18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świński smalec.

Incognitus • 2013-11-17, 23:27
Witam. Pracuję w Londynie i mam kontakt z muslimami. Pomyślałem, że tym brudasom troszkę zaszkodzę. Otóż; kupiłem kostkę świńskiego smalcu i codziennie przed rozpoczęciem pracy nanoszę odrobinę na dłonie. Za każdym razem jak się ze mną witają mam dziką satysfakcję. Teraz pytanie do znawców. Czy kozojebcy po kontakcie ze smalczykiem mają szansę na raj, czy nie? Nie chcę aby się okazało, że na darmo prowadzę swą małą krucjatę.

brudny

2013-11-17, 23:42
koranu nie czytałem ale na 100% po smalcu masz bardziej delikatne dłonie.

~CanesPL

2013-11-17, 23:48
Muszę Cię zmartwić, mają szansę na swój raj i dziewice, bo kontaktu ze smalcem nie mieli świadomie.
Piwko leci, za inicjatywę.

quark

2013-11-17, 23:51
lepiej wylej troche tłuszczu na podłoge i czekaj az oni w to wdepną a później podejdź z wiadrem i mopem mówiąc, że ktoś tu rozlał tłuszcz świński (nie będzie na Ciebie a i oni beda świadomi) xD

Incognitus

2013-11-18, 00:14
No cóż. Szkoda. Trzeba będzie obmyśleć coś innego. Nie da rady wylać smalcu, bo w miejscu gdzie pracuję wszędzie są wykładziny dywanowe. No i przez buta się nie liczy.

606

2013-11-18, 00:20
Jakbyś się zwalniał czy coś to im to po prostu wyjaw. Że dzień w dzień stykali się ze świnkowym tłuszczykiem. A jak to nie pomoże to ich oblej, najlepiej wrzącym tłuszczem, i już <3

Iperyt669

2013-11-18, 00:39
Kretyńska inicjatywa, o tyle że skoro oni o tym nie wiedzą to niema to dla nich żadnego znaczenia. chyba że wierzysz w te islamskie brednie i w to że rzeczywiście nie pójdą do nieba, albo masz z tego jakąś pokrętną erotyczno fetyszystyczną satysfakcję.

bustafan

2013-11-18, 00:48
Podajesz ciapatemu rękę? O k***a.

Zarammoth

2013-11-18, 02:17
Czyli wierzysz w islamski raj? Bo inaczej nie miało by to dla ciebie znaczenia, jak np. dla mnie niewierzącego w żadne religijne pierdoły.

Noriax

2013-11-18, 02:27
Jak im o tym nie powiedziałeś to jaki sens ma ta wkręta? Przecież żaden raj i tak nie istnieje.

PelsonMX

2013-11-18, 02:45
to to ch*j, na robocie w niemczech miałem od zaj***nia ciapatych i muslimów, no i jak siadaliśmy do szamy na przerwie, oni oczywiście jakieś kanapeczki z jajkami a ja buła i kiełba w morde i wpie**alam bez zastanowienia... jeden spojrzał się na mnie i nagle wszyscy wstali :D bez słowa odeszli od stołu , na drugi dzień siadamy przy stole a jeden sie pyta czy też będę jadł kiełbasę , powiedziałem, że nie i, że dzisiaj mam schab wołowy w pieczeni prosto z Polski, oczywiście podzieliłem się z ciapakami , jak zajadali się tymże schabikiem i zachwalali jakie to Polskie mięso dobre to w pewnym momencie wypaliłem, że jest to golonka ze świni :D , jeden rzygał do kosza na śmieci a drugi skrobał język nożem :D .

Myślałem, że mnie tam zajebią :D ale k***a takie coś warto jest przeżyć :D

a jeszcze później jak wpie**alałem kiełbe to beczałem i mlaskałem ;D

damian212

2013-11-18, 03:32
PelsonMX napisał/a:

to to ch*j, na robocie w niemczech miałem od zaj***nia ciapatych i muslimów, no i jak siadaliśmy do szamy na przerwie, oni oczywiście jakieś kanapeczki z jajkami a ja buła i kiełba w morde i wpie**alam bez zastanowienia... jeden spojrzał się na mnie i nagle wszyscy wstali :D bez słowa odeszli od stołu , na drugi dzień siadamy przy stole a jeden sie pyta czy też będę jadł kiełbasę , powiedziałem, że nie i, że dzisiaj mam schab wołowy w pieczeni prosto z Polski, oczywiście podzieliłem się z ciapakami , jak zajadali się tymże schabikiem i zachwalali jakie to Polskie mięso dobre to w pewnym momencie wypaliłem, że jest to golonka ze świni :D , jeden rzygał do kosza na śmieci a drugi skrobał język nożem :D .

Myślałem, że mnie tam zajebią :D ale k***a takie coś warto jest przeżyć :D

a jeszcze później jak wpie**alałem kiełbe to beczałem i mlaskałem ;D



A później mówią, że Polacy to chamy i prostaki...

eFeN

2013-11-18, 03:59
To nie ważne. Liczy się Twoja satysfakcja, a kozoj*bców gnój dalej.