18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syf we Lwowie (na Ukrainie)

AlbertKesselring • 2017-07-11, 15:53
Bogactwo kultury ukrainy. Od roku nie wywoza smieci ze Lwowa.




Dodatkowy filmik po ukrainsku opisujacy ich syf:


janlew

2017-07-12, 11:39
Trupy kobiet i dzieci nie leżą na ulicach, więc jak na Ukrainu w nowym banderowsko-chazarskim wydaniu chyba nie jest źle.

InnyName

2017-07-13, 00:32
O popatrz, 3 tygodnie temu tam bylem.
Żadnych śmieci, nawet na bocznych uliczkach, szybko ktoś tam nabalaganil, a polaczki łykają wszystko jak pelikany, sam bym to łyknął... No ale widziałem na własne oczy...
PS. W Gdańsku wystarczy wyjść lekko poza centrum turystyczne i masz podobny widok.

Zwłaszcza kurde po wietrze

MultiPhantom

2017-07-13, 00:32
Jak to mawiał Tata... Jeszcze tylko nasrać w tym pokoju.

Superfunfel

2017-07-13, 00:40
@JPablo Nie wiem co ty pie**olisz ale wizja fallouta mi się podoba

PhantomMask

2017-07-13, 01:22
Jak ja kocham ten ból kakałka o ten pie**olony lwów...Oddajmy ziemie odzyskane niemiaszkom a odbierzmy ukrainie lwów...w sumie jak widać wschodnią część naszego pięknego kraju ciągnie do syfu i biedy o taka mentalność :lol:

pistolero10

2017-07-13, 01:58
"Co ta dzicz zrobiła z naszym Lwowem... "

To samo, co polska dzicz zrobiła ze Śląskiem...

CoJaTamKurwaWiem

2017-07-13, 05:16
Dexterous napisał/a:



Wyjmij penisa z ust jak coś do mnie mówisz.


To ty k***a nie slyszysz jak masz ch*ja w gebie?!?!?!?! Za mocno ssiesz i ci trabka Eustachiusza sie przytyka :mrgreen:

licho_nie_spi

2017-07-13, 08:05
"Ukrainy nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie"

xxMAXIMxx

2017-07-13, 08:11
Czy to jest sytuacja obecna? Właśnie chciałem tam jechać na zwiedzanie...

yeahbakka

2017-07-13, 09:09
InnyName napisał/a:

O popatrz, 3 tygodnie temu tam bylem.
Żadnych śmieci, nawet na bocznych uliczkach, szybko ktoś tam nabalaganil, a polaczki łykają wszystko jak pelikany, sam bym to łyknął... No ale widziałem na własne oczy...
PS. W Gdańsku wystarczy wyjść lekko poza centrum turystyczne i masz podobny widok.

Zwłaszcza kurde po wietrze



Potwierdzam, centrum miasta jest bardzo czyste.

necrofallus8

2017-07-13, 13:24
Gdy byłem w Lwowie na urlopie, "dokładnie to starówka" było tam czyściutko nawet żadnego kiepa na chodniku nie widziałem i właśnie zastanawiałem się gdzie się podziały wszystkie śmieci. Teraz znam odpowiedź...




P.S.

Mieszkają w domach z wielkiej płyty...

Dexterous

2017-07-13, 17:37
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


To ty k***a nie slyszysz jak masz ch*ja w gebie?!?!?!?! Za mocno ssiesz i ci trabka Eustachiusza sie przytyka :mrgreen:



Jak masz go w mordzie, to bardzo niewyraźnie mówisz, więc trudno zrozumieć. Ty jesteś za głupi nawet na to, żeby gały opie**alać - zamiast donga można by Ci podać klocka do ryja i jeszcze byś się cieszył :amused:

CoJaTamKurwaWiem

2017-07-14, 01:27
Dexterous napisał/a:



Jak masz go w mordzie, to bardzo niewyraźnie mówisz, więc trudno zrozumieć. Ty jesteś za głupi nawet na to, żeby gały opie**alać - zamiast donga można by Ci podać klocka do ryja i jeszcze byś się cieszył :amused:



Ty mi tu nie gejuj, geju :mrgreen:

Dexterous

2017-07-14, 14:57
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



Ty mi tu nie gejuj, geju :mrgreen:



Tylko nie geju, geju :amused:

shadyx

2017-07-16, 14:39
Często jeżdzę do Lwowa w sprawach biznesowych.
To prawda, że całe miasto swego czasu tonęło w śmiecach. Po prostu zamknęli okoliczne wysypisko i nie było gdzie składować śmieci.

Co do samej Ukrainy. Rejony lwowskie bardzo sympatycznie odbierają różne nacje z całego świata i dla nas Polaków są bardzo mili. Są też rejony bardziej w stronę terenów Wołynia. Mnóstwo flag banderowskich i niechętnie widzi się Polaka, choć to tylko kilka przypadków z tamtej okolicy.

Ostatnio stałem na granicy ponad 6 godzin. Spotkałem tam faceta, który jest Polakiem, ale żone ma Ukrainkę. Mówi, ze śmiga tam bardzo często i zwiedził Ukrainę w każdy możliwy sposób. Ostatnio w okolicach Tarnobrzegu (UA) miał pierwszą sytuajcę, gdzie ukrainiec nie życzył sobie, by ten mówił po polsku i doszło do spiny między nimi. Podkreślił, ze to jego pierwszy przypadek odkąd tam jeżdzi.

Przekraczając granicę można spotkać się z niemiłymi celnikami. O ile po polskiej stronie to następuje też o tyle na ukraińskiej jest to prawie norma. Sytuacja wyglądała tak, że trzeba bylo ustawić się w kolejce na kilku pasach. Ja ustawiłem swoje auto na jakimś trzecim pasie. U nich oznakowanie (w sumie jego brak) totalnie nic nie mówi i w gratisie zostałem zwyzywany od baranów i ostatecznie wrócilem na koniec kolejki.

Widać tam mnóstwo biedy, zaniedbanych miast i dróg, jeśli ktoś się urodził po 89 to polecam jechać na 1 dzień za granicę i przekonać się na własnej skórze jak wyglądała komuna. Ukraińcy sami sobie winni temu wszystkiemu. Jest to bardzo niegospodarny naród i nie korzysta z tego co ma pod ręką. Mają najlepsze gleby na świecie, dostęp do Europy z lewej, na południe miasta portowe. U nich system łapówkarski dziedziczy się razem z genami. Młodsze pokolenie, które zaznało trochę Europy ma szansę jeszcze to naprawić, natomiast obecne pokolenie musi całkowicie wymrzeć.

Polecam ich lokalne wódki i winka za 10zł można kupić 0,7 porządnej wódki. W drodze powrtonej zalać benzyny za 3zł i wsjo gra.