmieci a nie wiesz gdzie.... TYYYYYLKOOO WE LWOOOWIEEEE

Dexterous

2017-07-11, 22:29
elfis napisał/a:

Dexterous, lala, pod multikontem



Wyjmij penisa z ust jak coś do mnie mówisz.

Sabbastian

2017-07-11, 23:29
Sprawa śmieci we Lwowie rozwiązana od kilku miesięcy. Zwyczajnie brakło miejsca na ich wysypisku a nikt inny nie chciał z różnych powodów tego przyjąć. Handluję z Ukrainą od kilku lat, mam w Częstochowie mechanika z Ukrainy który ma najnowocześniejszy w mieście zakład, poza tym mam kilku pracowników z Ukrainy i nie wiem gdzie widzicie ten ich syf, brud i zacofanie. Ludzie jak w każdym kraju, jedni k***y za innymi by każdy w ogień skoczył. Wiele łączy, od ch*ja nas dzieli, ale z każdym narodem wkoło mamy na pieńku ponieważ taka ta nasza historia.

orzeszku

2017-07-12, 01:43
bywam w rosjii, to jest wschód, niszczą wszystko. zabawki dzieciom, pomniki, wszystko co nie jest pilnowane